Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Angielski tylko. Trzeba się przyzwyczaić.

 

Tutaj fajny (kwestia gustu) xvm

http://mirtankov.net/mods/9546-xmv-light-png-olenemetr.html

Nie jestem pewny czy wszystko działa jak należy (nie widziałem innych ikon oprócz tarczy i czaszki), ale celownik mi pasuje, ikony czołgów, paski "życia" też, także zostawiam sobie.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo na teście grałem i według mnie są gorsze od franc pod względem dmg/rof/mobilności. Pancerze tak samo papierowe jak francuzy także jakbym miał robić coś z magazynkiem to pewnie bym uderzył w amx 50 100 i dalej.

 

Mam aktualnie AMX50 120, niestety na stocku i jakoś nie mam energii żeby go rozwinąć.

Amerykańskimi chciałem dojść maksymalnie do 7-8 tieru.

Ale skoro są takie cienkie to chyba jednak pójdę w ciężkie i zobaczę, czy T-29 wymiata tak jak za czasów bety kiedy ostatnio nim grałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi to ktoś przełożyć na polski? Znam eng na normalnym poziomie, ale damn, nie mogę zaczaić o co tu chodzi po prostu.

To use only the serverside crosshair:

1. download the stuff

2. copy the "scripts" folder from the (original) "res" folder to "0.8.2 res.mods". (also your "gui" folder from 0.8.1 "res-mods" of course!)

3. copy the downloaded "scripts" folder (only this) into the "res-mods" folder!

4. enjoy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie AMX50 120, niestety na stocku i jakoś nie mam energii żeby go rozwinąć.

Amerykańskimi chciałem dojść maksymalnie do 7-8 tieru.

Ale skoro są takie cienkie to chyba jednak pójdę w ciężkie i zobaczę, czy T-29 wymiata tak jak za czasów bety kiedy ostatnio nim grałem :)

 

Z wszystkich nowych 9tek (sygna) 50 120 najlepiej im podszedł. Mam na nim 55% wr mimo, że nie kupiłem jeszcze lufy ;) dmg nie jest jakieś zachwycające ale na topowej armatce 440 dmg na strzał + większa pena zrobi różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M6 ma już fajne działo, ale zabawa zaczyna się od T29 właśnie. T32 to dla mnie mega czołg, a m103 i e5 to wiadomo już wymioty szatana. ;>

 

Mi jakoś T32 do końca nie pasuje, wolę IS3/AMX 100, M103 to chyba najlepsza 9 obecnie, IS4 (9) to dopiero był kozak, czołg nie do ruszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To use only the serverside crosshair:

1. download the stuff

2. copy the "scripts" folder from the (original) "res" folder to "0.8.2 res.mods". (also your "gui" folder from 0.8.1 "res-mods" of course!)

3. copy the downloaded "scripts" folder (only this) into the "res-mods" folder!

4. enjoy!

 

Do użytku tylko z celownikiem serwerowym:

ściągnij składniki

skopiuj folder "scripts" z oryginalnego "res" do 0.8.2 res.mods", (także twój folder "gui" z 0.8.1 "res_mods" oczywiście!)

Skopiuj ze ściągniętej paczki folder "scripts" (tylko ten) do foldera "res_mods".

Baw się dobrze!

 

;)

 

Angielski na poziomie b1 :D i to niezbyt tak, uczę się znów na b2 od dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich nowych 9tek (sygna) 50 120 najlepiej im podszedł. Mam na nim 55% wr mimo, że nie kupiłem jeszcze lufy Dołączona grafika dmg nie jest jakieś zachwycające ale na topowej armatce 440 dmg na strzał + większa pena zrobi różnicę.

 

Ale sam lyka tak niemilosiernie ze glowa mala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko. Po wgraniu tych plików (ver1.) zminił mi się język na angielski. Jest jakiś podobny mod po polsku ?

