Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić, sami sie pchali pod lufy.

Notabene...to w miarę często spotykany widok na randomie, cała kolumna zapier.. jednym korytem i daje sie wytłuc jak szmaty, więc...

 

A propo ESL, czy nawet kampanii, jak chcecie się w to bawić to organizator(ja sie nie piszę) niech zapewni taktyki, bo typu "jeden zostaje na flance reszta zajuma lewą' to może się czasem sprawdzają...ale chyba trzeba czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie 2 uwagi do wczorajszej kompanii:

  • oznaczanie celów i koncentracja ognia
  • większa aktywność dowódcy (w sensie rozstawianie pojazdów na początku)
Generalnie fajna zabawa i mam nadzieję że to powtórzymy Dołączona grafika

Muszę się odegrać za ten zgon w 1 min gry na Linii Zygfryda z rąk S-51!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś chętnie szpilnę kompanie i nawet poświęcę się i ustawię mikrofon Dołączona grafika Aczkolwiek wydaje mi się, że powinniśmy przejść na TS bo ten WOTowy komunikator lipny strasznie i prawie was wczoraj nie było słychać (wyjątkiem był człowiek w IS-3, który darł się wręcz do mikro)

 

co do ESLa:

 

- należy założyć konto na http://www.esl.eu/pl/

- wyszukać drużynę PurePC po jej ID tz: ID 7303500 hasło do przyłączenia się do drużyny wyślę zainteresowanym na PW.

 

Tutaj opis jak wyszukać drużynę: http://www.esl.eu/pl/faq/6675/

Gdy wyskoczy info "Aby dołączyć do ligi, zawodnicy muszą wprowadzić w swoich profilach konta gry." Wpiszcie po prostu nick z gry

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem hasło, wczoraj zamiast skopiować z notatnika od przeglądarki to wyciąłem :F ciemno było ;)

Mam teraz wpisane w chrome ale nie umiem go stamtąd wyciągnąć. W ogniolisie umiałem ;)

Competizione mi podał, mam nadzieję, że pamięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba.

Przy okazji jaki masz nick w grze to zaproszę do klanu :)

W kompaniach czy plutonach grasz tym co się nadaje, jak na razie gramy 8 tierem, ale może to być scout 5'ego lub arta 6'ego tieru.

 

Poza tym w plutonie możesz się dogadać indywidualnie na co chcesz.

Do klanu jedyne wymaganie to mieć konto na forum a to masz od dawna :)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 8 Tieru jeszcze mi sporo brakuje (ale korci mnie zakup premiowego T26E4), scouta mam AMX 12t a arty to Hummel więc za słaba.

Mój nick w grze to Becker69.

Grałem kiedyś w klanie BF2, szukam czegoś bardziej na luzie. Ale jak dorobię się odpowiedniego sprzętu to możemy wrócić do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nasz klan już jest tak na luzie że bardziej da się tylko z alzheimerem ;P

Najlepiej wejdźcie do klanu bo ciężko robiąc kompanię pamiętać kogo zaprosić jeszcze, zapraszamy cały klan i znajomych tego co montuje kompanie. Im więcej osób na czacie klanowym tym częściej będą kompanie :)

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechuk--mod w lewym górnym rogu (fps, ping, czas i obrażenia) gdzie tego szukać? Podaj linka

 

fps i ping to wiem ale nie spotkałem się z pokazywaniem zsumowanych obrażeń i ostatniego obrażenia

Edytowane przez dsowlad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fps i ping to wiem ale nie spotkałem się z pokazywaniem zsumowanych obrażeń i ostatniego obrażenia

Sumuje tylko obrażenia zadane widoczny celom. Jeżeli strzelisz do celu, który zniknie, lub jest niewidoczny nawet kiedy go zniszczysz nie będzie to uwzględnione, więc narzędzie jest mocno niedoskonałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez rozdzielic obrazenia na konkretne czolgi, ale wciaz strzal na slepo czy w czolg, ktorego nie widac nie zostanie odnotowany:

 

"hitLog": {"insertOrder": "begin","visible": true,"groupHitsByPlayer": true,"deadMarker": "<font face='Wingdings'size='17'>N</font>","blowupMarker": "<font face='Arial Unicode MS'size='15'>✪</font>","h": 400,"formatHeader": "<textformat tabstops='[50,75]'><font color='#CCCCCC'>Hits:</font> <font size='13'>#{{n}}</font> <br/>Total: <font color='#EB0000'><b>{{dmg-total}}</b></font> Last {{dmg}}","formatHistory": "<textformat tabstops='[50,75]'>{{n-player}}: <font color='#EB0000'>{{dmg-player}}</font> \t{{dmg}} \t| {{vehicle}} | {{nick}} | <font color='{{c:dmg-kind}}'>{{dmg-kind}}</font> <font color='#EB0000'>{{dead}}</font>","direction": "down","lines": 20,"w": 500,"x": 25,"y": 440},

Efekt jest taki:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszę, że taki natłok informacji źle wpływa na człowieka i jest całkowicie zbędny, to dostanę minusy? :mrgreen:

 

Z tych dodatków przydaje mi się tylko zegar. Serio. Nie muszę wychodzić do pulpitu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam z X-B. Mniej frustruje strzelanie za 20hp. Minus jest taki, że trzeba latać w 2-3 linii i się nie wychylać. Inna sprawa, że ten czołg to taki muł, że i tak jedzie na samym końcu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...