Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze, że durne warzywko zdechło. Z drugiej strony, kolejny topic, w którym jadą po Polakach.

Powiedzcie mi, czy są na forum WoTa podobne jazdy po "zdravim", "pozdrav", "moin", "a.s", "s.a" i całej reszcie tych pr0 lamerów w czołgach za pieniądze tatusia?

 

Swoją drogą... http://www.urbandictionary.com/define.php?term=siema

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... zabili Macka Dołączona grafika

"buy siema mugs & shirts" rozwaliło mnie to...

 

Trójka ogarniętych graczy w plucie robi różnicę chociaż ja nawet w nim i tak zawsze swoimi ścieżkami jadę. Po kompanii to najlepszy sposób na wzrost WR. Ale jak się trafi na szklarnię pomidorów to nawet dobra 3jka nic nie zdziała.

 

Noo WR może ładnie wzrosnąć ale reszta statystyk nie bardzo, wszyscy sie bija aby zrobic jak najwiecej dmg Dołączona grafika

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma francuską artylerię premium 105 leFH18B2 ? Znajomy ostatnio dołączył do WOT i nie bardzo mu idzie w czołgu ale na arcie już trochę lepiej. Potrzebuje teraz coś do podreperowania budżetu.

Jest sens kupowania tej arty dla średnio-ogarniętego?

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma francuską artylerię premium 105 leFH18B2 ? Znajomy ostatnio dołączył do WOT i nie bardzo mu idzie w czołgu ale na arcie już trochę lepiej. Potrzebuje teraz coś do podreperowania budżetu.

Jest sens kupowania tej arty dla średnio-ogarniętego?

 

pzd

 

Dla mnie nie ma sensu kupowania prem tanka poniżej VIII tieru, spokojnie możesz też zarobić jakimiś V tierami więcej niż tym leFKIEM <3 18B2. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://worldoftanks....icent-seven-pl/

 

Od 23 lutego, godziny 6:10 do 26 lutego, godziny 6:00 w World of Tanks będą dostępne następujące bonusy:

 

Polowanie na medale: WsparcieDołączona grafika

 

Za każdym razem, gdy gracz zdobędzie odznaczenie Wsparcie, otrzyma on również dodatkową nagrodę w postaci 10.000 kredytów! Medal Wsparcie jest przyznawany każdemu graczowi, który uszkodził więcej pojazdów przeciwnika niż ktokolwiek inny na polu bitwy (nie mniej niż sześć pojazdów), pod warunkiem, że pojazdy te zostały następnie zniszczone przez jego towarzyszy z drużyny.

Nagroda zostanie automatycznie przesłana na Wasze konto po otrzymaniu odznaczenia.

 

Pięciokrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdym pojazdem w danym dniu.

 

50% zniżki na następujące czołgi średnie VII poziomu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

T-43 (pojazd radziecki) Dołączona grafika

Dołączona grafika

KV-13 (pojazd radziecki) Dołączona grafika

Dołączona grafika

VK 3002 (DB) (pojazd niemiecki) Dołączona grafika

Dołączona grafika

PzKpfw V Panther (pojazd niemiecki) Dołączona grafika

Dołączona grafika

T20 (pojazd amerykański) Dołączona grafika

Dołączona grafika

Comet (pojazd brytyjski) Dołączona grafika

Dołączona grafika

T-34-1 (pojazd chiński)

 

 

Wszystkie wyszczególnione powyżej pojazdy będą również generować o 50% więcej przychodów.

 

30% zniżki przy zakupie Panther-M10, czołgu średniego premium VII poziomu.

 

50% zniżki na miejsca w garażu.

 

50% zniżki na zakup sprzętu eksploatacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comet to taki spasiony cromwell... brak pancerza, wolniejszy, wiecej hp - ciezko mi sie nim gra (a jak nastukam nim 2k dmg to święto lasu)

panterka to nie czolg dla mnie, za duzo zalezy od reszty teamu, kompletnie nie nadaje się do solowania... moze 2 będzie lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety takim Cometem czy Panterka trzeba grac ostroznie i nigdy w 1 lini, cometem sie potem dobrze dobija resztki albo samotnych jezdzcow, panterka to raczej tylko do grania w 2-3 lini czy kampienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest ze szkoleniem zalogi, kupilem sobie czołg premium t34, załoge wyszkolilem na 99% i postanowilem iść amerykańskim drzewkiem. Kupilem M6 i ta załoge bez zadnego szkolenia wsadziłem z t34. Ona normalnie dzała na 99%? Na czerwono podświetla się nazwa czołgu. Inna sytuacja: zakupiłem tygrysa 2 i załoge wsadziłem bez szkolenia z tygrysa, zdziwiło mnie to że czołg wszedł w bitwe bez szkolenia załogi na ten czołg, nazwa czołgu też była na czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik pt. Jak rozpieprzyć komuś miły poranek w niecałe cztery minuty?

 

1. Bierzesz vk2801

2. Wpadasz w bitwę, gdzie wielu szans na wygraną nie masz.

3. Lecisz spotować, ktoś z teamu okazuje się być na tyle sprytny, że jedzie z tobą.

4. Skautujesz medy, przy okazji trollując: T71 obrywa za 700, 3001h za 400, ELC za 400.

5. Widzisz artylerię - schodzi od jednej bomby HE

6. Obrywasz trzy nieskuteczne strzały (jeden za HP, reszta się rozpływa) od Typa 59

7. Po dwóch minutach przeciwnik ma nalot na bazę, stan 13:5

8. Po 3 minutach część naszych szuka ostatniego, chowającego się gdzieś na mapie, ale przejęcie bazy jest szybsze.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

BTW.

