Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

No to namieszali, ja dziś nie mam gwiazdek, choć wczorajsze zbiłem przed standardowym resetem :/

 

 Opracowano:Pojazd: T-62A został opracowany. Koszt nierozdysponowanego doświadczenia: 200000. Koszt wolnego doświadczenia: 0.

...

a ja kasy na Batchata jeszcze nie mam :(

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wlasnie godzina resetu gwiazdek sie zmienila :) jest na glownej stronie info o patchu ;)

Polecam jako przeciwnika :) http://worldoftanks.eu/community/accounts/504761313-Badgers20/

Swoja droga ciekawa stronka: https://www.facebook.com/pages/HALL-of-SHAME-The-World-of-Tanks-Noobs/348149048616653

 

Juz mnie nic nie zdziwi w tej grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama artyleria bitwy nie wygra. Miałem masę akcji, gdzie wpadał skaut, kosili nam cztery artki, a i tak wygrywaliśmy. Ameby były, są i będą, więc napiszę jeszcze raz:

Grajcie tak, żebyście sobie nie mieli nic do zarzucenia.

 

 

Mam teraz do wyboru zakup E-50M, GWT i zaraz bedzie T110E5

Skad na to kase brac? Dołączona grafika

Przejrzeć magazyn. Jak ostatnio zrobiłem Wielką Wyprz, to zrobiłem 2mln. Teraz byłby pewnie kolejny milion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wlasnie godzina resetu gwiazdek sie zmienila Dołączona grafika jest na glownej stronie info o patchu Dołączona grafika

 

Polecam jako przeciwnika Dołączona grafikahttp://worldoftanks.eu/community/accounts/504761313-Badgers20/

Swoja droga ciekawa stronka: https://www.facebook.com/pages/HALL-of-SHAME-The-World-of-Tanks-Noobs/348149048616653

 

Juz mnie nic nie zdziwi w tej grze Dołączona grafika

Trawienny nie jestem tego pewien :)

Popatrz sam http://worldoftanks.eu/community/accounts/507151768-Jaromir249/ i drugi link http://imgur.com/aVYYuA4

To jeszcze gracz z problemami czy już ameba :) Kurde a ja cały czas boleje nad moimi lipnymi statami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo od tego patcha arta zaczęła mocno chybiać, standardem już jest przestrzeliwanie nad celem, do tego doszło strzelanie po bokach chyba nawet poza granicą celności (kropek)..

Poza kropki trafiała już od poprzedniego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Erlenberg 25 kwietnia 2013 21:06:15Vehicle: Indien-PanzerExperience received: 2 582 (x2 for the first victory each day)Credits received: 34 904Battle Achievements: Confederate, Sniper, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"
Czuję, że będzie kolejna droga przez mękę ze zrobieniem Asa, jak na 2801, t71 i czymś tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indien to praktycznie pantera 2, tylko nie snajper a flanker... żwawniejszy i z celniejszym działkiem, do tego 2x twardsze boki i ponad 220 na jarzmie (nie wiem jak ma pantera, ale jak tylko zbadam e50, przesiadam się)

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celniejsze, większa szybkostrzelność, większa pena, hull down robi jak T29, dla mnie o wiele lepszy od failntery 2. Ogólnie chyba najfajniejszy czołg ze wszystkich nowych niemców, bo reszta to papier no i dalej batchat wszystko wciąga. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indien to praktycznie pantera 2, tylko nie snajper a flanker... żwawniejszy i z celniejszym działkiem, do tego 2x twardsze boki i ponad 220 na jarzmie (nie wiem jak ma pantera, ale jak tylko zbadam e50, przesiadam się)

 

Jarzmo ma 130mm, a za nim na górze i dole nic. Face hugging jest ograniczony, ale ze względu na ciekawe zaokrąglenie, dużo strzałów z średniej odległości rykoszetuje.

Z nowych medów podoba mi się Leopard prot. A, szkoda tylko, że nie dali mu 10m więcej view range.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ich trzech. Śliczne, pachnące nowością Leopardy I. W plutonie. Supportowane przez Lorkę, AMX 50 120, T30.

Naprzeciwko tej bandy ja w E-75, t-62a, amx 13 75 i WZ-131. Bujam? Nope.

Wiecie, jak się czuje gracz w 9 tierze, jak widzi taką zgraję pędzącą prosto na niego? Ja zdążyłem sobie zadać pytanie, czy dam radę strzelić drugi raz.

No i strzeliłem. Drugi, trzeci, nawet czwarty i piąty. Zanim zginąłem, każdy z Leopardów zaliczył ode mnie co najmniej jedną plombę, z czego jednego spopieliłem. Oberwała lorka, T30 nawet nie próbował podjechać. Mój team (który widać na dole mapki) wykosił wszystkich z tej górki, zanim którykolwiek zdążył się schować, albo wparować nam na bazę.

Tyle widziano ich X tier. Potem team zorganizował radosne dożynki, ale tego już nie widziałem, bo zająłem się graniem czym innym.

