Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

może nie rakietowy, ale o innym typie działa jak obecnie są w grze... czytałem o tym na forum, ale nie pamiętam dokładnie tego wątku...

jakie to będzie zadawać obrażenia? np. w porównaniu do takiego kv2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten TD-ek będzie miał armatę kal.130 mm .

 

Max. 580 DMG@HE , AP to 440/510 , zwykłym pociskiem DMG lekko mniejsze niż KV-1/KV-2/T-150@122 mm U-11 .

 

Niezła penetracja - podstawowy AP ma 197 mm penetracji , HE jak zwykle ssie jeżeli chodzi o penę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem bitwę, którą mieliśmy przegrać... no bo jak to inaczej wytłumaczyć?

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Normalnie myślałem, że... IS-3, 192 HP i co? 1 hit - nic, drugi? nic, 3? HAHAHA, NIC, a już mnie objechał... 4 hit w dupę i zszedł, gdyby się do mnie przykleił, a nie próbował uciec, to byśmy przegrali... no ku... już na pierwszym IS-3 do którego zacząłem strzelać miałem problem... choć przynajmniej krytyki mu nabiłem, ale na 5 strzałów 2 z dmg, to jakaś kpina... jak staram się mieć w sumie [ciach!]ne na tą grę i kwiatki z nią związane, to teraz się normalnie w[ciach!]iłem... Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem na forum WoT ( i co widać na modelu ) to będzie klasyczny TD-ek z uberarmatą typu troll i nic poza tym .

 

Nic nie wskazuje żeby miał jakieś rakiety na uzbrojeniu , chyba że ATGM z lat 70 i później przystosowane do wysztrzeliwania z czołgowych dział ( np. 9L119 Refleks ) .

 

Ten TD-ek będzie miał armatę kal.130 mm .

 

Max. 580 DMG@HE , AP to 440/510 , zwykłym pociskiem DMG lekko mniejsze niż KV-1/KV-2/T-150@122 mm U-11 .

 

Niezła penetracja - podstawowy AP ma 197 mm penetracji , HE jak zwykle ssie jeżeli chodzi o penę .

 

No offence, ale mylisz pojecia. Troll guny to haubice (rzadziej mozdzierze). A armaty to.. armaty. 122 mm U11 to wlasnie haubica ktora strzela sie HE. A 133mm B13 to armata (morska bo morska ale jednak armata) z ktorej lepiej strzelac AP (chyba ze chcemy zresetowac capa albo wiemy ze nie przebijemy pancerza to walimy premium ammo albo HE ale to jest oczywista oczywistosc).

 

PS: dla niewtajemniczonych wyjasnienie kilku pojec:

Haubica

Armata

Mozdzierz

Amunicja PP

Roznice miedzy HE i AP

 

Opierajac sie na oficjalnej tankopedii na worldoftanks.com (http://worldoftanks.com/encyclopedia/vehicles/ussr/su100y/), wedlug mnie bedzie mial niezle pierdniecie (porownywalne z tym jakie mial "stary dobry" KV ze 107mm na swoim tierze) a jedynym slabym punktem (poza gigantycznym profilem) bedzie predkosc. Jak dla mnie te 35km/h to on bedzie mial spadajac z gorki :P i Pamietajcie ze jest on oparty o T-100 a nie o KV wiec moze dingowac mniej sie spodziewamy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie rakietowy, ale o innym typie działa jak obecnie są w grze... czytałem o tym na forum, ale nie pamiętam dokładnie tego wątku...

jakie to będzie zadawać obrażenia? np. w porównaniu do takiego kv2

 

Inny typ działa = działo okrętowe i obrony wybrzeża. Ot, okrętowa pukawka na lądowej maszynie. Tym się różni od innych "typów" uzbrojenia.

To tak samo jak niemieckie 88mm flak, które było początkowo używane w obronie przeciwlotniczej, a które z powodzeniem zastosowali jako armata ppanc. I na jej podstawie skonstruowali nieco później słynne tygrysowe/jagdpanterowe 88mm.