 

Jest , mam po polsku, wczoraj zainstalowałem, ale nie pytaj jak się to nazywało, bo za cholerę nie pamiętam. Ściągałem z oficjalnego polskiego forum wota. Na pewno ściągałem "krótkie_kolorowe_komunikaty_082" tylko nie wiem czy to było w tym czy jeszcze coś.

post-177535-0-42388100-1355406957_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytku tylko z celownikiem serwerowym:

ściągnij składniki

skopiuj folder "scripts" z oryginalnego "res" do 0.8.2 res.mods", (także twój folder "gui" z 0.8.1 "res_mods" oczywiście!)

Skopiuj ze ściągniętej paczki folder "scripts" (tylko ten) do foldera "res_mods".

Baw się dobrze!

 

Dołączona grafika

 

Angielski na poziomie b1 Dołączona grafika i to niezbyt tak, uczę się znów na b2 od dziś.

 

Dlatego napisałem że rozumiem słowo pisane, a nie czaję dokładnie ocb. Może niewyspany jestem ale nienormalne mi się wydawało mieszanie plików z "także twój folder "gui" z 0.8.1 "res_mods"" Bo co on ma do nowego patcha? Brzmi to jakbym powinien był posiadać coś konkretnego w tym folderze co w połączeniu ze ściągniętą paczką da mi działającego moda do 8.2

Załóżmy że dopiero zainstalowałem grę i nie mam żadnego folderu gui w 8.1, więc co teraz? Paczka wrzucona na jana, nie działa rzeczywiście.

 

Trochę testów porobione i hula jakoś chyba.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś T32 do końca nie pasuje, wolę IS3/AMX 100, M103 to chyba najlepsza 9 obecnie, IS4 (9) to dopiero był kozak, czołg nie do ruszenia

 

Na T32 mam win ratio 72%, on jest jakiś magiczny. ;>

IS-3 był kozak, ale brak opuszczania działa w dół doprowadzał do rozpaczy. Ostatnio takiego trollowałem swoim persem, wjechał na małą góreczkę, żeby mnie zabić a ja mu zrywałem gąski non stop i w rezultacie praktycznie cały wyjechał i nie mógł mnie dosięgnąć lufą (vs T32 bym padł jak mucha). ;> Arta zrobiła co do niej należało i tyle z niego było. Mi najfajniej grało się józkiem trzecim w miastach.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko. Po wgraniu tych plików (ver1.) zminił mi się język na angielski. Jest jakiś podobny mod po polsku ?

 

Jest , mam po polsku, wczoraj zainstalowałem, ale nie pytaj jak się to nazywało, bo za cholerę nie pamiętam. Ściągałem z oficjalnego polskiego forum wota. Na pewno ściągałem "krótkie_kolorowe_komunikaty_082" tylko nie wiem czy to było w tym czy jeszcze coś.

 

[0.8.2] Krótkie Kolorowe Komunikaty / YasenKrasen

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się jeszcze przypomniało...nie wiem na ile lubiliście celownik serwerowy(ten stary, jakos sprzed 7.4?) w każdym razie ja używam moda na to i pomaga, zwłaszcza jak się ma trafić w poruszający się cel i walisz z wyprzedzeniem...

 

http://forum.worldof...side-crosshair/

 

Na screenie widać coś takiego jak "orientation meter with gun horizontal angle", zainstalowałem tego moda, ale czegoś takiego nie mam, cała reszta jest, miał ktoś podobny problem? czy to może być wina tego , że nie mam takiego pliku DebugPanel ?

 

Edyta: Jest ok.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że rozumiem słowo pisane, a nie czaję dokładnie ocb. Może niewyspany jestem ale nienormalne mi się wydawało mieszanie plików z "także twój folder "gui" z 0.8.1 "res_mods"" Bo co on ma do nowego patcha? Brzmi to jakbym powinien był posiadać coś konkretnego w tym folderze co w połączeniu ze ściągniętą paczką da mi działającego moda do 8.2

Załóżmy że dopiero zainstalowałem grę i nie mam żadnego folderu gui w 8.1, więc co teraz? Paczka wrzucona na jana, nie działa rzeczywiście.

