Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wszyscy czytaja For the Record, ale zacytuję.

"Platoons for 3 are now available for standard (non-Premium) account users <-- HOT!"

 

To tez jest ciekawe:

 

- shells fired in 3rd person view do not fly closer to the aim circle center than in sniper mode (A: "Go play tetris")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na święta niebardzo mi przypadła, ale jest jaka jest i trzeba skorzystać.

Jaki według was jest najlepszy czołg 4 tieru ? Mysle nad matyldą albo valentynką, dobrze kombinuje ?

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna promocja, przynajmniej nie ma pretekstu siedzieć w weekend przy wot. ;>

 

Na urodziny pewnie dadzą zniżkę na pierwsze tiery, lolz. Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze jakoś przyspieszyć doładowanie działa w KV-1S oprócz mechanizmu dosyłającego do działa :?:

Mam zamontowane D2-5T, kupiony mechanizm dosyłający, załoga na 100% i dzisiaj w starciu z również z KV-1S z takim samym działem strzeliliśmy równocześnie ale tamten znacznie szybciej przładował swoje i mnie ugodził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brothers in arms, czyli :

 

Towarzysze broni

 

Atut ten zwiększa efektywność wszystkich kwalifikacji, umiejętności i atutów dla całej załogi. Atut ten zaczyna działać w momencie osiągnięcia 100% dla wszystkich członków załogi. Atut ten jest bardziej efektywny w połączeniu z ulepszoną wentylacją, racjami żywnościowymi, skrzynką coli i mocną kawą.

Zalecany dla: pojazdów posiadających 3 lub mniej członków załogi i dla członków załogi posiadających 3 lub więcej umiejętności.

Edytowane przez tangerine1974
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 bitew cometem, z czego 6 na topce... 7 porażek, średni dmg 1500 (imho sporo jak na to ciach!iane działko), nie ma to jak topka medy kontra topka ISów... gwiazdki dziś oczywiście nie zbiłem, gra schodzi na psy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 bitew cometem, z czego 6 na topce... 7 porażek, średni dmg 1500 (imho sporo jak na to [ciach!]iane działko), nie ma to jak topka medy kontra topka ISów... gwiazdki dziś oczywiście nie zbiłem, gra schodzi na psy!

 

widzę nie tylko ja dzisiaj miałem problemy ze zbiciem gwiazdek

 

to jest śmieszne jak ja grając cometem zadaję więcej obrażeń niż is3 z tygrysem 2 razem wzięci ;/

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie smieszne tylko żałosne, większość z tych tzw. "niedzielnych graczy" psuje te gre...zero pomyślunku, zero skuteczności...

zresztą co sie dziwić jak połowa druzyny wali z he...reszta kampi, 2 prowadzi beznadziejny atak...jedna gra, druga gra...po trzeciej wymiękłem...szczytem było jak grałem jt i jedyny kill był mój i to tylko dlatego że sie cofnąłem w strone bazy już przy stanie 0:6...w d mam takie granie, szkoda nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla kontrastu, zbiłem gwiazdkę na t26e4 i miałem więcej zadanego dmg niż wszystkie HT i niszczyciele u nas (ponad 2,5k), resztę dołożyły arty i amx90...

 

co to za łajza co ferdkiem zadaje 400dmg, albo 2xt34 z 0 dmg - cud, że wygraliśmy, bo u przeciwników idioci nie mogli mnie spenetrować (stalowa ściana i 29 otrzymanych trafień)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi doradzić jak mam grać Lorraine 40t na stock ?

 

działo ma 170 peny więc z przodu tylko w weak spoty wchodzi

celnośc słaba więc na snajpera się nie nadaję

pancerz z papieru

manewrownośś słaba na flankowanie

marny kamuflaż

wielki kadłub

 

jak ja mam tym czymś grać ?

jak narazie rozegrałem z 10 bitew i chce mi się płakać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem tak: Jak tylko bitwa ruszala szukalem miejsca gdzie moge sie schowac blisko frontu a potem wybieralem dwa czolgi ktore potrafia na siebie sciagnac ogien wroga (jakis tier10 najlepiej) i trzymalem sie blisko ktoregos z nich. Czekalem az przeciwnik wda sie z nimi w strzelanine i wtedy flankowalem. Caly magazynek w tylek a potem powrot na bezpieczna pozycje. Niestety zbyt wiele zalezy od teamu i dziala to tylko jak conajmniej kilku sojusznikow ma mozg. Odradzam w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie juz sprawa zamknięta

kupiłem drążki skrętne by zwiększyć udźwig a za wolnego ekspa działo

teraz z penetracją 232 i lepszą celnością da się już normalnie grać

 

myślę nawet o zakupie lornetki po tym jak uzbieram ekspa na zawieszenie ( będę mógł wywalić drążki )

snajper z niego słaby ale to i tak lesze niż się pchać blisko wroga i liczyć na ogarnięty team

 

AMX'em się flankowało rewelacyjnie ze względu na jego mały rozmiar

często jak się przytuliłem to ci mniej rozgarnięci chybiali

Lorraine jest wielka i słabo skręca więc planuję w pierwszej kolejności snajpić a potem jak już się przerzedzi to flankować

 

i z tego co widzę to ma niezły MM bo nie tak często trafiam na 10'tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że dziś nie da się w ogóle grać

 

ed. przed chwila mialem walkę gdzie lemmingi pojechaly jedna strona, i nie zdążyli zresetować bazy, przegrana z rezultatem 14-6 Dołączona grafika

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 killi tosterem :)

 

Victory!

Battle: Siegfried Line 1 kwietnia 2013 01:46:18

Vehicle: Grille

Experience received: 1 322 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 16 374

Battle Achievements: Reaper, Mastery Badge: "1st Class"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...