Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Do w miarę natychmiastowego efektu potrzebne będzie nowe konto i to jest fajne. Nie te stada debili zakładają nowa konta i niech kiszą na tych niskich tierach i tam sobie "nie strzelają" w siebie nawzajem. I zanim się dokiszą do X tierów minie rok , a przez ten czas będzie można normalnie grać na wysokich tierach. Edytowane przez ShaoLee
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzimy tylko tyle, że stosowanie się do tego poradnika to jawne s[ciach!]ysyństwo.

Dlaczego? Bo siedzi potem taki leszczyk, który ten oto tekst przeczytał i praktycznie zawsze gra podług niego. Efekt jest taki, że ogólne win ratio ma cienkie jak sik pająka (jeden-dwa czołgi na 60%, jakiś czołg - kozioł ofiarny na nędznym 20-30% WR - policzcie sobie średnią), a dla teamu jest zawsze zawadą, bo przecież w poradniku jest jasno napisane (i dla pewności powtórzone kilka razy) - nie strzelamy.

 

To jest nic innego jak pasożytowanie na kimś innym. Bo kto inny robi wypruwa sobie za ciebie flaki w bitwach (tutaj wznoszę kufel ku wszystkim sfrustrowanym), kto inny strzela pociskami za 1000-1400cr sztuka i kto inny potem wrzuca na YT jakieś epickie replaye, żebyś ty, o bęcwale durny, który do tego poradnika zastosować się zechcesz, mógł się pochwalić 60% WR przed koleżkami z gimnazjum.

W skuteczność tej metody mocno wątpię, bo nie znam graczy z WR ogólnym > 55%, którzy by mieli w garażu jakieś gnioty z WR na poziomie 35-40%. To po prostu nie działa. Albo jesteś dobry, albo jesteś słaby. Nie można być w czymś jednocześnie dobrym i słabym - tak w grze jak i w życiu.

 

Moze ja win ratio ogolnego >55% nie mam ale 52.5% i mialem do dzisiaj AMX 40 a na nim ogromne ratio 38%, staralem sie jak tylko moglem aby wygrać ale ni chu sie nie dalo.

Po prostu ten czolg jest tak zly ze praktycznie nic sie nim nie da zrobic. Zanim sie dojedzie do bitwy to juz prawie koniec, albo nasi wybija wszystich albo wrog naszych i potem otaczaja nas i nawet pancerz nam nie pomoze, a sami duzo nie zrobimy bo dzialo słabe.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na SU-152, T-34, KW-1S po 61% WR, przypadek, czy spisek ? ;>

Jeszcze na T32 mam tyle samo, czołg wczoraj skończyłem i ze łzami w oczach go sprzedałem w celu przesiadki na M103. ;> Mega zacny czołg, mój ulubiony HT VIII tieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, tylko że 14 porażek z rzędu...

/edit1

noi seria przerwana... a już myślałem, że będzie 15 Dołączona grafika

/edit2

nie ogarniam... teraz pod rząd 8 gwiazdek zbiłem

do tego ładny wynik t29 (na campinówce samemu zdobyłem wzgórze na spotkaniówce), 3k dmg + 1,8k dmg po dostrzeżeniu

post-136524-0-82891000-1359339180_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechuk jak nie jedne rewelacje to nastepne.

 

Po pierwsze - to nie dziala, WG i wszyscy dobrzy gracze juz dawno stwierdzili ze MM ma jedna jedyna regule - tabelke, ktora juz wklejalem. MM nie kieruje sie niczym wiecej, ani modulami czolgu, ani Twoim WR, ani Twoim szczesciem, ani kolorem gaci, ani temperatura za oknem czy sytuacja polityczna w Mozambiku.

 

Po drugie - chcialbym zobaczyc gracza ktory ma 15k bitew, WR 55% i eff na poziomie 1500+ ktory zaklada nowe konto by poleciec w ciula z n00bami

 

Po trzecie - podzielam zdanie m4r. Zakladanie ze ten poradnik dziala i proba wykorzystania go przeciwko innym (bo taki gracz gra dla siebie a nie dla teamu) to czyste s[ciach!]ysynstwo i takie glaby powinny byc usuwane z gry tak jak robi to blizzard. Swoja droga jest to lamanie regulaminu gry (http://forum.worldof...nks-game-rules/ - "In order to register in World of Tanks, players must be thirteen (13) years of age or older, and are allowed only one account registered per server")

 