 

Trochę testów porobione i hula jakoś chyba.

 

Po instalacji xvma takie polecenia nie są już dla mnie dziwne. Wykonaj je krok po kroku jeżeli nie miałeś czegoś w gui to nie przenosisz po prostu. Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj folder res_mods tera po spakowaniu rarem ma 154mb...Dołączona grafika

Jak coś moge wrzucić gdzieś na sieć to se obaczycie jak to wygląda

 

Ok to wrzuca sie, jako ze mam 512 up to troche potrwa.

post-5119-0-14638800-1355430956_thumb.jpg

post-5119-0-39258400-1355430991_thumb.jpg

post-5119-0-84068200-1355431022_thumb.jpg

post-5119-0-25583000-1355431094_thumb.jpg

post-5119-0-07812500-1355431121_thumb.jpg

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dołączona grafika

Wyróżnienie - Spartanin

Przetrwaj trafienie przeciwnika, gdy wystrzelony przez niego pocisk zrykoszetuje lub nie przebije pancerza. Pojazd gracza musi mieć mniej niż 10% punktów wytrzymałości i musi przetrwać do końca bitwy.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sendspace...3b7484910ab1da7

jak w opisie, by było wszsytko trza sciągnąć xvm i xvm stats i wrzucić xvm docs i stat.exe(do odpalania win ratio na danym czolgu) do katalogu z grą.

 

Mała edyta nie wiedziałem że jest problem z wymuszaniem premium jak znacie jakis serwis darmowy to tam wrzuce, jak ktoś chce oczywiście

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregu, jaki to celownik? Wszystkiego nie chcę, ale celownik mi się podoba Dołączona grafika

 

http://forum.worldof...side-crosshair/

 

Czy właściciele Lowe i Typka mogli by coś powiedzieć o swoich czołgach po ostatniej aktualizacji, czy te zmiany spowodowały, że łatwiej lub gorzej je trafić czy może są groźniejsze, a może nic się nie zmieniło na tyle, że grając przeciwko nim można łoić jak dawniej?

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lwem niczego na plus/minus nie zauważyłem - jeżdżę jak do tej pory. Afair tylko odrobinę podrósł.

Typ... hehe, typiarze poczują się teraz jak kierowcy Pantery II :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam typem się łatwiej tera gra, bo rzadziej dinguje z braku peny. niby pare pkt różnicy a ją czuć. Dodatkowo większy dmg więc zanim się posypię to więcej ugrywam dmg niż wcześniej.

Wczoraj czy przedwczoraj na wygranej bitwie z 3200dmg raptem zarobiłem na czysto 90k, a jakoś specjalna to walka nie była.

Z t34 bez intensywnego kampienia i splotu sprzyjających okoliczności to ciężko taki wynik osiągnąć, zwłaszcza że pestka ponad 1k kosztuje...

Więc jak dla mnie zmiana na plus.

Co do mułowatości...to niezbyt widze różnicę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregu, Ty z premium jeździsz?

 

Miałem parę dni temu sytuację dziwną z jednym kolesiem w typie.

Wydarł do przodu jak potłuczony, wpadł na mnie (T34) i dzięki nieogarniętej jpanterze, która mnie blokowała, rozwalił.

Napisał coś w stylu "lol", na co ja z lekka go wyśmiałem - bo poleciał będąc top czołgiem, zlał sytuację na mapie, przez co jego team przepieprzył z kretesem.

Koleś odpisał mi, że ma w [gluteus maximus] wygrane, bo zależy mu tylko na dmg... wtedy wyśmiała go też większość jego teamu.

 

O co mi chodzi... zależy mi na kasie, ale cholera jasna no. Najpierw drużyna, potem zarobki. Nigdy na odwrót.

Jeżeli tacy ludzie grają w tę grę, to przestanę się całkiem interesować teamem jak wsiądę w premium.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...