Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą bitwa na mapie klasztor, zasuwam T-54, ostro walczę (2849 dmg, najlepszy wynik z drużyny) a w bazie T110E4 i E-75, oba czeskie, bitwa przegrana, pewnie z lornetą były i meserszmitów wypatrywały :D

Za dużo bez mózgiego bydła dziś gra, jak ci ludzie dochodzą do tak wysokich tierów ?!

 

Już jest na liczniku 138k graczy

Edytowane przez baka
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam w a co powiesz na pluton x3 typ-59 które utopiły się na prohorówce wskakując do wody. Tłumaczyli się że chcieli szybko górkę zająć i zeskoczyli szybko do wody ale im gęsi padły i silnik i .......

Jak jedna rodzina w ogień skoczyli ;) haa

Omg szkoda że nie nagrywam replay bo na youtube milionowa oglądalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się reedycja pudełek WOT-a, ale coś nie wygląda to za ciekawie i zarejestrowani już starzy gracze mogą zapomnieć o w miarę opłacalnym dobijaniu sztabek golda. Ewidentnie jakaś zmiana polityki i nastawienie się na zupełnie nowych graczy.

Info - http://www.ultima.pl/world_of_tanks_pl_ang/i12367/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem durną rzecz. Chciałem przenieść załogę i zamiast najpierw przenieść, a dopiero potem skasować perka to zrobiłem odwrotnie. Skutek tego jest taki, że po przeszkoleniu załogi na inny typ czołgu doświadczenie zeszło do ~90%, a perka już wybrać nie mogę. Teraz pytanie, czy jeśli dobiję do 100% to czy perk będzie nadal aktywny i będę mógł go wskazać, czy zupełna lipa i wyparował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... załoga na 90%... tego nie widziałem jeszcze. Pewnie perk poszedł w cholerę, bo exp z niego przeliczyło na te podstawowe procenty (co i tak mi się wydaje dziwne). Nie pamiętam, jak to wyglądało u mnie (też tak zrobiłem kiedyś).

 

 

Meanwhile @ eastern front:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

(ten sam czołg na obu zdjęciach)

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zwykły błąd na ultimie, bo przecież inaczej to mało kto to kupi.

 

Mnie ciekawi jak bardzo będzie opłacalny ten kod z Komputer Świat i ile razy będzie można go wklepać. W sumie zakładając, że dali by tylko 1000 golda, to za 9 PLN to i tak wychodzi bardzo korzystnie, przy 12 sztukach to jest 108PLN, a Lowe/T34 to ponad 200PLN, ale znając życie, pewnie będzie można wklepać z 3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KW-2. Lodówę zrzucić z kadłuba... pewnie ammo rack poszedł w cholerę, razem z całą załogą.

 

Musiała być eksplozja amunicji, bo przy okazji otworzyło dach i rozłożyło kadłub wzdłuż. No chyba, że to jakaś bomba lotnicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam w a co powiesz na pluton x3 typ-59 które utopiły się na prohorówce wskakując do wody. Tłumaczyli się że chcieli szybko górkę zająć i zeskoczyli szybko do wody ale im gęsi padły i silnik i .......

Jak jedna rodzina w ogień skoczyli Dołączona grafika haa

Omg szkoda że nie nagrywam replay bo na youtube milionowa oglądalność.

 

Identyczna sytuacja w PORCIE, grill rzucił się z przystani, śmiesznie to wyglądało.

Jeszcze gość był zdziwiony dlaczego inni się z niego śmieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie techniczne, robił ktoś już HT-ki brytyjskie ? Bo mam dylemat czy zacząć coś nowego u francy czy właśnie brytoli. Pobieżnie bawiłem się linią churchilli i nie do końca się przekonałem raz, że mułowate to a dwa, że depresja działa jest minimalna co utrudnia pokonywanie wszelkich górek itp. - coś jak w IS-3 i IS-8.