Po czwarte - prosze Cie, przestan juz trollowac

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie rozumiem ciągłego doszukiwania się pewnych zależności w mm, strzałów, relogow, teorii spiskowych itd. Takie szukanie to mam wrażenie sposób na wytłumaczenie porażek. To jest gra druzynowa i każdy człog jest ważny, a ze jest 15 na 15 to nie ma siły żeby wszyscy byli super pro. Ja też czasami dam [gluteus maximus] od razu na początku, a czasami zostane sam na 4 i ich rozwalam czy inne cuda ale nie lecę natychmiast na forum i o tym nie gadam że zrobiłem reloga i to dzięki temu wygrałem. Nawet najlepszym zdarzają się przegrane, dlatego ja mam zainstalowanego xvm bez pokazywania szans na wygraną bo po pierwsze gdy człowiek widzi szansę 5% to od razu psychicznie nastawia się na przegrana, a ile razy to takie walki moja drużyna wygrywala to chyba częściej niż przegrywala. Bo działa to tez w druga stronę ze jak widzimy 95%na wygrana to się tak nie staramy. Lub jak widzimy kogoś z 2000eff to sramy w gacie a zapominamy że to też człowiek i sam bitwy nie wygra, a błędy i głupie decyzję mu się zdarzają. Dlatego grzechuk polecam odinstalować xvm i skupić się na grze, a nie szukaniu na forach wytłumaczen na serię porażek czy zwycięstw.

Nie dziwie się też ze temat który przytoczyles usuwają z oficjalnego forum i to nie z powodu że jest to prawda, a z powodu że zwykłym chamstwem jest stosowanie się do takich zaleceń. To jest gra która ma nam dawać frajdę, a nie zawody na najlepsze wyniki, eff, win ratio, o czym wielu z nas często zapomina. Nie widzę kompletnie sensu czerpania przyjemności z gry w sposób jaki ty nam podałeś, wlg dziwie się ze Cie to zainteresowało...

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale taki zły ten kw4 nie jest Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Ensk 28 stycznia 2013 11:58:56

Czołg: КW-4

Doświadczenia: 3 201 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 35 868

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Wsparcie, Odznaka mistrzowska:I klasy

 

pozdrawiam

Edytowane przez adam568

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuzem jest to ciekawe ze albo ubije kilku albo żadnego :F

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zwycięstwo!

Bitwa: El Haluf 28 stycznia 2013 12:32:40

Czołg: AMX 50 100

Doświadczenia: 2 652 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 24 424

Osiągnięcia w walce: Snajper, Strzelec wyborowy

 

pozdrawiam

Edytowane przez adam568

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzimy tylko tyle, że stosowanie się do tego poradnika to jawne s[ciach!]ysyństwo.

 

Tak samo jak mm i Wargaming.

 

Niech po prostu zrobia losowania graczy lepszych z lepszymi i spokój. A nie mieszanie z trafianiem i dmg za 0 hp. Bo szlak człowieka trafia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny nie wiem co cie ugryzło... znalazłem jakiś 'poradnik' i pytam was o opinie a ty mi trolling zarzucasz... WTF sam się do tego stosować nie zamierzam, bo lubie zajmować topkę w tabeli wyników

Raczej mu chodziło o całokształt twórczości.

 

Tapatapatap i9001

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniego padu serwera ktoś napisał fajny komentarz na forum wota, coś w stylu "nagle prace konserwacyjne w grze, portalu i na forum, chyba Łukaszenka przyjechał na kontrolę, nagle tacy pracowici się zrobili". :D Pewnie będzie tak samo, coś się wywaliło a o pierwszej w nocy napiszą, że prace konserwacyjne jak ostatnio.

Dobra okazja do zapoznania się z warthunderem. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tym MM, ale od jakiegoś tygodnia miałem przeplatane walki wygrane i przegrane z przewaga tych drugich, a dziś wszystko mam wygrane, ciekawe jak jutro będzie Dołączona grafika

Mi tam w sumie pasuje Dołączona grafika

 

e1:

11 walk wygranych z rzędu

e2:

i to było by na tyle ze zwycięstw :P

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sytuacja przed chwilą, 22 strzały oddane ferdkiem, 3 doleciały a waliłem z kilkuset metrów do IS-3 stojącego bokiem i innych.. szok. :D Aż mi się odechciało gwiazdki zbijać. ;>

 

Btw przesiadłem się testowo w SU-152 na ostatnie działo czyli 390/175 i stwierdzam, że jak na niszczyciela to jest niegrywalne.. na sporcie i IS się sprawdzało, bo wiadomo obrotowa wieża i można zajechać, strzelić, schować się a tutaj taka masa rykoszetów.. na ISU-152 dopiero musi być gehenna w drodze do BL-10, VIII tier z peną 175. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty.. gram tak od początku, chciałem oblukać jak się zachowuje 122. Super czas przeładowania, ale niestety nie z tą penetracją. ;/

Nie ma to jak jeździć M103 z działem z T29. :D Ale i tak ubijam, działo było już ubogie w pene na poprzednim tierze a co dopiero na IX. Ale na szczęście lada chwila drugie działko i już coś więcej będzie można pokombinować.

Tak się zastanawiam jakie tu nowe drzewko sobie zacząć. Chyba w końcu wezmę się za tą france HT co za mną chodzi od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...