Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny dmg i ładna kasa by była z premką. Losowanie marzenie. :)

 

---

 

Czołgów do zbicia gwiazdek mam niewiele, bo tylko 7 ale dzisiaj była mega rozdanie, bo nie dość, że wszystkie zeszły za pierwszym razem to na każdym po 3-4 fragi. Lubię grać przeciwko "gimbusom", ale nigdy w jednej drużynie. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Mógłbym to wysłać na konkurs (6 punktów w sumie) tylko musiałbym przypisać numer telefonu do konta, a nie bardzo chce być znowu zaczepiany przez naciągaczy (jak znam życie to wg udostępni/sprzeda numery graczy firmom trzecim albo zostaną one wykradzione :/ )

Najgorsze jest to "Jeżeli utraciłeś dostęp do swojego numeru telefonu, będziesz musiał skontaktować się ze swoim operatorem komórkowym w celu odzyskania numeru. "

Odzyskanie numeru jest w ogóle możliwe?

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jurek: Bądźmy realistami i tak od wuja firm sprzedaje twój numer. A co do WG, to chyba jeszcze nie sprzedali mojego bo żaden spam mi nie przychodzi. Co do screena, to zarobiłeś tyle ile ja w jeden wieczór zarabiam:D

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba muszę się "przelogować", bo mi żarówa nie świeci a 3cią rundę z rzędu do mnie ktoś nawala.. Dołączona grafika

No i złośliwie wrzuca mi KW-1 na VII tiery a rano byłem w 90% top tierem. Cóż, im więcej graczy tym gorzej dobiera mm a powinno być odwrotnie chyba.

Zatem jutro z samego rana zdejmuję gwiazdory. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodzaj na medale:

 

Zwycięstwo! Mapa: Cichy Brzeg

Data: 23 grudnia 2012 20:18:23

Pojazd: E-75

Zdobyto: 2 889 ( x3) 33 066

: Snajper, Spartanin

 

Naprawa: -18 003

Amunicja: -12 840

Zarobek: 2 223

 

Drugi Spartanin dziś Dołączona grafika

W drugiej minucie dostałem 2x po ponad 800 i do końca bitwy z 40hp.

 

pzd

 

 

Remis! Mapa: Lakeville

Data: 24 grudnia 2012 00:04:40

Pojazd: StuG III

Zdobyto: 489 18 339

: Opanowany ;)

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beton z tym czołgiem. Sprzedać szkoda bo ledwo na 2 naprawy Dołączona grafika, zostawić nie ma po co.

Wymieniłem go na rammer do arty ;)

 

P.S. Myślałem, że od 6:00 będzie się spoko grało, ale o dziwo teraz są prawie sami Polacy. ;/

 

Właśnie się ustawiałem SU-8 na pozycji. Z połowy mapy widać, że leci do mnie VK2801.

Przy mnie stoi Pantera II, Lowe i T29. Oddali 4 strzały (Lowe x1, T29 x1, Pantera II x2) i nikt go nie ubił, za to mnie usiekł skutecznie objeżdżając. Ostatecznie Pantera II dobiła go taranem.

Żeby było ciekawiej mniej więcej w tym samym momencie nie mieliśmy już dwóch ELC AMX.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 2 bitwy i nie wiem czy sprzedać czy nie, nie jest taki zły, a można zbijać na nim gwiazdki i szkolić załogę na T21, sprzedaż też jest trochę bez sensu bo jedynie 150k się zarobi, jedyny pożytek to było by wolne miejsce w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jednej bitwy nie rozegrałem i od razu poszedł na żyletki, zawsze 150k kredek do przodu a nie chce mi się grać pierwszymi tierami dla sportu, szkoda czasu.

 

Jedyny cel to ewentualnie to co pokazał m4r, żeby sobie podnieść globalne staty. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chyba zostawie zagralem jedna bitwe same T1 killi 0 kilka trafien 500 expa i 6k kredek bitwa szybka wiec calkiem fajnie, zaluje ze tetracha sprzedalem bez sprawdzenia jak sie nim gra.

