Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest z tym przenoszeniem załogi z premium tanka? Wiem że gdzieś ktoś o tym pisał, ale.... Mogę z T34 bez straty doświadczenia przenieść załogę na T32, a nową ekipę szkolić na T34 do 100%? A potem chciałbym przenieść ją na T32, a z T32 "starą" załogę przywrócić na T34 ? Załoga z T34 ma 451% obecnie.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sg0RpUf13O0&feature=plcp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fala1910 (ten co mówi , że jest doświadczony bo ma Kw3) - Efficiency rating 703.63

Patryk1k - Efficiency rating 705.86

Piorun_2002 - Efficiency rating 634.9

 

Granie przed godziną 21-22 może powodować śmierć klawiatury, myszki, bóle głowy, szczękościsk, nieżyt itp.

 

Dzięki za wyjaśnienia dot. zmian załogi.

Edytowane przez ShaoLee
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na teście amerykańcami i prem francą. Amerykańce bardzo przyjemne, przypadł mi do gustu 9 tier, magazynek to fajna sprawa. Co do francuza, to wydaje mi się, że zarabia lepiej niż SP czy Lowe którymi grałem na wcześniejszych testach, wprawdzie wiem, że to mała próbka gier, żeby się wypowiadać o zarobkach, ale mniejsza z tym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie wiedział, czemu w grze spotyka takich debili, to sobie może poczytać temat.

http://forum.worldof...a/page__st__160

 

Odkupiłem IS-3, na szczęście załoga siedziała jeszcze w barak..ach, Ło rety jakie to szybkie cholerstwo w porównaniu z T34 , nie lepsze, ale pozwala na inną grę. Dmg 3800 w pierwszej grze po, nie wiem, roku niegrania. Jak ten gość robił 700dmg i jeszcze płakał to ja nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis na GW Tigerze trafilem Mausa z boku w wiezyczke (AP Ammo), uslyszalem informacje ze go spenetrowalem i oczywiscie zadalem 0 dmg.

 

Chyba nawet na replayu mam. żenada.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie jaki mod dodaje animację działa pod celownik oraz co to za paczka dźwięków

 

Modern War Sound Mod - http://forum.worldof...erican-version/

Co do celownika nie wiem.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymaksowałem M26 i kurde cienko to idzie, losowania ma z pupy a samo działo też nie urywa.. szkoda, że nie poszedłem na łatwiznę i nie zrobiłem pantery 2.. Dołączona grafika teraz męcz się człowieku.

 

Dobra wymiękłem na dzisiaj.. 5 walka pod rząd przegranych na persie, same IX tiery praktycznie, chyba daruje sobie w ogóle zabawę w medy na randomach, bo same straty. HT jednak ma większy wpływ na bitwę grając samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M26 wg mnie był dużo lepszy od Pantery II. Wyśmienity czołg, Teraz męczę się z pattonem i tęsknię za tymi dobrymi czasami ;) może jak wymaksuję działo będzie lepiej. Co do wpływu na bitwę, widziałeś nie raz jak dwa medy bez strat wykańczają HTka. Szybkość i zwrotność to co daje im przewagę. Ale to trzeba umieć czego się powoli uczę oczywiście ;) Daleko mi do mistrzów tego stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M26 wg mnie był dużo lepszy od Pantery II. Wyśmienity czołg, Teraz męczę się z pattonem i tęsknię za tymi dobrymi czasami Dołączona grafika może jak wymaksuję działo będzie lepiej. Co do wpływu na bitwę, widziałeś nie raz jak dwa medy bez strat wykańczają HTka. Szybkość i zwrotność to co daje im przewagę. Ale to trzeba umieć czego się powoli uczę oczywiście Dołączona grafika Daleko mi do mistrzów tego stylu.

 

Ale to sytuacja 2 vs 1 jeżeli zrobisz 2HT vs 2 MT to HT ich zezłomują. Dowody na YT.

