Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czasami mam wrażenie, głównie na Ferdzie, że jak strzelam, przeważnie do radzieckich maszyn, to w okół nich wytwarza się jakieś pole, które albo to ściąga pociski tuż przed nimi, albo nad, ale tak dosłownie na mm. No a druga sprawa, to celność a zbieganie się celownika, już ktoś to tutaj zauważył, że niemieckie działa potrzebują całkowitego zbiegnięcia, żeby mieć przynajmniej nadzieję na trafienie.

 

 

No, a tak przy okazji, to ruszył Publiczny test aktualizacji 8.3.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trasie do VIII tierowego ciężkiego brytola męczę Black Pince-a. Chociaż jak się wylosuje w max VII tierze może przyjąć sporo na klatę.

Tu http://www.mediafire...ntihma86xehoa4a bitwa przeciętna ale dobrze pokazuje ile można dostać i przeżyć.

 

EDIT:

Oczywiście Confederate i Steel Wall

Edytowane przez Ulv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo! Mapa: Port

Data: 28 grudnia 2012 17:15:51

Pojazd: KW-1

Zdobyto: 1 513 Kredytow: +$: 38 263

Osiągnięcia: Stalowa ściana, Specjalista, Okupant, Snajper, Spartanin, Strzelec wyborowy

 

Wynik taki sobie, ale zająłem bazę (100%) mając 1% hp, a dokładnie 4hp z 640 Dołączona grafika Próbował mnie zresetować Kw1, a potem Churchill 3. Dołączona grafika

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerf art? Na przykładzie M12, widzę że osłabili stockowy zawias ale zmniejszyli rozproszenie skupienia działała przy ruchu, nie wiele ale jednak. I to w M41 , Su-5 (tak na szybko zerknąłem) też. A zmniejszenie HP..cóż, bywało że przeżyłem 2 hity i zabiłem enemca, ale z drugiej strony, jak ktoś na wpół ogarnięty artę dopadnie to i tak koniec i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcecie ale potem nie piszcie na forum jak to niemieckie czołgi się pala, a w ruskich schodzą ammoracki.

 

Tapatapatap i9001

 

nie wiem czy wiesz ale jesli chodzi o niemieckie czołgi to nie ma znaczenia czy trafisz z przodu z tyłu czy z boku. I tak idzie silnik albo ammo rack.

 

Zobacz skórkę Pantery, tam cięzko nie trafic w weakspot. Połowa czołgu to silnik, druga połowa inne weakspoty.

 

co do ruksich to najczesciej idą gasienice za 0 dmg Dołączona grafika

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że kupiłem ferdka.. jednak JP2 by się lepiej spisywał przy moim stylu gry. Ferdek i tak już nic nie odbija, albo każdy jak go zobaczy to przeładowuje na złoto. Teraz w sumie nie chce mi się nim w ogóle grać.. jednak niemiaszki pod żadnym względem mi się nie podobają. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że kupiłem ferdka.. jednak JP2 by się lepiej spisywał przy moim stylu gry. Ferdek i tak już nic nie odbija, albo każdy jak go zobaczy to przeładowuje na złoto. Teraz w sumie nie chce mi się nim w ogóle grać.. jednak niemiaszki pod żadnym względem mi się nie podobają. ;/

 

Żałować to będziesz jak kupisz JTigera. Ferid chociaż jest fajny jak cię wylosuje na szczyt listy.

 

Przed chwila IS8 mnie zjechał do zera. wyjeżdżał i z mistrzowską precyzja trafiał w weakspoty bez celowania, potem mu się znudziło i celował już gdziekolwiek chyba jeden pocisk odbiłem ale nie jestem pewien. Raz go przebiłem za śmieszne 386 dmg,

 

w tej samej walce zostałem wykryty może po 15 sekundach od rozpoczęcia walk: Himmelsdorf. We wrogiej drużynie nie było żadnych skautów. Przez długi okres również nikt nie dojechał w pobliże naszej bazy.

 

 

A co do E75 i IS8 to dzisaj zaliczyłem kilka rykoszetów od tego czołgu.