Najbardziej interesują mnie tiery V-VII jakby ktoś napisał kilka zdań o tych czołgach, tylko nie na podstawie 1-2 walk na testowym. ;>

 

Oglądałem replaye z testu i cała linia ciężkich czołgów nie zachwyca.

Tiery 5-7 szczególnie, działa z medów, powolne, marna depresja działa, jedyny plus to pancerz, ale zdecydowanie nie rekompensuje to minusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam w jP. ;>

 

Zwycięstwo!Bitwa: Step 4 listopada 2012 13:19:23Czołg: JagdpantherDoświadczenia: 6 975 (x5 za 1. zwyc. każdego dnia)Kredytów: 39 991Osiągnięcia w walce: Medal Radley'a-Waltersa, Specjalista, Odznaka mistrzowska:As pancerny

@scr

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

@replay -> http://www.sendspace.com/file/xi9h5l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się zakupić T29. W standardzie czołg jest kiepski, ale po zamontowaniu lepszego podwozia i działa M3 da się już grać i całkiem nieźle zarabiać. A propo ludzi, którzy nie wiedzą, że teraz można spaść ze skarpy. Wczoraj miałem bitwę na mapie klasztor, wjechałem sobie na skarpę i bokiem zmierzałem do bazy przeciwnika. Jednak na dole zauważyłem JagdPanter i AMX13 90 zmierzające do naszej bazy. Wjechałem na krawędź skarpy, by mieć dobre pole do ostrzału. Chłopaki mieli niefarta, bo nie mogli tak wysoko podnieść lufy :D . W dodatku AMX próbując podnieść lufę wyżej wjechał trochę na skarpę dokładnie na mojej wysokości. Gdy tylko wykończyłem JagdPanterę wystarczyło dodać trochę gazu i z AMXa nic nie zostało :D . Fajna jest ta nowa fizyka.

 

Trochę zmieniając temat - znacie jakiś darmowy program do nagrywania pulpitu, żeby sobie powtórki wrzucić na YT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się zakupić T29. W standardzie czołg jest kiepski, ale po zamontowaniu lepszego podwozia i działa M3 da się już grać i całkiem nieźle zarabiać. A propo ludzi, którzy nie wiedzą, że teraz można spaść ze skarpy. Wczoraj miałem bitwę na mapie klasztor, wjechałem sobie na skarpę i bokiem zmierzałem do bazy przeciwnika. Jednak na dole zauważyłem JagdPanter i AMX13 90 zmierzające do naszej bazy. Wjechałem na krawędź skarpy, by mieć dobre pole do ostrzału. Chłopaki mieli niefarta, bo nie mogli tak wysoko podnieść lufy Dołączona grafika . W dodatku AMX próbując podnieść lufę wyżej wjechał trochę na skarpę dokładnie na mojej wysokości. Gdy tylko wykończyłem JagdPanterę wystarczyło dodać trochę gazu i z AMXa nic nie zostało Dołączona grafika . Fajna jest ta nowa fizyka.

 

Trochę zmieniając temat - znacie jakiś darmowy program do nagrywania pulpitu, żeby sobie powtórki wrzucić na YT?

 

M3 90mm przechodzi z M6-ki, także jest już odblokowane na starcie chyba, że ktoś nie maxował poprzedniej maszyny jak mój kumpel i jeździł z A2 na T29. Dołączona grafika

A tak poza tym czołg mega, jeszcze ok 35k xp do T32, ale się zbytnio nie śpieszę, bo funu mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zwykły błąd na ultimie, bo przecież inaczej to mało kto to kupi.

 

Mnie ciekawi jak bardzo będzie opłacalny ten kod z Komputer Świat i ile razy będzie można go wklepać. W sumie zakładając, że dali by tylko 1000 golda, to za 9 PLN to i tak wychodzi bardzo korzystnie, przy 12 sztukach to jest 108PLN, a Lowe/T34 to ponad 200PLN, ale znając życie, pewnie będzie można wklepać z 3 razy.

