Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Od soboty nie grałem, teraz sobie odpaliłem i... 2 bitwy i mam dość [ ;

 

Jeśli ruscy mają już patch'a, tak? No to EU pewnie dostanie tak w okolicach... środy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 marca, godziny 06:10 (sobota) do 5 marca, godziny 6:00 (wtorek) w grze będą dostępne następujące bonusy:

 

Polowanie na medale: Okupant

 

Dołączona grafika

Czas wyruszyć na pole bitwy i zajmować bazy przeciwnika! Każdy, kto zdobędzie odznaczenie Okupant, przyznawane za uzyskanie przynajmniej 80 punktów podczas przejmowania bazy przeciwnika, otrzyma również 15000 kredytów! Bonus ten zostanie automatycznie przesłany na Wasze konto po otrzymaniu odznaczenia.

 

 

50% upustu na następujące pojazdy:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

59-16 – chiński czołg lekki VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Type 58 – chiński czołg średni VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

AMX 12t – francuski czołg lekki VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

ARL 44 – francuski czołg ciężki VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

VK3001P – niemiecki czołg średni VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

VK3601H – niemiecki czołg średni VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

VK3001H – niemiecki czołg średni VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Cromwell – brytyjski czołg średni VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Churchill VII – brytyjski czołg ciężki VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

T21 – amerykański czołg lekki VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

M4A3E8 – amerykański czołg średni VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

M4A3E2 – amerykański czołg średni VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

M6 – amerykański czołg ciężki VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

T-34-85 – radziecki czołg średni VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

T-150 – radziecki czołg ciężki VI poziomu

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

KV-2 – radziecki czołg ciężki VI poziomu

 

Wszystkie powyższe pojazdy zapewnią Wam o 50% więcej kredytów!

 

Teraz możecie je nabyć za bezcen i zacząć czerpać zyski!

 

50% zniżki na następujące pojazdy premium:

Dołączona grafikaDołączona grafikaRam II – amerykański czołg średni V poziomu Dołączona grafikaDołączona grafikaTOG II* - brytyjski czołg ciężki VI poziomu Dołączona grafikaDołączona grafikaChurchill III – radziecki czołg ciężki V poziomu Dołączona grafikaDołączona grafikaPzKpfw IV Schmalturm – niemiecki czołg średni VI poziomu Dołączona grafikaDołączona grafikaFCM36PaK40 – francuski niszczyciel czołgów III poziomu

 

Za każdą bitwę rozegraną w czołgu premium otrzymujecie dodatkowe kredyty. W ten weekend ceny tych czołgów w złocie będą o połowę niższe niż zwykle!

 

Dwukrotnie więcej doświadczenia dla załogi

 

W ten weekend zaprzęgnijcie swoje załogi czołgów do walki, a zobaczycie, że będą szybciej zdobywać nowe umiejętności!

 

Do 50% zniżki przy zakupie emblematów

 

Teraz koszt dostosowania własnego czołgu do własnego gustu jest jeszcze mniejszy, niezależnie od tego, czy płacicie złotem, czy też kredytami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kupić Churcha VII, czy nie kupić.. ? ;> Jak sobie przypomnę traumę (głównie chodzi o ślamazarność) na poprzedniku to mam mieszane uczucia.. co myślicie ? ;>

 

---

 

Co do panterki to przed zakupem miałem mieszane uczucia, aktualnie bardzo się polubiliśmy i doceniam działo typu "kąsaczek", mało ale celnie i upierdliwie = skutecznie. A to jeszcze nie jest "wędka".

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak duzo expa ?

Widze ze na T34-1 strasznie skąpo sypią expem, 3kdmg takze ok 1,3k po wykryciu i tylko 1240 expa a tu duzo mniej dmg a az 1860 expa. Oczywiscie takze z VIII tierem taki wynik.

Ja narazie bardzo nie lubie sie z panterka, za czasow x5 probowalem zbic gwiazdki i skonczylo sie na 10 przegranych i 0 wygranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, najwiekszym problemem w panterce jest to ze praktycznie z zadnym czolgiem w bliskim starciu nie wygra 1 v 1.

A grajac t34-1 moge kazdy czolg ciezki VII/VIII tieru bez wiekszych problemow zsolowac.

 

 

ps. i tak wszedzie lepiej, poza celnoscią a jeszcze dobrze go nie opanowalem

oczywiscie nie mowie ze panterka jest zła tylko mysle ze jest poprostu najgorsza z odpowiednikow innych nacji.

Dołączona grafika

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie ja też nie mogę narzekać na Panterę...

 

 

Dołączona grafika

 

...ale nie da się ukryć, że dmg mógłby być ciut większy, z dłuższą 88 byłoby idealnie, troszkę op, ale co tam Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie co miałem kiedy przyszło się zaopiekować parę godzin 12latkiem...odpaliłem mu WoT na swoim koncie żeby się nie przemęczać zbytnio rolą bejbisitera... Matko, gdyby pograł 2 godziny dłużej to bym ze wstydu konto skasował Dołączona grafika

Mam też znajomych współdzielących konta, więc dany "gracz" prezentuje często mocny rozrzut umiejętności.