@m4r ile na tej bitwie zarobiles?

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było wpisać 10 kodów na 1 dzień premki + R-127 (dostępne to było na jakieś niemieckiej stronie ale nie pamiętam jakiej) i tak sprzedając T-127 i wpisując kolejny kod miałeś ok 2kk kredytów 10 slotów na czołgi i 10 dni premki. Ale największa jazda była z kontem premium na stronie (??) gdzie podawałeś nr karty kredytowej dostawałeś M3 radziecki i chyba 750 golda i mogłeś bez karnie zrezygnować z subskrypcji nie płacąc złamanego euro centa Dołączona grafika

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna bylo wbic kod n razy i za kazdym razem dostawalo sie darmowy slot w garazu (trzeba bylo tylko po kazdym dodaniu kodu sprzedac t-127) Dołączona grafika ja mam jeszce 16 wolnych slotow ;P

 

No to był niezły nr tylko ja o 1 raz za dużo dałem sprzedaj i się cholera pozbyłem takiego fajnego czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny z[ciach!]y dzień niemcami.

 

GWtigerem pojchałem na sakuta bo się tym grac nie da, E50 co strzał to krytyk. Niestety mozna wozić tylko jeden zestaw naprawczy a do niemieckich czołgów wziałbym z 6 na bitwe. Aha w e50 wykonczył mnie T43. Zaliczyłem tez parę rykoszetów od IS8 i IS3, Norma,

Lowe j.w. najlepiej ja mi zdjeli gasienice jak wjechałem na kamien - lufa mierzy w niebo bo oczywiście nie da się opuscic.

Na zakończnie jeszcze IS wykonczył mnie w Lowe bo mojedział ozadaje 300 dam a jego ponad 400. T wogóle jest już jakas paranoja. Kilka razy zdarzyło mi się ze w Lowe wykonczył mnie KV-1s bo moje pociski wszystkie rykoszetoway a jego wxhodziły za 400,

 

Lowe to chyba jeden z najgorszych człogów jakie mam. Chodź konkurencja jest silna w niemieckim drzewku,

 

Ku**** uwielbiam to gram JTigerem IS strzela we mnie 400dam, ja w niego 0 dam. Super niemieckie czołgi nie ma co.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur** zostało nam 6 czolgów i arta, przevciwnikowi 3 czołgi T150, KV3, i T43 + arta.

Nasza drużyna rozwaliła tyko arte. No ja [ciach!]le tak się grac nie da, przeciwnika czołgi zebrały po kilkanascie trafien i wileki ch***!!!!!

W trójkę rozwalili 12 czołgów. Bo nikt nie mógł im pancerza przebic.

 

BTW jakie niemieckie czgłi są OP??? Kiedyś był Marader II teraz nie ma chyba nic.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://worldoftanks....ear-contest-pl/

 

Kolejny konkurs w którym bez premki nie masz cienia szansy wygrać.

 

No trudno, żeby wszystko dawali za free i nie premiowali tych, którzy płacą. Imo i tak mają bardzo dobry model biznesowy, kumpel nigdy nie miał konta premium, ma wysokie tiery i na ostatniej promocji T29 zarobił kilka baniek.

 

Co do niemieckich czołgów to np. na KT mam gorsze staty niż miałem na IS-3 i T32, wymaga trochę większego kombinowania, albo grania jako typowy snajper z racji najcelniejszego działa. JPantherą grało mi się rewelacyjnie, miałem nią największą ilość zabić na bitwę spośród wszystkich pojazdów w grze. Tigerem też nie mogłem narzekać, w miarę fajne losowania, sympatyczne działo. Jedynie nie grałem jeszcze wyższymi tierami medów jak panther i jego następca.

 

Reasumując, do niemców trzeba innej taktyki, wykorzystywać celność dział, kątować i nie szarżować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...