Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

IS8 coraz bliżej http://imgur.com/GUvo1 :) Panowie pytanie mam, czy może ktoś jeździ/jeździł KW4? Mam 6KK srebra jeżeli w weekend byłby jakiś event po Golden Joyu i obiecana obniżka to zakupił bym E75, IS8 i KW4. Ale mam mało free expa a moduły + działo z KW4 pasują tylko do niego. Warto go przemęczyć idąc do ST1/IS4 ?

Ja mam i nie sprzedam, jak się go ogarnie to można walczyć spokojnie z 9 tierem a i 10 nie pogardzi ^_^ Jak losowalo z max 8 tierem, przeciwnicy musieli się mocno napocic aby przebić a uciekające is3 były czymś pięknym ;)

Teraz jeżdżę st1 i też zacny czołg, zwłaszcza pancerz który dobrze rykoszetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo! Bitwa: Dębina 25 października 2012 02:09:47

Czołg: M26 Pershing Doświadczenia: 2 510 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 32 023 Osiągnięcia w walce: Wsparcie

replay

Co za bitwa! Na koniec zostaliśmy po trzech na najlepszych graczy w ich teamie po 60% wr nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom.. ja żałuje, że jako pierwszą IX wybrałem akurat ten czołg.

 

Oj tam, dlaczego?

Miękki tak samo jak M103, działo tak samo dobre, a do tego niższy, co implikuje trudniejsze wyspotowanie go z krzaków. Wbrew pozorom jak się ustawisz dziobem i schowasz choć trochę dół, to masz z głowy 3/4 przeciwnej drużyny.

 

A co do IS-4: Też bym chciał, żeby był na IX tierze, bo był idealny.

Ale mam wrażenie, że po patchu dostał buffa, przynajmniej mój. Masa strzałów rykoszetuje albo wchodzi za zero, a boję się praktycznie tylko TD X tieru i Francuzów (o ile nie zajeżdżają mnie od boku). Nawet kierowca rzadziej mi teraz ginie, niż przed wprowadzeniem fizyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle jakie wzniesienia, coś wyższego niż kartka papieru i na początku pokazuje swoje mięciutkie podbrzusze i jak uda mi się wynurzyć to jeszcze się tylko dobrze ustawić i można strzelać o ile oni nie zastrzelili nas albo się w między czasie nie pochowali. W mieście czołg jest kozacki, ale jak jest pofalowany teren to tragedia.

 

Na wcześniejszych IS-ach szło mi rewelacyjnie, może po prostu IX tier to już o wiele wyższa półka jeśli chodzi o przeciwników. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro najprawdopodobniej będzie obniżka na is8, w związku z tym mam pytanie, załogę wziąć z is3, gdzie mam około 280%, czy rezerwową z baraków ze skillem 180%, czy może rezerwową przeszkolić na is3 a te z is3 na is8 ?

 

dodam że is3 na pewno sobie zostawiam, bo gra nim jest wyborna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... gracie na premkach, czy bez?

Ostatnio znów trochę pogrywam (bez premki) i doszedłem do wniosku, że przy grze 8 tierem można jeszcze wyjść na zero. 9 tier to średnio niewielka strata. A 10... to średnio całkiem spora strata kasy.

Mam Lowe, Typa i T14, ale ileż można tym grać... zarobki bez premium też nie są jakieś wspaniałe.

Popsuli tę grę (zarobki) ewidentnie w którymś patchu w przeciągu ostatnich 3-4 miesięcy.

Chciałem zarobić na AMX50 120 przy okazji zdobywając brakujący exp na 100, ale jest to niemożliwe.

Mam nadzieję, że WG dostanie tę nagrodę i wtedy sprzedam 100 i za tę samą kwotę zakupię 120.

 

O ile jutro nagle nie wyskoczą z patchem, to pewnie w okolicach poniedziałku-wtorku będzie patch.

 

Miło gdyby był przed długim weekendem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... gracie na premkach, czy bez?

Ostatnio znów trochę pogrywam (bez premki) i doszedłem do wniosku, że przy grze 8 tierem można jeszcze wyjść na zero. 9 tier to średnio niewielka strata. A 10... to średnio całkiem spora strata kasy.