 

Jak ktoś napisał wcześniej,różni ludzie ,rożny poziom gry/motywacji.

Szczególnie jak jest darmowa gra teraz..

A co do 12 latka..

Z czasów UT..kumpel z klanu miał brata młodszego,6 klasa podstawowa.

My graliśmy na poważnie, a on z drugiego pokoju sobie z nami "trenował"

No to po jakimś czasie młody skilla miał naprawdę niezłego.

Stare czasy 2001 rok :D

 

Sam sobie gram lajtowo ..od 3 dni w WoT..jak za darmo, to sobie zobaczę co i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca na kw13 jest dokladnie ta sama lufa co na t43 ;o (t43 strzela tylko troche szybciej)

http://worldoftanks....les/ussr/kv-13/

http://worldoftanks....cles/ussr/t-43/

 

zgadziam sie, kw-13 jak i t-43 to są bardzo dobre czołgi. kw ma bardzo dobry pancerz przedni, jak się dobrze najeżdża na przeciwnika to baaardzo dużo rykoszetuje, pamiętam potyczkę z typem 59, jak zjechałem go do 0, we mnie tylko jeden strzał wszedł. Może to była kwestia umiejetności typa, bo też miałem sytuacji jak ja grałem vk3601 a gościu amerykańcem T34 i ja mu odebrałem 1100hp on co prawda mnie dobił, ale zjechał mi tylko 600hp, trochę się zdziwilem, nie mam pojęcia w co on strzelał.

A panterka mmmm cóż to jest za poezja. 1 vs 1 jest ciężko, ale po założeniu rammera, wenty i wyszkoleniu załogi, z krzaczków w parę chwil, zjeżdżamy Lowe do zera, najpierw gąska, a potem już tylko egzekucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo pozmieniali. Na KW13 grałem jeszcze gdy ten miał tragiczne "działo" 85mm podobne do T28 (tier IV) z troszkę lepsza penetracją. Czołg był strasznie niegrywalny. Trochę im to zajęło żeby go zbalansować. T43 posiadał natomiast lufę 100mm o przyzwoitej penetracji i dmg - 175/230 bodajże, a niebyła to najlepsza lufa wśród med tier VII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo pozmieniali. Na KW13 grałem jeszcze gdy ten miał tragiczne "działo" 85mm podobne do T28 (tier IV) z troszkę lepsza penetracją. Czołg był strasznie niegrywalny. Trochę im to zajęło żeby go zbalansować. T43 posiadał natomiast lufę 100mm o przyzwoitej penetracji i dmg - 175/230 bodajże, a niebyła to najlepsza lufa wśród med tier VII.

 

T-34-85 był trochę OP z tą setką, ale zabieranie jej T-43 to już było mało fajne. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory moj rekord killi jest wlasnie na t-34-85 z 100 troche op byla... zdarzalo sie solowanie ferdka gdy byl jeszcze postrachem na polu, mialem takie szczescie za jak zabrali mi ja z t-43 to zostalo mi tylko 5k expa do t-44 wiec tak nie bolalo.

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza siódemka to T71. Sam nie zrobisz nic, bo nie masz pancerza, masz wielkie koła (które nader często są trafiane, co powoduje detracki i pożary). Masz ~800 dmg na magazynek, co nie zdejmie żadnego poważnego przeciwnika jedną serią. Masz w końcu szczęście do IX i X tierów, polujących na ciebie TD i artylerii, bo jesteś w końcu skautem.

I dlatego tak go lubię.

 

m4r ja na stokowym dziale już pierwszy spec a dopiero kilka bitew rozegrałem Dołączona grafika

 

Na 3/4 czołgów, którymi robię asa, udaje mi się to w pierwszych paru bitwach. Na paru, którymi mi się do tej pory nie udało, jeżdżą jacyś kozacy - wymiatacze i jest cholernie ciężko. Do tej pory nie mam asa na T69 i 2801, a dopiero parę dni temu zrobiłem na Persie, bo miałem pecha do teamu i zawsze byli albo nieudacznicy, albo ogarnięci, zabierający kille + dmg.

 

Btw, jak ktoś narzeka na Lwa, ku pokrzepieniu serc:

Victory!Battle: Ruinberg 3 marca 2013 08:25:32Vehicle: LöweExperience received: 2 942 (x2 for the first victory each day)Credits received: 93 867

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że każdy magazynek potrzebuje wsparcia albo schronienia w przypadku przeładowania. Ja właśnie zaczynam drogę ku amx 50 100, póki co kupuję bdr. ;> Z drugiego drzewka mam wymaksowany 13 75, ale muszę go odkupić w jakimś promo 50%.

 

Wczoraj pierwsza walka churchem VII i nawet poszło, sport zdziwiony, że mnie 122-ką z przodu nie przebił, później zaspamowałem go na śmierć swoim patyczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...