Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

75. Możesz nie celować w weakspoty Tygrysa/ISa/Innego 7 tieru (z wyjątkiem wieży t29 - wiadomo), bo większość wchodzi gdziekolwiek.

Spróbuj tak z 88 zrobić bez premium ammo. Aha, no i z 88 najpierw w ogóle musisz trafić w czołg :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysmy z m4r mieli dzisiaj bardzo ladna bitwe. Ja w t44, a m4r w stockowym t69. W sumie do kupy zrobilismy 7k dmg i kazdy z nas zdjal po 5 czolgow. W dwojke trzymalismy jedna strone. Bitwa oczywiscie przegrana, nie umiem sobie uzmyslowic co sie stalo ze cala nasza druzyna padla po drugiej stronie...

 

Tapatapatap i9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich miłośników czołgów,

 

Czy zaczęliście już dobrze się bawić dzięki ofercie specjalnej, którą przygotowaliśmy dla Was na walentynki? Mamy dla Was dodatkowy prezent! Specjalny kod bonusowy! Gdy wykorzystacie już kod, zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty specjalnej.

 

Więcej informacji na temat działania kodów promocyjnych znajdziecie w naszym przewodniku.

 

Od północy 14 lutego do 1 marca, godziny 23:59 będziemy rozdawać bezpłatne przytulenia – w postaci kodu promocyjnego. Należy pamiętać, że dany kod można wykorzystać tylko raz na każdym koncie.

 

Kod promocyjny:

 

 

 

ANTHEM

(prosimy wpisać kod wyłącznie wielkimi literami)

 

 

Po wprowadzeniu kodu promocyjnego otrzymacie jednodniowy dostęp do konta premium!

 

 

Specjalny weekend „Bądź moją walentynką” będzie obowiązywać na polach bitwy od 14 lutego, godziny 6:10 do 16 lutego, godziny 6:00.

 

Dołączona grafika Trzykrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo w danym dniu

 

Pokażcie nam, że pałacie miłością i oddaniem względem swoich towarzyszy z drużyny!

 

Polowanie na medal: Snajper

 

Dołączona grafika

Odznaczenie Snajper można otrzymać przy osiągnięciu 85% celności po oddaniu minimum 10 strzałów za łączną potencjalną ilość uszkodzeń w wysokości 1000 punktów. Przez czas trwania tego wydarzenia otrzymacie nie tylko medal, ale i 550 dodatkowych punktów doświadczenia.

W końcu każdy kupidyn jest również snajperem!

 

70% zniżki na następujące pojazdy:

 

Dołączona grafikaCzołg Valentine IV poziomu (pojazd brytyjski)

Dołączona grafikaCzołg Valentine II IV poziomu (pojazd radziecki premium)

Właściciele brytyjskiego czołgu Valentine IV poziomu otrzymają o 100% więcej przychodów na tym pojeździe.

 

Zapewne zauważyliście, że nazwa tego czołgu jest wręcz idealnie dopasowana do okazji! Wielu z Was oczywiście zastanawia się, czy nazwa ta została nadana czołgowi przypadkowo, czy też faktycznie pochodzi od dnia Świętego Walentego.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)nie umiem sobie uzmyslowic co sie stalo ze cala nasza druzyna padla po drugiej stronie...

 

Taaa, nie ogarniam. Albo nie, właśnie ogarniam.

Po prostu nasze lemingi trafiły na ichniejszych graczy w taki sam sposób, w jaki ichnie lemingi trafiły na nas :lol:

Tylko że naszych lemingów było więcej :mur:

 

Btw, stockowy T69 jest pod względem osiągów podobny do Lwa. Na osłodę pozostaje działo z T71, które ma większą :!: penę, niż topowe. Poza tym całkiem przyjemny czołg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy widzicie w tym m4, ten czołg nadaje się tylko jak go rzuci na 5 tiery, a u mnie ostatnie 8 gier rzucało na 7, a ostatnio byłem z emc jedyną 5, to jakieś nieporozumienie... mam nadzieję, że 6 tier nie będzie tak chu*owy

 

t71 - bardzo miodna maszynka, nie ma porównania do amx12t, dziś afkując 5 minut (kupa przycisnęła) udało mi się ustrzelić 2500dmg i 2 odznake Dołączona grafika

 

/edyta

przed chwilą miałem przykład debilizmu WG, jade sportem i zajezdzam od boku kv3, wale w bok za zero, gosciu obraca sie do mnie, wiec katuje, on mnie podpala, ja sie gasze (gosciu nie ruszyl kadluba), drugi moj strzal z boku, znowu za zero (celowalem ja miejsce za tylnym wyzszym kolem w silnik, kat prosty odleglosc 30m)... ruszam sie, bo nie zdaze sie schowac, bach - drugi raz mnie podpalil... to jest nienormalne!

