Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

@grzechuk: Poniżej masz tabelkę z potrzebnym expem na kolejne perki, jak widać, rośnie to wykładniczo.

 

http://www.imagic.pl...wiadczenie1.JPG

 

@metal: A z chęcią skorzystam.

 

Zaraz jeszcze podrzucę linka do ciekawego moda, tylko muszę tego linka znaleźć.

 

EDIT: Ciekawy modzik pokazujący rozmieszczenie czołgów na mapie.

 

http://forum.worldof...p-gen-2-83/#top

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie sugerowałbym się tym, bo perki się powinno raczej do pojazdu wybierać, a nie do typu czołgu, patrz np. SU-152 i stug. Po za tym widziałem opinie dobrych graczy, że nawet jak na typ czołgu nie jest do końca dobrze dobrane. No i to też zależy od stylu gry, inaczej dobierasz perki do kampienia, a inaczej do agresywnego ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem E-100 i powiem ze zaskoczony jestem dosc pozytywnie.

Myslalem ze to wiekszy mul a tymczasem calkiem ladnie to sie zbiera.

Teraz trzeba sie doczlapac do lepszego dziala i zaczac szerzyc zniszczenie

 

Tylko wiesz, że bez prem ammo to topowym działem za dużo nie poprzebijasz, bo ma jeszcze mniejszą penetrację ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem E-100 i powiem ze zaskoczony jestem dosc pozytywnie.

Myslalem ze to wiekszy mul a tymczasem calkiem ladnie to sie zbiera.

Teraz trzeba sie doczlapac do lepszego dziala i zaczac szerzyc zniszczenie

 

Poczytaj poradnik Voytecha opisał jak grac E-100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem rozwalenia T110E4 przez obiekt jednym strzałem - 1500dmg + podpalenie. Koleś był martwy, zanim ogarnął, co się stało. Pozostałym jego towarzyszom niewiele to pomogło, więc chwilę później zazgonił E-100, w którego wstrzelił się GWE.

Swoją drogą - ja wolę się skupić na strzelaniu w kamperów, którzy stoją za kamieniami. Jest masa śmiechu, jak wyjeżdża sobie taki is-3 (bo działa nie opuści), żeby strzelić w skauta, a jak cofa z powrotem (o ile da radę), to ma 100-200hp :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie - załoga na T25 AT powoli dobija do 100%, brać 4x kamuflaż, 4x naprawa, czy też może pół na pół?

 

Na TD moim zdaniem dowódcy żarówkę, reszcie camo i dodatkowo siata.

 

 

 

 

Ja kilkunastu bitew próbuję wyfarmić wreszcie (stoi od pół roku) części AMX50 120 (stock oprócz gąsek i radia). Jest bardzo nierówno. Tj. trzy bitwy do kitu, a potem jedna z 4-6 fragami (wczoraj nawet 8 ). Czy po zamontowaniu 120-tki jest lepiej? Czy może w ogóle odpuścić go sobie i do kolejnej 10-tki rozwijac JagdTigera (którym też gra mi się do kitu)?

Dużo się zmienia po wymaksowaniu go?

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na grillu mam teraz siatkę dosyłacz i namierzarkę, braterstwo i żarówkę, 3x camo... teraz dowódca szkoli camo, działowy snajpera, kierowca hamowanie sprzęgłem a ładowniczy intuicję... dobrze dobrane 3 perki? doradźcie, bo mają kilkanaście % to je najwyżej skasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wanna IX tieru - VK niemiecka dostała jakiegoś cichego buffa ? Bo trzy pociski pod rząd od T34 nie potrafiły spenetrować dolnej płyty gdy gościu wyjeżdżał z górki, czyli tam był kąt pewnie prosty momentami. :D No i ogólnie gościu stał na przeciwko mnie, nic nie kątował, później też się śmiał z tej sytuacji. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...