Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie klaster! Zgodnie z tym (http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/224004-maintenance-european-server-goes-multi-cluster-tomorrow/page__st__140#top) by moc gadac na czacie mozna byc na roznych serwerach, ale by trafic na siebie w bitwie, zagrac pluton albo kompanie to trzeba byc na tym samym serwerze. Wg powyzszego linku Serwery znajduja sie odpowiednio:

 

EU1 - woteu2-slave-78.worldoftanks.eu - Niemcy, Inglostadt

EU2 - eu3-slave-140.worldoftanks.eu - Holandia, Amsterdam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan podobno ma być niezależny od klastra więc nadal się będziemy widzieć wszyscy. Gorzej z plutkami bo trzeb się będzie "przełączać" żeby móc razem grać. Ja i tak wybiorę ten który jest bliżej polski, teoretycznie mniejszy ping.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo czasami, szczególnie na wysokich tierach. Mam wrażenie ze czym wyzszy tier to wiecej kretynow. Jak odpale E100 to już w ogóle jest tragedia. Tak jak napisal Trawienny, bitwy koncza sie do 2 lub 4, po 2 minutach jest juz prawie po bitwie. Juz nawet nie mowie o tym ze przegrywasz, bojak trafiasz na druga stronę to czasem nawet nie zdążysz zadać 1 penetracji bo sie bitwa konczy. Nie uważam się za pr0 playera, ale 10 przegranych pod rząd to jest nawet statystycznie niemożliwe ;-)

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spory problem. Nie jestem w stanie odpalić gry. Launcher nie wyświetla zawartości (strony) i wisi cały czas na "sprawdzaniu aktualizacji" po czym się zawiesza. W desperacji odinstalowałem wszystko, wyczyściłem pozostałości i zainstalowałem na nowo. Nadal to samo. Bardzo bym prosił o sprawdzenie adresu update.worldoftanks.eu co Wam wyskakuje po wklejeniu go w przeglądarkę. U mnie pisze "Bad request". Dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o sprawdzenie adresu update.worldoftanks.eu co Wam wyskakuje po wklejeniu go w przeglądarkę. U mnie pisze "Bad request". Dzięki. Pozdrawiam.

 

Bad request.

Spróbuj sobie sprawdzić, czy nie masz gdzieś po drodze poblokowanych serwerów worldoftanks.eu. Ewentualnie jakieś ipconfig -flushdns, czy coś. Nie wiem, co się może dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad request.

Spróbuj sobie sprawdzić, czy nie masz gdzieś po drodze poblokowanych serwerów worldoftanks.eu. Ewentualnie jakieś ipconfig -flushdns, czy coś. Nie wiem, co się może dziać.

 

Poddaję się. Próbowałem wszystkiego co przyszło mi do głowy, wszelkie porady od wujka google dot. problemów z launcherem (ang. i pol.) przerobiłem, nowa świeża instalka tez niczego nie zmienia. Masakra:/. Pozostał tylko format i stawianie windy od nowa. Jeszcze mnie ząb rozbolał:/. Eh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że jestem jedynym pacjentem, który latał panterą z powodzeniem w pierwszej linii i wk@#ł przeciwnika...

 

Poddaję się. Próbowałem wszystkiego co przyszło mi do głowy, wszelkie porady od wujka google dot. problemów z launcherem (ang. i pol.) przerobiłem, nowa świeża instalka tez niczego nie zmienia. Masakra:/. Pozostał tylko format i stawianie windy od nowa. Jeszcze mnie ząb rozbolał:/. Eh..

