Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Bo niby "free to play" z mikro płatnościami, ale w sumie wychodzi na to, że konto premium 30 dni to 10$ - potrzebne od tier 7 i dodatkowo każde 2500k złota gry to kolejne 10$ np. potrzebne przy przenoszeniu exp na "free exp" z elit czołgów. Więc koszt WOT to abonament miesięczny i mikro płatności. Dla mnie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zatrzymam pewnie w okolicach Tier 4-5 i placic nie mam zamiaru (co najwyzej jednorazowo kupie sobie troche golda na rozbudowe garazu). Taki poziom rozwija sie w akceptowalnym tempie, jest samowystarczalny bez premium i daje sporo frajdy. Za to bede mial wachlarz roznych pojazdow.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wtopy czy wygrane?

jak wtopa bez jednego strzała to tyle sie dostaje

jak wtopa z 1-2 strzałami ale w tier poniżej 6 to też...

 

ale rzeczywiście chyba jet mniej kasy, wczoraj za wygraną t34(krap jakich mało, 32 powinien byc tier9) to dostałem raptem 29k, a troche podziałałem...

BTW wygrana bez jednego wystrzału to i tak powinno być więcej...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doh a ja dostalem 120 expa i 13k kasy za wygrana na VK45 na mapie z jeziorkiem i 3 sciezynkami.

 

Cala wierchuszka naszego teamu czy Maus, IS, 2 VK45, Jagdtiger pojechala kanionem nikogo nie napotykajac a team przeciwnika pojechal miastem. Z racji ze mialem najgorszy silnik to zanim dojechalem do flagi przeciwnika gra sie skonczyla bo nasi zajeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys napisalem ze ta mapa z trzema sciezkami i droga po lewej to "droga smierci" W sumie to tak jest... ale nie do konca. Obecnie jezdze wymaksowanym JagdTigerem i pewnego razu wybralem sie ta sciezka. Druzyna przeciwna rozlozyla sie po polowie. Jedni miastem drudzy wlasnie ta sciezka. Razem z moim kotkiem zabraly sie dwa VK i jeden jakis IS. Powiem tak Jesli koledzy maja jaja, a ci zemna mieli. Nie zatrzymali sie ani na centymetr na tym wzniesieniu to jak juz 4 czolgi obok siebie jechaly praktycznie co sie pojawilo to ginelo. Doslownie istny walec. Dluga 128 ze swoja celnoscia i szybkoscia kaze sie zastanowic przeciwnikowi. Wiadomo ze poki czolgi nie wjada na to zbocze a JagdTiger to istna stodola, to przyjma pare razy na klate ale sporo sie odbije.

 

Z obserwacji mojej wyposazenie najwiekszego TD'ka niemieckiego to

1. szybsze ladowanie

2. duzy zestaw naprawczy

3. i tu do wyboru, jak ktos wierzy w siatki moze sobie zalozyc, ja juz dawno sie tego pozbylem. Eksperymentuje z roznymi np. wentylacja

 

Perki załogi po osiagnieciu 100% na samym poczatku to wg mnie "must have" to naprawa dopiero w drugim rzedzie kamuflaz. Gaszenie wg mnie zupelnie zbedne.

 

Co do wkurzajacych czolgow to t54, chcialbym kiedys tym pojezdzic ale to juz po resecie. Ja czasami nie nadazam sie za nimi ogladac a co mowiac obracac czolg :) Taktyka ktora staram sie stosowac (malo daje ale czasami cos idzie porobic) to jak jestem sam i to jedzie na mnie to [gluteus maximus] cofam sie do czegos co jest w poblizu, sciana, kamien, gora. To daje mi wiecej czasu. Denerwuje tylko ze jedzie t 54 ja mu wale z dziala 126 a jemu schodzi 15% i gaski, ktore naprawia z 2s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakiej mapie Ty mowisz? :D tak JT odbija do momentu az nie dostanie w wanne. niby to samo podwozie co w KT, ale KT wiecej odbija. wiec to nie to samo.