 

Dziś kompania tier VIII? Możemy zrobić sparing z tym klanem AKK lub zagrać dla funu. Dla przypomnienia:

 

min 3 arty tier VI

2 medy tier VIII

HT tier VIII (najlepiej IS-3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok z wrażeń z testu:

1. Oprócz glupoli typu tk, prawie kazdy uzywa gold ammo, wiec trudno cos powiedzieć nt pancerzy...no może...bazują chinole na rus, więc...kupa strzałow za zero w przód, boki, tył...oczywiscie z kom o penetracji

2. .. oczywiście mnie ta zależność nie dotyczy, wsiadajac w med tier 10 dostałem od przodu, w spodnia blache za 440 dmg plus padł ammo rack

3. chinole ssą po całości, jesli chodzi o celność i zbieganie celownika...w dodatku na pelnym skupieniu i tak leci jak chce...ale to norma(working as intended!)

4. chinole są szybkie, bardzo...

5. ale działa maja reload wiekszy niż konkurencja, tj med tier 10 ma reload prawie 10sek z rammerem, wentylacja i zalogą na 100%. Co z tego że ma 440 dmg i 268 pena? zanim tot wyceluje zdazy dostac 4 piguły od 2 czołgów, w tym jedna w gąski(z dmg) a druga w ammo rack i jest udupiony

6. amerykance nowe fajne, boli 4 pociski w mag dla tier 9,ale gra sie nim przyjemniej niż lorerein, mimo chyba mniejszej peny. Strzał co 2sek, przy 2.9 aim time...wiec cza chwile poczekac dlużej, reload zas 32,2sek zdaje sie

7. a reload tier 10 to 26s zdaje się...pancerz słabszy niż amx50b i to czuć. choć czasem potrafi odbić...amx50b też

8. ogołem siedząc se w tier 8 czy 9 chinola strzelałem se tez w chinola i inne wynalazki typu td usa za gold z tier 7, na 12 strzałow miałem 9 hitów, zadałem 901 obrażen.

 

to był mój ostatni zakup prem, dziękuję postoję...

 

zapomniałem dodać że gun depresion jest mniejszy niż na rus, więc o celowaniu pod siebie można na chinolach pomarzyć, wystarczy lekkie wzniesienie i by coś trafić to trzeba:

a. wjechać na górkę wystawiajac dzióbek, ktory jest miekki od dołu

b. grzecznie paść od strzałów z boku, arty cokolwiek, oddając 1 max 2 strzały

 

Tak na boku, polecam ten mod http://205.196.120.134/110gqqblimxg/t4w67wvlacbz8tu/Cmsgv2%2Bstats_locastan_8.1a.zip

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to sytuacja 2 vs 1 jeżeli zrobisz 2HT vs 2 MT to HT ich zezłomują. Dowody na YT.

 

Dziś kompania tier VIII? Możemy zrobić sparing z tym klanem AKK lub zagrać dla funu. Dla przypomnienia:

 

min 3 arty tier VI

2 medy tier VIII

HT tier VIII (najlepiej IS-3)

 

Ale medy po to są szybkie aby taką sytuację wypracować.

 

Tak na boku, polecam ten mod http://205.196.120.1...castan_8.1a.zip

 

A do czego on?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale medy po to są szybkie aby taką sytuację wypracować.

 

 

A do czego on?

 

do powiększania se e-pena, a do czegoz innego :P

koniec bitwy, paczysz na srodkowa zakladke z wyników i widzisz siebie/czlonkow plutonu na 3 pierwszysch miejscach, bo zadaliscie najwiecej dmg...

a na poważnie, pokazuje tez czy(i ile) się traci/zarabia na danym czolgu, zysk netto na 1 stronie wynikow, dmg, ilość expa i coś tam jeszcze robi...

a, pokazuje np ile bitew brak do next % dla danego czołgu, czy w statsach ogólnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na boku, polecam ten mod http://205.196.120.1...castan_8.1a.zip

 

Zmienia język gry na angielski, da rady to zmienić ?

 

JT odkupił się w łaski

 

Victory! Map: Widepark 24 listopada 2012 19:22:32

Vehicle:: Jagdtiger

Exp: : 2 254 (x2) Credits: : 43 788

Achievements: : Pascucci's medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

 

Spodziewałem się trochę większej kasy jak na 5800dmg, ale co tam.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...