Mam Lowe, Typa i T14, ale ileż można tym grać... zarobki bez premium też nie są jakieś wspaniałe.

Popsuli tę grę (zarobki) ewidentnie w którymś patchu w przeciągu ostatnich 3-4 miesięcy.

Chciałem zarobić na AMX50 120 przy okazji zdobywając brakujący exp na 100, ale jest to niemożliwe.

Mam nadzieję, że WG dostanie tę nagrodę i wtedy sprzedam 100 i za tę samą kwotę zakupię 120.

 

 

Miło gdyby był przed długim weekendem Dołączona grafika

 

bez i mam tylko t34, wystarcza. X tierem prawie nie gram, bo się nie kalkuluje. na 8 tierze zarabiam, ale niewiele. grinduje teraz pattona (pershingiem) i po 20 bitwach byłem do przodu ok 20k ;) Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki mam prem to jade...ale nie przedłuże jak mi padnie, najwyżej tier X przestanę grać.

Chyba że mooocno poprawią tę grę...bo jak widzę że gra mi co 2dni kładzie kłody pod nogi a gram ciągle tak samo(tj, trzeźwy, nie szaleję, często gram z synem 7lat) i jak widzę że jednego dnia jedziemy ostro bez trzymanki i nawet mój syn(eff 794) sciąga w vka czy is3 po 3-5 kili a następnego i ja i on mamy kupę misów i strzałów za zero(patrze w dmg, ilośc strzałow wystrzelonych z peną i dmg u nas obu) i zamiast wyrabiać 2-6k dmg robimy po 700 to jest coś mocno nie tak...A jak zrobimy <1000dmg ogólnie w plutku to już wyjątkowo...

Syn nawet jak padnie od razu( w 4-5min) potrafi zapuścić 1.4k dmg w dobry dzień...w zły jest ujnia...

A jeszcze prem mu się skończyła...dobrze że przeważnie wychodzi na plusie...ale jak znam życie za parę dni zacznie znowu jęczeć by mu kupić premke lub 'chociaż superpershinga'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram regularnie, tylko kilka bitew dziennie (gwiazdki na paru czołgach + zabicie pozostałego czasu, jeżeli nie mam nic ciekawszego do roboty). Premka mi się nie opłaca. Mam Lwa i T34 - jedna bitwa czołgiem premium to 2-3 bitwy IX/X tierem. A często jest tak, że i na tych wysokich tierach zarobię. Ostatnio traciłem kasę tylko przez to, że grałem bardzo dużo wysokimi tierami i po prostu kasa topniała w oczach (400k wtopione w jeden wieczór to niezły wynik, no nie?).

 

{Teoria spiskowa dot. umiejętności graczy premium. Wydaje się być często potwierdzana zrzędliwymi postami w tym temacie}

 

 

Nie chcę tym tekstem obrazić ludzi korzystających z premium - wiem, że ludzie kupuje je dla wygody: Żeby nie tracić na bitwach i mieć bonus do expa nawet na wysokich tierach, etc. O tym trochę później.

 

{HIPOTEZA}

Konta premium wykupują w większości ludzie, którym naprawdę musi nędznie iść w tej grze, skoro z bonusem +50% nie są w stanie przeskoczyć mojego expa (ciągle się uznaję za przeciętnego gracza) z konta "non-premium".

 

{POTWIERDZENIE HIPOTEZY}

  • Gracze premium dostają bonus +50% do expa i kasy.
  • Gram bitwę, w której trakcie nie widzę, kto ma premium, a kto nie (bo praktycznie widać tylko czołgi premium, a te może mieć każdy... No shit, Sherlock).
  • Ciągle jestem w topie zdobywanego expa.
  • Na palcach jednej ręki mogę zliczyć bitwy, w których widziałem kolesi z wyższym ode mnie zdobytym expem.
  • Gdybym miał premium, to mój exp zdobywany na bitwach odskakiwałby tak bardzo od reszty teamu, że i tak byłaby przepaść. Przykład: 1100 na wygranej bitwie +50% i mamy 1650 expa... reszta teamu w tym czasie robi 400-900. Robię 500-700 na przegranej, podczas gdy reszta teamu niebezpiecznie zbliża się do 300 :lol:

Oczywiście są wyjątki - kumpel ma premium i effc na poziomie 2000, ale płaci za grę właśnie po to, żeby szybciej dochodzić do kolejnych maszyn i nie tracić tyle kasy na wysokich tierach. Rozumiem takie podejście.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bez premki gram, bo dla mnie jest nieopłacalna, za mało regularnie gram, po za tym czasem wbiję tylko na 4-5 bitew no i jej narazie nie potrzebuję, bo mam max VII tiery, VIII do kupienia, więc nie ma co utrzymywać.