 

No i rzecz nie od wiary. Grajac Hellcatem trafiłem w T-28 (tego z 4 tieru) zadając całe 0 dam i nawet modułu nie uszkodziłem. Gość dostał w bok,

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będę dalej szedł w niemieckie niszczyciele, prędzej zrobię od nowa ruskie. ;>

 

Zauważyliśmy z kumplami dziwną przypadłość, że im więcej ludzie jest online tym gra gorzej dobiera MM, rano zawsze jest max różnicy 1 tiery a teraz wrzuca najgorzej jak się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---

 

O kurde faildinandem chyba 10 porażka z rzędu, przestałem liczyć po 5... :lol2: najchętniej bym go sprzedał, ale szkoda mi zainwestowanej kasy w ten klocek.. X tierom to ja mogę posmyrać gąsienice stockowym działem ;)

 

Michaelius - może dlatego, że jest najbrzydszym czołgiem i jeździ tyłem do przodu ? Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath zalozysz 128mm to zmienisz zdanie i nie bedziesz chcial go sprzedac Dołączona grafika

 

Jezdzisz z 88 czy 105mm?

 

105mm, czyli to co przeniosłem z jpanthery. Co śmieszne na jp był rammer ale do dział średniego kalibru a gry to samo działo montujemy na ferdku to już wymagany rammer do dział ciężkiego..

Wiadomo, że 128mm da kopa, ale tak jak piszę, czasy gdzie ferdi był postrachem jeśli chodzi o armor minęły bezpowrotnie także w czasach, gdy pancerz nie gra już pierwszych skrzypiec lepiej postawić na mobilność i stąd żałuję, że nie wybrałem jp2. Póki co jest to dla mnie najłatwiejszy cel dla arty i jeżdżący muł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

105mm, czyli to co przeniosłem z jpanthery. Co śmieszne na jp był rammer ale do dział średniego kalibru a gry to samo działo montujemy na ferdku to już wymagany rammer do dział ciężkiego..

Wiadomo, że 128mm da kopa, ale tak jak piszę, czasy gdzie ferdi był postrachem jeśli chodzi o armor minęły bezpowrotnie także w czasach, gdy pancerz nie gra już pierwszych skrzypiec lepiej postawić na mobilność i stąd żałuję, że nie wybrałem jp2. Póki co jest to dla mnie najłatwiejszy cel dla arty i jeżdżący muł.

 

Załóż 88 i trolluj z trzeciej linii - to najlepsze snajperskie działo w tej grze. Potem 128 i 2-3 linia, bo ferd jest zbyt wolny na pierwszą.

JP II daje radę w pierwszej, ale trzeba wtedy latać jak Ruskiem i musowo mieć 6 zmysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie.. potestuje, na razie 3 bitwy i byłem top tierem, nie wiem na ile to szczęście a na ile sprawa wg, wcześniej notorycznie na X trafiałem.

Kilka osób na TS mi mówiło i w grze też się ktoś żalił, że po 5-10 z rzędu przegranych mieli, ja to samo zaobserwowałem. Czy to po prostu urok okresu poświątecznego, ogólne gra ok 150k osób a gra długo myśli dobierając mm i tak jesteś na dole. Dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200-250 dmg z reloadem 8s i dobrą penetracją (wchodzi bez celowania w weakpointy w większości 7 tierów) na dziale 90mm

jest minimalnie szybszy niż kv-1s, ale jest większy i dłuższy - ciężej się chować

 

fajnie się tym gra, ale mm potrafi często rzucić 8 tiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wyniku, to nie było nawet 1k xp bez premki także średnio jak na czołg z takimi możliwościami. ;> Ja raz miałem ponad 10k xp jeśli by liczyć z premką za walkę x5.

Ja często gram z kumplem w plutonie, on m6 ja sport i na VIII rzuca nas na prawdę rzadko. Najlepsza opcja była wczoraj po restarcie serwera, losowało nas tylko do teamów, gdzie 90% graczy to plutony i tiery praktycznie identyczne, grało się znakomicie, mogło by już tak zostać. Wtedy wpadło z 10 wygranych pod rząd i stała się rzecz podniosła, bo wreszcie miałem więcej wygranych niż przegranych (WR) i więcej fragów niż rozegranych walk. Dołączona grafika

Wracając do m6 to ja sam nie rozegrałem dużo bitew, najszybciej jak się dało przeskoczyłem do T29, ale ww. kumpel ma coś ok 400/500 bitew i mówi, że go nie sprzeda. ;>

 

Aaa i od pewnego czasu jestem zielony (xvm) Dołączona grafika

Jak na niedzielnego gracza to nie jest źle. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...