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4 służy do flankowania, supportowania, podgryzania, ew. spotowania, także nie musisz się nim pchać na pierwszą linię. Mi tam się jeździło super M4, E8 a teraz przeżywam renesans grając persem, zakochałem się w tym czołgu i nie mogę doczekać pattona. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Patton wyleje na Ciebie kubeł zimnej wody. Tak zimnej, że będziesz chciał go czym prędzej sprzedać i wrócić do Pershinga :mrgreen:

Jakby coś - czuj się ostrzeżony.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duży, magnes na zjebów, magnes dla arty, odbija tylko przodem i to w 1 na 10 przypadków...działo po nerfie już nie te...długo by wymieniać...

ale pierwsze 4 słowa mówią wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnes na zjebów.. to jak teoria spiskowa z WR. ;> Arty ogólnie mnie nie lubią, bo rzadko się mną interesują, może nie daje im powodów. Co do odbijania to zawsze zakładam, że czołg nie ma pancerza i nie staram się kozaczyć czyli brać na klatę darmowe pestki, zresztą w czasach prem ammo za kredki pancerz ma już coraz mniej do gadania. Na testowym jeździło się ok, sporo osób zachwala i dla niektórych jest to najlepszy med IX, sprawa gustu.

Pożyjemy zobaczymy, faktycznie z persem będzie się ciężko rozstać, bo to genialna maszynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zaczalem grac 2 tyg temu ale troche juz pomlocilem i mam pare pytan.

 

Ja swoj kod startowy na allegro kupilem za 5zl Dołączona grafika w sumie duzo dal bo 7 dni premium, 2k golda, chyba 50k kredytow i jakis czolg.

1.Ale tak oficjalnie to takich kodow nie mozna kupowac chyba na allegro? i wogole kupowanie golda na allegro jest zakazane? jest jakas wykrywalność tego w ogole czy kazdy tam kupuje byle taniej?

 

2. czy jest jakas opcja zeby wiedziec czy jestem widziany przez druzyne wroga?

 

3. od ktorego tieru kupowac dodatkowe wyposazenie- te po 200-500k kredytow. I od ktorego tieru przegrane kosztuja wiecej niz sie na nich zarabia? Teraz mam 2 tanki na V tierze i oba zarabiaja niezaleznie jak mi pojdzie.

 

4. dlaczego czasem bonus za 1 zwyciestwo dnia jest x2 a czasem x3?

 

5. co w czasie gry oznacza taka pomaranczowa ikonka (!) . czasami sie pojawia i znika obok ikon uszkodzen czolgu.

 

Z gory dzieki za odpowiedzi Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zaczalem grac 2 tyg temu ale troche juz pomlocilem i mam pare pytan.

 

Ja swoj kod startowy na allegro kupilem za 5zl Dołączona grafika w sumie duzo dal bo 7 dni premium, 2k golda, chyba 50k kredytow i jakis czolg.

1.Ale tak oficjalnie to takich kodow nie mozna kupowac chyba na allegro? i wogole kupowanie golda na allegro jest zakazane? jest jakas wykrywalność tego w ogole czy kazdy tam kupuje byle taniej?

 

2. czy jest jakas opcja zeby wiedziec czy jestem widziany przez druzyne wroga?

 

3. od ktorego tieru kupowac dodatkowe wyposazenie- te po 200-500k kredytow. I od ktorego tieru przegrane kosztuja wiecej niz sie na nich zarabia? Teraz mam 2 tanki na V tierze i oba zarabiaja niezaleznie jak mi pojdzie.

 

4. dlaczego czasem bonus za 1 zwyciestwo dnia jest x2 a czasem x3?

 

5. co w czasie gry oznacza taka pomaranczowa ikonka (!) . czasami sie pojawia i znika obok ikon uszkodzen czolgu.