Kolejny achievement osiągnięty:

Researched:

Maus researched. Undistributed experience spent: 196470. Free Experience spent: 0.

W tym momencie z niemieckiego drzewa brakuje mi tylko GWE.

 

==--=-==--edit==--=-==-

"Edytuj", qrwa. "Edytuj". Nie "odpowiedz".

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po serii 6 porażek grillem w kompanii (a ja tylko gwiazdkę zbić chciałem) postanowiłem zrelaksować się SuperPershingiem...

patrzę sobie w xvm i już się cieszę Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

no, ale zwarłem poślady i ku mojemu zaskoczeniu... Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

dla tych, co myślą, że to fake i że sobie edytowałem screeny w photoshopie załączam powtórkę:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlag trafi z tą grą, gram sobie ładnie pięknie mi wszystko chodzi, nagle kur... 5-10FPS, do tego dingi do głupiego chińskiego meda V tieru i ofc wygrana i wybitne 1300XP(x5).

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać artą na 3 tierze... teraz dopiero zobaczyłem ile idiotów gra w tą grę... wszyscy jadący w jedną stronę to normalka, kampienie td/ht na fladze, afk, puste flanki skutkujące tym że wjeżdża mi z boku lt i rozwala, ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy/umiejętności.. z niecierpliwością czekam aż pójdę przynajmniej 1 tier w górę bo wyżej MUSI być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem taka akcje... Arty party... Ja na Hummelu kumpel M12

Kampinowka

 

Ustawilismy sie i czekamy... Arta przeciwnika strzela... no to pyk w te miejsca... Pierwsze nasze strzaly i GWTiger i OB 212 do piachu

 

Oczywiscie zaraz awanti ze cziterstwo itd

 

 

Druga bitka

E-50 ruszam... za mna IS-8, Jagtiger, ob268, t-54... reszta to 7-8 tiery, 2 arty

 

Pierwsi przeciwnicy, ich IS-8 padl szybko... kolejny E-75 schowany za bydynkiem. I zaczyna sie komedia. Moi pobratyncy za przeszkody i stoja... czekaja... nie wiadomo na co,,,

Strzelam sie z tym E-75 w koncu padl

Szybki raid zdjete dwie arty, dobity ob704... mysle sobie piekny wynik 7-0 cala ich topka zdjeta,,,

Urywam od jakiegos leszcza i w koncu mnie dobijaja... 7:1 mysle wygrana, alez sie zdziwilem widzac koncowy wynik. te debile to przegraly

6900dmg, 4 kille, 7 spotow... i w dupe... oczywiscie gwiazdki zeszly na jakiejs badziewnej bitwie gdzie urwalem od arty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziomy graczy artylerii:

  • Level noob: Stoi całą bitwę w jednym miejscu. Można go wyczaić patrząc w standardowy spot i czekając od strzału, do strzału. Strzela tylko do nieruchomych celów. To on wyzywa od cziterów najczęściej.
  • Level intermediate: Czasem się ruszy, ale bez szału. Czeka, aż pocisk spadnie na ziemię, żeby zobaczyć efekt, co daje czas na counter. Często strzela bez czekania na skupienie celownika. Dużo strzałów to czyste fuksy. Czasem wyzywa od cziterów.
  • Level pro: Robi countery, zmienia miejsca parkingowe. Strzela z dużym powodzeniem do ruchomych celów, w tym do skautów. Często marnuje czas i ammo na bezowocne countery Bata, Lorki, Hummela i GWP (ogólnie- wszystkich szybkich spg). Czasem wyzywany od cziterów.
  • Level master: Nie czeka na countery. Strzela do łamiących się drzew, znikających płotów, skrzynek i budynków. Strzela w "typowe" miejsca. Robi nie tylko countery SPG, ale też potrafi wybrać "najgrubszy" tracer i to jego w pierwszej kolejności wyeliminować. Robi ponadto countery niewidocznych TD i czołgów. Skauty pędzące zygzakami łyka na strzał, max. dwa. W razie potrzeby jest doskonałym TD. Wyzywany od cziterów najczęściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze poziom

  • Uber moron gdy jesteś w zwarciu z innym czołgiem (czasem ta technika pomaga wypunktować przeciwnika pomimo małej ilości HP) to debil w artylerii wymierzy tak, że trafi w Ciebie! Bo po co pomyśleć, że "o kurde tam jest mój mogę go ściągnąć" lub po prostu poczekać, aż przeciwnik rozprawi się ze mną i dopiero wtedy strzelić. Gracze uber moron charakteryzują się także strzelaniem do celi posiadających 20hp podczas gdy 10m dalej stoi zdetrackowany top tier do którego mógłby strzelić i zabrać znakomitą większość HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, zapomniałem.

 

Za to wieczorem, jak kończyłem farmić gwiazdki na Cromwellu, przyszedł mi do głowy genialny w swej prostocie pomysł na przemianowanie tej gry.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle, że na wyższych tierach masz jeszcze arty które kontrują i strzelają w ciemno w najczęściej obstawiane krzaki, więc zawsze cię może taka arta dziabnąć.

 

Wolę takich ogarniętych niż to co jest teraz. Ich nawet lemmingami nazwać się nie da, bo reakcje też mają ociężałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...