 

Co do teorii spiskowych z premium, to jak mi się raz na ruski rok zdarzy mieć 1-2 dni to czsami faktycznie odnoszę wrażenie, że mnie lepiej rzuca jeśli chodzi o skill mojej drużyny i głupotę przeciwnika i jakoś ogólnie wszystko w bitwie lepiej losuje, ofc to zapewne tylko moje złudzenie.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

{HIPOTEZA}

Konta premium wykupują w większości ludzie, którym naprawdę musi nędznie iść w tej grze, skoro z bonusem +50% nie są w stanie przeskoczyć mojego expa (ciągle się uznaję za przeciętnego gracza) z konta "non-premium".

 

{POTWIERDZENIE HIPOTEZY}

  • Gracze premium dostają bonus +50% do expa i kasy.
  • Gram bitwę, w której trakcie nie widzę, kto ma premium, a kto nie (bo praktycznie widać tylko czołgi premium, a te może mieć każdy... No shit, Sherlock).
  • Ciągle jestem w topie zdobywanego expa.
  • Na palcach jednej ręki mogę zliczyć bitwy, w których widziałem kolesi z wyższym ode mnie zdobytym expem.
  • Gdybym miał premium, to mój exp zdobywany na bitwach odskakiwałby tak bardzo od reszty teamu, że i tak byłaby przepaść. Przykład: 1100 na wygranej bitwie +50% i mamy 1650 expa... reszta teamu w tym czasie robi 400-900. Robię 500-700 na przegranej, podczas gdy reszta teamu niebezpiecznie zbliża się do 300 Dołączona grafika
Oczywiście są wyjątki - kumpel ma premium i effc na poziomie 2000, ale płaci za grę właśnie po to, żeby szybciej dochodzić do kolejnych maszyn i nie tracić tyle kasy na wysokich tierach. Rozumiem takie podejście.

 

 

 

Wyniki zdobywanego expa są podawane bez modyfikatora pochodzącego z konta premium.

Czy ktoś gra z premium czy bez zawsze mu się wyświetli w tabeli zbiorczej graczy exp bez premium.

Edytowane przez WestCoach
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że coś jest mocno nie tak jak gracze na szczycie tabeli robią po 30-70% poziomu mojego expa, rzadko się trafia ktoś lepszy czy o zgrozo dwóch takich...

Tabelka wygląda przeważnie tak że mam 630-1000 expa reszta ma 300-600, z rzadka się trafi ktoś kto strzela i trafia. Przy przegranej oczywiście jest o wiele gorzej, są cudaki i z zerowym expem(a bo se ubije naszą arty na spawnie lub podpali top TD strzałem w dupe dla kawału)....

Szczególnie dobrze to widać z załączonym xvm, jak pokazuje od 15 do 58% gdzieś szanse na wygraną...i jak se w czasie gry zrobie alt...i wtedy widać...są np KT z win ratio global 49 ale dla czołgu już 55%...a także kolesie z is3/8/m103 z win ratio 51 a dla czołgu 31 i w górę...

I potem w tabeli koncowej widać...is8- 6strzałow, 0 trafień, 0 dmg, albo 10 strzałów, 350 dmg...

Naprawde rzadko zdarza się team który się nie dość że wspiera to jeszcze osiąga jakieś dobre wyniki...nawet jak są same plutony to nic nie zmienia(np bałwany z TURKS...jak zobaczyłem czerwień w kazdym statsie to od razu pojechałem w 2 stronę...i dzięki temu wygraliśmy)

No i jak wspomniałem...są dni że kazdy widzi że coś jest nie tak.

Ta sama arta, ta sama odległość, jednego dnia ląduje wszystko na wrogim czołgu lu choć splasz zahacza, następny dzień, ta sama mapa, albo nie dolatuje, albo leci za cel, skupienie celownika zawsze pełne. I dotyczy to i arty, i td i każdego innego czołgu...