 

t54 jest przereklamowany. bylem pod jego wrazeniem do momentu az sam go nie posiadlem. dzialo bez rewelacji. natomiast wieza obraca sie potwornie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa o której mówi Eclipse to zdaje się Lakeville .

 

To czy ten przesmyk będzie drogą śmierci czy nie to zależy od graczy i ich sprzętu .

 

Jak drużyna jest kumata to często TD + Arty kampią po jednej i drugiej stronie , baza o góry ma 2 fajne występy skalne , zaś dolna baza ma znowu całą przestrzeń dosyć płaską do tego trochę krzaków .

 

Jak przeciwnik nie ma nic mocnego to dobrze użyte TD i Arty robią masakrę , gorzej jak trafiamy na wysokie tiery ( SU-85B i SU-85 ) to faktycznie ciężko się robi .

 

Swoje 5 groszy daje także różnica widoczności - np. dobrze ukryty Marder ( zasięg widoczności 460 ) na niektórych mapach kosi ostro , sam tak samemu załatwiłem KV na jednej z mapek ( ta z ruinami zamku i w zimowej scenerii ) - gostek po prostu mnie nie widział .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale SU-85(B) nie jest wysokim tier (ani doslownie ani w przenosni). Nie dosc ze nie przebija pancerza czolgow od tier VII to jeszcze jest na jeden strzal od czolgow z rownoleglego tier..

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny nie zrozumiałeś mnie .

 

Nie chodzi mi o to że SU-85B to wyskoki tier , tylko o to że czasami trafia do gry gdzie mamy czołgi typu KT , IS/IS-3 , VK , Pantery i inny ciężki sprzęt .

 

W takim przypadku na Lakeville ciężko coś zdziałać , co z tego że stoi kilka TD jak taki KT ma tyle HP że spokojnie przetrwa przejazd przez ten przesmyk będąc jednocześnie pod ostrzałem , chyba że trafi się sytuacja że KT dostanie w gąsienice i zablokuje przejazd dla innych albo samemu tak się ustawi że TD kampiącego w krzakach nie trafi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie czas szykowac zielone na premium :)

 

* Pre-orders launch: February 20-25

* Release date: March 10-15. Hardwipe confirmed.

 

pozatym MNOSTWO zmian. Szczegolnie wzieli sie za niemiecka pancerna piesc :D

 

World Of Tanks - Overlord's Blog

 

Warto poczytac z cieakwszych wg mnie:

 

1. 1USD=1EUR

2. # New vehicles:

- 3 tier 8 SPGs: Object 261, Geschutzwagen-E, T92.

- 2 premium tanks: Lowe and KV-5.

- 2 tanks from full tress: Pz38 NA, KV-13.

# Maps:

- 2 brand new maps.

- Completely redesigned Pagorki map.

- Reworked Komarin map.

Cholera campinowki nie ruszyli ;/

3.# New movement system that is supposed to remove about 70-80% of stuck cases.

4. Visibility and spotting system are being worked on. Below are some details.

5. German Vehicles

 

Ciekawe ile z tego zrealizuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda

 

masz racje ja pomyslalem o tym ze bedziemy placic tak samo a nie jak jest do tej pory. Zle wyrazilem. Co nie zmienia faktu ze dla nas to dobrze. Tylko nie podali cen i sposobu kupna pkt.

Michaelius ta naprawa dotyczy takze innych czolgow niemieckich.

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje ja pomyslalem o tym ze bedziemy placic tak samo a nie jak jest do tej pory. Zle wyrazilem. Co nie zmienia faktu ze dla nas to dobrze. Tylko nie podali cen i sposobu kupna pkt.

Michaelius ta naprawa dotyczy takze innych czolgow niemieckich.

 

Ale najbardziej boli na TII. W VK45 nie mam az takiego problemu z odbijaniem pociskow jak w TII ;) Zreszta celujac w gun manlet we wrogich tygrysach II mam praktycznie 100% pociskow , ktore wchodza z 88mm.

 

BTW ostatnio przycisnalem jadac T29 Isa 4 do sciany tak ze strzelal mi tylko po wiezy i zjechalem mu polowe zycia zanim w koncu sie przebil (byloby wiecej ale HE mi sie skonczylo :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...