 

Normalnie myślałem, że... IS-3, 192 HP i co? 1 hit - nic, drugi? nic, 3? HAHAHA, NIC, a już mnie objechał... 4 hit w dupę i zszedł, gdyby się do mnie przykleił, a nie próbował uciec, to byśmy przegrali... no ku... już na pierwszym IS-3 do którego zacząłem strzelać miałem problem... choć przynajmniej krytyki mu nabiłem, ale na 5 strzałów 2 z dmg, to jakaś kpina... jak staram się mieć w sumie [ciach!]ne na tą grę i kwiatki z nią związane, to teraz się normalnie w[ciach!]iłem... [/font]Dołączona grafika

 

Wydaje mi się w takich sytuacjach, że ludzie grają na jakichś cheatach (IDDQD), chociaż przy liczeniu przez serwer to chyba niemożliwe :mur:

 

W sumie dlatego wożę parę premiumów na wyższych tierach. Jak widzę,że nie wchodzi zwykły, to ładuję HE (z JT pewnie byś trafił za ~200-300hp takiego pacjenta). A jak nie pomoże (bo zdarza się ding, albo detrack), to ładuję premium i wtedy (uwaga, teoria spiskowa!) gra ma rozkminkę - czy puścić nooba, który "musi" wygrać, czy uwzględnić to, że gracz płacący za pocisk prawdziwą (teoretycznie) kasą właśnie go użył do rozwalenia tego nooba :lol: .

Silnik tej gry wydaje się momentami tak zakręcony, że nic mnie już nie zdziwi.

 

Aha, co do kolejnego patcha, plotka!

Słyszałem wieści, jakoby nerf czekał większość X tierów, jako że mają wysokie globalne WR (Cytat- screenshot z paru postów wyżej zaczyna mieć sens: nie tylko gracze, ale i czołgi mają mieć 50% WR i finito).

  • Ponoć najwyższe WR ma E-50M (ojej! Niemiec!) i to ten czołg najbardziej dostanie po doopie w następnym patchu.
  • Nerfa dostanie też T110E5 (kto wieszczył mu nerf, raczej się doczeka)
  • Nerfa dostanie Foch 155... pewnie przez to, że dwoma strzałami potrafi zdemolować dowolny inny X tier do stanu "dobij mnie", albo do stanu "martwy". A że ma magazynek, może mu zagrozić chyba tylko artyleria, albo jakiś ogarnięty wolfpack. Widziałem tego Focha w akcji vs 3 graczy. Foch wins.
  • Buffa dostanie T-62a ze względu na najsłabsze globalne WR. To mnie akurat jakoś specjalnie nie dziwi, bo on faktycznie słabo sobie radzi - nawet z moim E-50 (a przecież w teorii med X tieru powinien dawać sobie radę z medem IX).
  • Buffa dostanie IS-4 i IS-7. Pierwszy mnie trochę cieszy. Raz- że akurat mam. Dwa- że faktycznie lekki buff mu się przyda, bo nawet w spotkaniu z IS-7 wypada blado. Buff IS-7 za to mnie trochę zaskakuje.

I tyle plotek. Może się myli osobnik, który mi to przekazał. Może się myli twórca tej plotki. Pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze problem jest taki ze pluton ogarnietych T-50-2 lub innych Chaffee potrafi go zjesc do zera. Caly grind na nim az do BatMobile 25t mialem wrazenie ze mam ujemna wartosc pancerza :| wchodzi wszystko nawet przodem od scoutow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miał wygrać? :D

 

Btw, widzę, że na wotdb zrobili aktualizację jakąś. Jest dostępne, nie wiem od kiedy, coś takiego, jak "vulnerability" - z rozrysowaniem w co gdzie strzelać, żeby uszkodzić. Oprócz tego info o modułach, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie więc gotowi do udziału w naszych obchodach tego chińskiego święta. Od soboty 9 lutego, od godziny 6:10 do wtorku 12 lutego, do godziny 6:00, będziecie mogli cieszyć się poniższymi bonusami:

 

Polowanie na medale: Stalowa ściana

 

Dołączona grafika

Jeszcze stoicie? Jeśli zdobędziecie odznaczenie Stalowa ściana po otrzymaniu i przetrwaniu większej liczby trafień (przynajmniej 11 trafień, których łączny potencjał obrażeń wynosi przynajmniej 1000 punktów wytrzymałości) niż jakikolwiek inny gracz na całym polu bitwy, otrzymacie 7000 dodatkowych kredytów! Bonus ten zostanie automatycznie przesłany na Wasze konto po otrzymaniu odznaczenia.

