Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To że ktoś nazywa grę mmo nie oznacza że nią jest.

 

Błagam nie przez WoW bo ta gra zrobiła dużo złego dla mmorpg.. Było dużo fajnych gier przed nią nie mówiąc o ojcu Ultimie Online czy też Anarchy Online.

 

Koniec OT bo każdy ma swoje pojęcie :)

 

Weekendowego bonusu raczej nie wykorzystałem prócz kupna za pół ceny M41 bo choroba zmogła i nie miałem ani sił ani ochoty grać, choć w sumie to chyba dobrze bo to czas kiedy w grze pojawiają się różne dziwne osobniki niekoniecznie umiejące grać..

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś nazywa grę mmo nie oznacza że nią jest.

To, że ktoś nie nazywa gry mmo , nie oznacza, że nią nie jest. Dołączona grafika

Nawet nagrody jak dostają to w kategorii mmorpg więc co kto lubi.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoT może być i grą typu tetris jakie to ma znaczenie ? Na serwerze jest 150k graczy, których rozdziela losowo na bitwy podobnie jak to było w modern warfare 2 i dziesiątkach innych gier. Dla mnie MMO to setki/tysiace graczy jednocześnie na tej samej mapie a nie na serwerze.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy te patałachy z wargaming grzebąły sotanio w grze??

Bo dzisaj nic nie moge trafić, nawet ruskimi. celnośc grubo ponizej 50%. Generlanie jak nie wjade w kogoś to za chiny nie moge go trafić i niewazne jak celwnik się zjechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz są takie bitwy.. mi się zdarzyły niedawno dwie fajne, jedna T34 i z kilkunastu metrów pod rząd strzały za zero do czołgów ustawionych bokiem, część w ogóle bez żadnego komunikatu. No i dawna bitwa ferdkiem co na 25 pestek doleciało do celu z 5 może. ;> Może przepełniony serwer i gubi pakiety albo inne ustrojstwo, nie wiem, tak musi być..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom nie wiem czy czytałeś zmiany ale wprowadzili coś takiego jak warunki atmosferyczne.

 

Dla Ciebie Wrocławianina pogoda dziś wietrzna u mnie zaś w Poznaniu nic się nie ruszają drzewa a pociski śmigają na 1000m prosto.

 

nie doszukuj się spisku widocznie wylosowało Ci dziś skręcające pociski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to nie pociski skręcają tylko drzewa Dołączona grafika

ta gra robi się coraz większą parodią....i kpiną z graczy. No ale co kto lubi.

Mnie ten cyrk nie kręci, na razie obserwuję nieśmałe próby w WT we wkręcaniu graczy w rózne dziwne pomysły, w tym usprawnianie ekonomii(ala WG)...Da się grać póki co, ale jak bedzie syfnie też ten okręt opuszczę...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej grze brakuje podstawowej organizacji na randomkach.. powinien być jakiś "commander" nie wiem może gracz z najwyższym effi, który by miał do dyspozycji edytowalną minimapkę, na której mógłby rysować strzałki i mniej więcej rozlokować drużynę. Nieraz na prawdę rundy wyglądają jak parodia, albo lemming trainy albo wszyscy odjadą kawałek i zaczyna się kampa. Najlepszym rozwiązaniem jest grać w plutkach 3 osobowych, bo wtedy jest szansa, że chociaż te trzy osoby z drużyny mają ze sobą jakąś komunikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo xvm jest głupie, powinno też pokazywać effi gracza na danym czołgu a nie ogólne, bo wiadomo, że można wymiatać spg, ht itp. a w medach padać jak szmata.

 

Ojej! I pewnie nigdy nie grzebałeś w konfigu?

Jest opcja wyświetlania effi na konkretnej maszynie, bo od dawna mam to ustawione (o em gie cziter!). To nie XVM jest głupi, tylko ludzie jadący na defaultowych konfigach, bo są zbyt leniwi, żeby sobie otworzyć manual i pozmieniać co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie chce mi się.. nawet ostatnio coś z xvm się zepsuło i w ogóle nie działa, nawet mi to nie przeszkadza, powiem lepiej, teraz jak nie patrzę - "o to jest fioletowy kox" to gram bardziej spontanicznie i to wychodzi na zdrowie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się dwa patche temu nie chciało powtarzać procedury "ściągnij xvm, zainstaluj xvm, przerzuć konfig, sprawdź czy działa, wkurzaj się na timeout proxy". I od tego czasu xvm nie mam.

Gram tak, jak grałem wcześniej, może tylko nie wkurzam się na innych niesprowokowany. Czasem lepiej się zachować jak niekumata amba, niż dać się ponieść i rozpirzyć jakiegoś gnoma z ujemnym iq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj duzo nie grałem a straciłem 120k. Chyba po prostu dam sobie spokój na tydzien. Nic mnie tak nie denerwuje jak ta gra.

 

Dzisaj 2 godziny granai i zbiłem 1 gwiazdke za to jestem 30k-40k do tyłu. Ehhhh. Przyda się przerwa.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety w prawie kazdym czolgu na stocku słabo sie gra.

Teraz gralem stockowym kociątkiem (hellcatem) i płakać mi się chciało jak musiałem nim jeździć, chodz później wszystko wynagrodził z najlepszym działkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzupełniłem garaż o s-51 i hummela... w obu przypadkach brakuje działa i gra to katorga, zwłaszcza ruskiem, bo z ponad połowy mapy mnie spotują, ......

 

No to powodzenia w grze GWTigerem. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...