 

Prawdopodobnie tylko raz można wpisać ten kod, takie info widnieje na Forum Komputer Świata podane przez Administratora. Ale ja jutro kupuje 2 gazetki i sam sprawdze

 

PS. Nie potwierdzone info kolejne

- kod dla nowych daje 1500 golda i 3dni premium

- kod dla reszty daje 500golda

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeśli to info o ilości gold-a dla już zarejestrowanych graczy (500gold - 9zł) się potwierdzi to fail po całości... no chyba, że ktoś kupuje to "super" pismo przy okazji to oki... przecież boxy gdzie jest 2500gold plus bonusy chodzi po ~30zł.

Tragedia.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranne zakupy ;)

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'M46 Patton'. Wydano kredytów: 2 403 000.

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'T-54'. Wydano kredytów: 2 390 000.

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'GW Tiger'. Wydano kredytów: 1 500 000.

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'E-75'. Wydano kredytów: 2 450 000.

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'E-50'. Wydano kredytów: 2 390 000.

i tu pojawił się zonk, bo nie mogłem opchnąć amx50 100 ;)

 

 

Błąd:

Nie udało się sprzedać pojazdu 'AMX 50 100'. Osiągnięto już dzienny limit sprzedaży pojazdów.

Ale sprzedałem trochę modółów i na styk z przeszkoleniem załogi starczyło :D

 

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'AMX 50 120'. Wydano kredytów: 2 552 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeśli to info o ilości gold-a dla już zarejestrowanych graczy (500gold - 9zł) się potwierdzi to fail po całości... no chyba, że ktoś kupuje to "super" pismo przy okazji to oki... przecież boxy gdzie jest 2500gold plus bonusy chodzi po ~30zł.

Tragedia.........

 

Gdzie te boxy po 30, na allegro nic nie ma, w empiku itp. ? ;>

 

Przedłużyli ważność kodu na 3 dni premki do 12 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca miesiąca mają się pojawić nowe box-y w reedycji... ale ale...

Całkiem dobrze wychodzi zakup na Amazonie, gdzie przy zakupie powyżej 25£ wysyłka jest free, dodam, że w edycji UK za kodzik jest PzKpfw 38H 735 - http://www.amazon.co.uk/World-of-Tanks-PC-DVD/dp/B005XVBWOE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1352103737&sr=8-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smocza Grań jest bardziej sknocona niż była. Za każdym razem wygrywa drużyna zaczynające na dole mapy. Grałem z 10 razy na tej mapie i tylko dwie wtopy zaliczyłem grając od góry mapy, a tak zawsze wygrana, wydaje mi się, że coś jest nie tak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... ładnie... a co sprzedałeś?

Ja jedynie wyfarmiłem do końca AMXa 100 i przesiadłem się na 120-tkę, która na stock jest straaasznie powolna.

 

Sprzedałem 8 tiery poniżej tych co kupiłem, a na szósty jakimś cudem starczyło :) expa farmiłem do 3 rano ;]

 

Smocza Grań jest bardziej sknocona niż była. Za każdym razem wygrywa drużyna zaczynające na dole mapy. Grałem z 10 razy na tej mapie i tylko dwie wtopy zaliczyłem grając od góry mapy, a tak zawsze wygrana, wydaje mi się, że coś jest nie tak.

 

Poprzednio wszystko rozstrzygało się w tym miasteczku a teraz w wąwozie. Da się c prawda wygrać z obu stron, trzeba tylko tam skierować główne siły a na randomach to dość problematyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranne zakupy Dołączona grafika

 

.

.

.

.

i tu pojawił się zonk, bo nie mogłem opchnąć amx50 100 Dołączona grafika

 

 

Ale sprzedałem trochę modółów i na styk z przeszkoleniem załogi starczyło Dołączona grafika

 

Oooo widze ze jeszcze trochę grałeś Dołączona grafika

 

 

U mnie do garażu zawitały:

 

-E50

-JagdTiger

-GWTiger

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...