 

Trzykrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo w danym dniu

 

Prawda, że miło jest zobaczyć Dołączona grafikaprzy miniaturze Waszego czołgu?

 

50% zniżki na poniższe czołgi z chińskiego drzewa technologicznego:

 

Dołączona grafikaM5A1 Stuart (poziom IV)

Dołączona grafika59-16 (poziom VI)

Dołączona grafikaWZ-131 (poziom VII)

Dołączona grafikaTyp T-34 (poziom V)

Dołączona grafikaType 58 (poziom VI)

Dołączona grafikaT-34-1 (poziom VII)

Dołączona grafikaIS-2(poziom VII)

Dodatkowo, grając czołgami wymienionymi powyżej (poza czołgiem miesiąca WZ-131), otrzymacie o 50% więcej kredytów!

 

 

Do 50% zniżki na amunicję premium (za złoto i kredyty)

 

Niezależnie od tego, której waluty używacie, będziecie mogli skorzystać ze zniżek!

 

50% zniżki na wyzerowanie umiejętności i autów (za złoto i kredyty)

 

Nigdy nie jest za późno na wypróbowanie nowych rzeczy. Nikt nie zna Waszej załogi lepiej niż Wy sami.

 

Do 50% zniżki na wszystkie inskrypcje (za złoto i kredyty)

 

Dla tych, którzy wierzą, że każdy czołg jest wyjątkowy i dla tych, którzy chcą wyrazić się za pomocą swojego czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Port 8 lutego 2013 20:58:29Vehicle: IS-8Experience received: 3 915 (x3 for the first victory each day)Credits received: 39 563Battle Achievements: Dumitru's Medal, Top Gun, Sniper, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

6 fragów udało mi się naklepać :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Port 8 lutego 2013 20:58:29Vehicle: IS-8Experience received: 3 915 (x3 for the first victory each day)Credits received: 39 563Battle Achievements: Dumitru's Medal, Top Gun, Sniper, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

6 fragów udało mi się naklepać Dołączona grafika

 

Skąd masz mnożnik x3? Czy po prostu grasz na innym serwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Murowanka - 9 lutego 2013 01:24:46

Pojazd: StuG III

Zdobyto:1 814 ( x2) Kredyty: +$:25 692

Medal Radley'a-Waltersa, Specjalista

 

Sztug 9-ciu Dołączona grafika

 

Trochę mało xp , ale co tam...bluzgi na czacie w moim kierunku bezcenne Dołączona grafika

 

pzd

 

edit. noc medali dziś:

 

Zwycięstwo!

Przełęcz - 9 lutego 2013 02:44:11

Pojazd: Hetzer

Zdobyto:826 Kredyty: +$:17 237

Medal Halonena, Strzelec wyborowy

 

kv1s i kv2 się zdziwili trochę ;)

 

w poprzedniej bitwie miałem 6 ubitych...

 

Porażka!

Lotnisko - 9 lutego 2013 02:29:14

Pojazd: Hetzer

Zdobyto:658 Kredyty: +$:18 523

Specjalista, Snajper, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny

 

... ale brakło mi premium amunicji na Churchilla (wystrzelałem przypadkowo )

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi spadł o 15 punktów, ale to dlatego, że 25% bitew mam grillem, a tam ciężko o effi większy od 1000 (a taki mam tam średni), bo jak nim gram to biję przede wszytkim pełniaki, a nie dobijam... no i czasem są rundy z załogą na kacu Dołączona grafika

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie -->

Istnieje możliwość przywrócenie do garażu sprzedanego wcześniej premium tanka M4A2E4, który swego czasu dodawany był do kont beta testerom.

Wystarczy napisać prośbę do supportu spełniając trzy warunki:

- sprzedaż w/w czołgu musiała być dokonana przed 13.12.2011 r.;

- posiadać wolny slot w garażu;

- posiadać 300.000 cr na koncie.

 

Mała recenzja tego pojazdu - link: http://world-of-tanks.eu/artykuly/-16--m4a2e4-premium-tank-dla-testerow/

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...