 

Edyta:

E100 dostał w 8.1 kolejnego bufa HP, ma mieć tera 2700...coż...z brytolami IX-X może se powalczyć(ewentualnie z 50B) ale każdy inny czołg i tak go zjada jak chce....chyba że siedzi w nim ogarnięty pilot, a to się bardzo rzadko zdarza, widziałem może z 10 kolesi w e100 i effem powyżej 1100

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki zdobywanego expa są podawane bez modyfikatora pochodzącego z konta premium.

Czy ktoś gra z premium czy bez zawsze mu się wyświetli w tabeli zbiorczej graczy exp bez premium.

 

O, dzięki, bo byłem święcie przekonany, że uwzględnia premium.

A reszta tego, co chciałem napisać, to post Grega.

 

@Gregu: Widzę, że też nie przepadasz za TURKS :lol: Raz miałem akcję, że ktoś z teamu napisał "ooo, turks, będzie zabawnie". No i było... Dobrze że turkaweczki były w przeciwnym teamie :lol:

 

Odnośnie arty - tak jest nie tylko na niej. Wczoraj grałem Lwem na Himmelsdorfie (werble: "STANDARDOWA bitwa"). Dwa strzały obok, zamiast w stojącego (!!!) skauta. Jak trafiłem centralnie w wieżę, to pocisk wszedł za zero, zamiast go najzwyczajniej w świecie zmieść z mapy :mur:

 

 

--=-==-==-=---=---

Chłopaki, wyślijcie zapkę do klanu, zmieniam swój image na bardziej publiczny ;]

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--=-==-==-=---=---

Chłopaki, wyślijcie zapkę do klanu, zmieniam swój image na bardziej publiczny ;]

 

Witaj w domu Dołączona grafika

 

a przy okazji:

jechałem pewny porażki, ale na początku napisałem chłopakom na pocieszenie "7% chance to win":

 

Dołączona grafika

 

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musicie zobaczyć :D

 

http://speedy.sh/MBc5K/20121026-1410-ussr-S-51-04-himmelsdorf.wotreplay

Krótko akacja, himmelsdorf, S-51 w trybie TD. Najpierw zdjąłem IS-8 przez okno, a potem IS w ruchu. Obok stała Pantera II, która za cholere nie potrafiła ich trafić ;) Potem już zlamiłem okrutnie, bo pantera wjechała na strzał przeznaczony dla KT i przejąłem się, zacząłem przepraszać i nie odjechałem na czas... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 7:30, 27 października do 7:00, 30 października będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

 

Trzykrotny mnożnik doświadczenia dla załóg.

 

Każdy wie, jak wartościowe jest posiadanie doświadczonej załogi. Wyszkól swoją załogę trzy razy szybciej dzięki tej ofercie specjalnej!

 

50% zniżki na następujące czołgi:

  • Amerykański czołg średni V tieru, M7
  • Radziecki czołg średni V tieru, T-34
  • Francuski czołg lekki V tieru, ELC AMX
  • Niemiecki czołg średnie V tieru, PzKpfw III/IV
Czołgi przeprowadzające kontratak muszą posiadać zbiór odpowiednich do tego cech. Ponieważ ten weekend poświęcony jest właśnie temu manewrowi, postanowiliśmy dać Wam możliwość kupna maszyn spełniających te wymagania 50% taniej!

 

50% więcej przychodów w kredytach dla następujących czołgów:

  • Amerykański czołg średni VII tieru, T20
  • Radziecki czołg średni VII tieru, T-43
  • Francuski czołg lekki VII tieru, AMX 13 75
  • Niemiecki czołg średni VII tieru, VK 3002 (DB)
Powszechnie wiadomo, że gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Ponieważ większość osób nie wie, po co przeprowadzać kontratak tymi maszynami, postanowiliśmy dać Wam niewielką zachętę!

 

50% zniżki na następujące pojazdy premium:

  • Niemiecki czołg średni V tieru, T-25
  • Radziecki czołg średni V tieru, Matilda

Chyba dostali wyniki goldenjoya :P Promo nie będzie :P

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...