 

Spróbuj jeszcze poszukać w %userprofile% jakichś dodatkowych plików (nie wiem, czy WoT z nich w ogóle korzysta, ale poszukać warto) i je wywalić w cholerę. Podobnie z rejestrem (szukaj wszystkiego, co ma w nazwie "world of tanks" i wywal. Możesz też "wot", ale z tym już może być różnie (jakiś inny program może tak coś dopisał, bo w końcu jeden skrót może mieć kilka znaczeń). A jak już to zrobisz, to instalka od zera. A nuż pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r - dzięki za rady. Po oczyszczeniu rejestru, wywaleniu wszystkiego co ma z WOT'em związek, zainstalowaniu od nowa całego klienta 8.4 jakoś to wreszcie ruszyło i zaczęło działaćDołączona grafika tak że wielkie dzięki za tą wzmiankę z rejestrem.

Z tej radości chyba, udało mi się pobić wczoraj własny rekord doświadczenia na bitwę - teraz wynosi on 2701 expa i wpadł na IS'ie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Yonash25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobras

Z premką bo mam jeszcze ze 2-3 dni, bitwa była x2 bo to pierwsza danego dnia a łącznie wpadło 5402 co daje pojedyńczego 2701 expa i tyle mam w "swoich" wynikach jako max. Profil pod spodem:

http://worldoftanks....0722-OzzMozzPL/

 

Powtórkę mogę dodać jeśli potrzebna komuś ale to dopiero jak będę w domu bo w tym momencie jestem w pracy. Pozdrawiam.

Edytowane przez Yonash25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z eventem jaka jest waszym zdaniem najlepsza arta V tieru ? Najbliżej mi do SU-8 ponieważ mam już su-26 ale w sumie przeskoczenie pierwszych tierów na innych nacjach to nie problem. Artę chciałbym pociągnąć do VI-VII tieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Ten czołg to masakra. 8 fragów i 4 odznaczenia Dołączona grafika

 

 

@Edit

 

Pz Ic jest po prostu genialny. Szkoda tylko ze po kilku fajnych bitwach zaczeło mnie rzucac na 5 tier. a tam z penetracją 39mm to nawet z boku nigogo nie przebije. Pozostaje skautowanie.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że event to ruszyłem M7 Priest bo brakuje mi ~10tyś expa do M41.. nawet fajne bitwy dziś ale ostatnia to cudeńko.. wpadło odznaczenie za kamikadze :D

 

Aż wrzuciłem na YT bo do tej pory się z tego śmieję:

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z eventem jaka jest waszym zdaniem najlepsza arta V tieru ? Najbliżej mi do SU-8 ponieważ mam już su-26 ale w sumie przeskoczenie pierwszych tierów na innych nacjach to nie problem. Artę chciałbym pociągnąć do VI-VII tieru.

 

Wszystkie dają radę.

 

Moje staty:

 

Hummel:

- 38% celności

- 1,11 fragów na bitwę

- 376 średni exp

- 1131 średnie uszkodzenia

Pozostałe cechy: 18 pocisków, więc może zabraknąć w dłuższych bitwach, ale generalnie wystarcza, szeroki kąt ostrzału, super mobilność, świetnie skręca - daję radę jako DT w ostateczności, grałem tą artą jako pierwszą więc uczyłem się na niej i stąd staty odrobinę niższe niż na innych, w dodatku przyciąga debili w moim przypadku :/

 

M41:

- 44% celności

-1,49 fragów na bitwę

- 381 średni exp

- 1187 średnie uszkodzenia

Pozostałe cechy: 18 pocisków j.w., szeroki kąt ostrzału, słabo skręca, działo chyba trochę celniejsze od tego na Hummelu.

 

SU-8:

- 41% celności

-1,54 fragów na bitwę

- 391 średni exp

- 1213 średnie uszkodzenia

Pozostałe cechy: dużo pocisków - nie ma obaw że się skończą, wąski kąt ostrzału, skręca oczywiście dużo słabiej niż Hummel, pociski odrobinę słabsze od tych na Hummelu i M41.

 

AMX F3:

- asymetryczny, ale dość szeroki kąt ostrzału

Mało grałem, ale wydaje się że nie ustępuje reszcie, arta szybka na prostych, gorzej ze skręcaniem, 20 pocisków.

 

Bottom Line: Wszystkie są dobre :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...