 

Z gory dzieki za odpowiedzi Dołączona grafika

 

1. nie można kodów i złota, oficjalne źródło to strona producenta i kody z boxów.. co do wykrywalności to jakiś czas temu wargaming sięza to wzięło i poleciało mnóstwo banów, większość złota na allegro była opłacana lewymi kartami i później wpłaty były wycofywane.. sporo obós musiało zapłacić dużo kasy, żeby wykupić sobie później odbanowanie konta, także nie polecam takich "oszczędności"

2. perk (umiejętność, którą możesz zacząć trenować po wbiciu 100% wyszkolenia na dowódcy) szósty zmysł, on też musi być wbity na 100% żeby zacząć działać, wtedy w momencie kiedy zostaniesz wyspotowany przez wroga po trzech sekundach pojawia się nad Twoim czołgiem żarówka sygnalizująca wykrycie przez wrogi czołg

3. ja kupuję od V albo VI, bo do nich dobija się momentalnie.. w sumie warto od samego początku jak masz później złoto na zdejmowanie i przenoszenie na kolejny czołg (po 10 gold za jeden podzespół), co do naprawy to ok VII / VIII tieru możesz mieć kłopoty finansowe i nie zarabiać za dużo.. jeśli nie planujesz kupna konta premium albo czołgu premium to zostaw sobie jakieś czołgi V tierów, którymi gra Ci się dobrze właśnie do zarabiania na te wyższe tiery, na których nie zawsze wyjdziesz na +

4. x2 jest standardowo, x3 a nawet x5 jest podczas eventów, czytaj stronę główną to będziesz wiedział kiedy takie są, np. teraz z okazji walentynek masz doświadczenie x3 od dzisiaj do soboty, tak samo trafiają się zniżki na poszczególne modele czołgów, na wyposażenie (czyli wentylacje, lornetki), sprzęt eksploatacyjny (gaśnice, apteczki itp.), na konta premium, czołgi premium, w sumie na wszystko, ostatnio też na amunicję premium było dwukrotnie, tak jak pisałem przeglądaj regularnie stronę i wszystko będziesz wiedział

5. to znaczy, że czołg się pali i przez kilka sekund (albo do momentu aż go zgasisz gaśnicą) ubywa punktów życia

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, wykrzyknik to zaciągnięty ręczny (klawisz X na klawiaturze). Blokuje obrót kadłuba w maszynach, które nie mają ruchomej wieży.

 

Siemka

(...)

3. od ktorego tieru kupowac dodatkowe wyposazenie- te po 200-500k kredytow. I od ktorego tieru przegrane kosztuja wiecej niz sie na nich zarabia? Teraz mam 2 tanki na V tierze i oba zarabiaja niezaleznie jak mi pojdzie.

 

Nie używaj tego słowa. Proszę, błagam. A przede wszystkim, nie używaj go w zestawieniu z "PL". I nigdy, przenigdy, nie używaj go na otwartym kanale w trakcie bitwy. To wyraz klątwa - którykolwiek team użyje go na otwartym kanale, przegra bitwę. Podobnie jest ze "zdravim", "pozdrav", "udv", a przede wszystkim skrótami "s.a" (od salam alejkum) i "a.s" (od skrótu as salam) - bo to będą głównie Turasy, a ci rzeczywiście nie potrafią grać.

 

Odnośnie punktu trzeciego- zakładaj wyposażenie, jak tylko będzie Cię na nie stać. Jakie - poczytaj na forum.

Dlaczego zakładać?

- Bo stabilizacja na medzie/LT pozwala często trafić na pełnej prędkości w przeciwnika.

- Bo wentylacja pomaga wjechać pod górkę, zobaczyć przeciwnika z większej odległości, szybciej ładować, celować i skręcać

- Bo rammer pozwala ugryźć trochę czasu z przeładowania

- i tak dalej, i tym podobne...

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem test ruszył, TD X tieru na goldzie ma 275mm peny i 1750 avg dmg(HESH), 310 peny i 1150 dmg na AP, HE nie pamiętam peny, ale też 1750dmg, jednym słowem ciekawie będzie jak się trafi na takiego potworka na goldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zwrotne, podobnie jak FV215b. Obrót wieży dosyć specyficzny bo tak na oko 35-40 stopni w jednąstronę. Pancerze mega ale tylko od frontu (hull i turret po 256), po bokach papier. Tym ludzie będą tylko na prem ammo jeździć skoro są dwa strzały na minutę to nie można sobie pozwolić na rykoszety, zresztą pestka po 5600 także tragedii nie ma. Powiem tak, będzie strach się z tym czymś zetrzeć. ;>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździ to nie wiem bo nim nie grałem, pancerz wieży i kadłuba od przodu bodajże 263, boki i tył papierowe. Strzela 2 pociski na minute, obrót wieży jak w T110E4, czyli po 45 stopni w lewo i w prawo, co daje w sumie 90 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...