 

 

indien to praktycznie pantera 2, tylko nie snajper a flanker... żwawniejszy i z celniejszym działkiem, do tego 2x twardsze boki i ponad 220 na jarzmie (nie wiem jak ma pantera, ale jak tylko zbadam e50, przesiadam się)

Podział na snajperów i flankerów to marna próba zamaskowania nieudolności gracza w konkretnej maszynie i konkretnej sytuacji. Naczyta się potem jakiś lamer takich głupot i są kwiatki typu:

- ej, gościu co robisz za tym krzakiem w medzie, zamiast zrobić im jesień średniowiecza z tamtej strony?

- to jest snajper, wpierdalaj, nie znasz się

{sytuacja prawdziwa, fail 15:2, z czego 2 kille moje}

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do jarzma - dodałem za nim pancerz wieży, ale skoro piszesz, że jest tam dziura... najgorzej, że pociski mogą rykoszetować pod jarzmo, a tam jest 90 stopni i tylko 90mm...

 

m4r - z całym szacunkiem, mylisz się... indien ma z każdej strony poza wierzchem i dupą 90mm, pantera 2 boki ma 2x cieńsze... ten fakt oraz mniejszy opór gąsek czynią z niego lepszego flankera od pantery 2... to nie jest jakieś tam czytanie głupot tylko fakt, a możliwość użycia czołgu w innej roli (np. snajpera, albo spottera) nie oznacza, że zastosowanie tego czołgu w ten sposób będzie najoptymalniejsze... czasem trzeba pojechać artą jako TD, czasem trzeba spotować HT (mam służbę patrolową na t29 i medal za 3 arty heheh)

 

z dzisiejszych ciekawostek... pierwszy raz na nowej mapie, zagrałem Lorką 15550, baza zachodnia, 9 tiery... 4 fragi, 3700dmg... co ciekawe zostałem sam kontra idnien, pantera 2, humel i gwpantera... zremisowałem (przez mój błąd w starciu kołowym) zostawiając tylko humelaprzy życiu (5s przed końcem zamiast ją zdjąć z 5 metrów walnąłem obok za 90dmg)

 

w porównaniu do klocka s-51 ta arta jest rewelacyjna

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r - z całym szacunkiem, mylisz się... indien ma z każdej strony poza wierzchem i dupą 90mm, pantera 2 boki ma 2x cieńsze...

Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje, chciałoby się rzec. Innymi słowy - uwielbiam teoretyków. Powiedz mi, ile bitew stoczyłeś na P2, ile Indienem po wprowadzeniu patcha.

Śmieszy mnie niezmiernie, jak moje doświadczenie jest podważane przez gościa, który zrobił niecałe 50 bitew panterą 2, zero bitew Indienem i opiera się tylko na papierowych danych, może paru jazdach z testu i tym, co ktoś mu być może powiedział. Przypomina to "jestę ekspertę" w dziedzinie Tupolewów. Możemy podyskutować, jak przestaniesz czytać poradniki i strategie, które ja mógłbym pisać i zabierzesz się za granie. Tyle w temacie.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli inden różni się od tego na serwerze testowym to szczerze przyznam ci rację... mi wystarczy 20-30 bitew by wiedzieć w czym czołg jest dobry, a w czym nie... a effi na nim wyrabiam po kolejnych 100 (na czołgach +100 bitew mam effi 1200+, poza t34 i t50)... a fakt, że masz 3 razy więcej bitew nie obliguję cię do takiej arogancji i pogardy

a skoro uważasz czytanie poradników (poszerzanie wiedzy, skoro skill jeszcze niski) za coś złego to nie mamy o czym dyskutować...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majac EFi 1200 po 100bitwach na czolgach myslisz ze umiesz nimi grac ? rozumiem jak bys mial na nich 1600-1700 efi to wtedy mogl bys cos pisac o tym.

Po 20-30 bitwach juz wiesz w  czym jest  dobry ? Prosze Cie nie opowiadaj mi tu takich farmazonów. Przy tak małej ilości za przeproszeniem ciach!o o tym czołgu wiesz.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się zakochałem w VK3002DB. Spokojnie bez parcia zacząłem sobie grindować tego meda i niestety poczytałem o nim wcześniej opinie innych i to był błąd. Jeden pisał że tylko 105 na goldzie, no to tak zrobiłem, mordęga, potem tą 70 czy 75 nie pamiętam. Gryziesz i gryziesz a gościom hp nie ubywa. W dniu jak wprowadzili patch przypomniałem sobie o 88mce i stylu gry w vk3601 jak na wyższe tiery rzuciło. O żesz w morde jaką rzeź zrobiłem... ponad 3k dmg w pierwszej bitwie. Może nie rewelacja, ale w porównaniu z poprzednimi wynikami to był kosmos. Dokupiłem drugi silnik, bo teraz 3 są. i następnych parę bitew ponad 2k i ponad 1k, i znowu 3k. WR już powyżej 50% wzrosło, a było 43%. liczba fragów do bitew też coraz lepsza. Działo dostało takiego buffa że ładuje co 5,4s (wenta, rammer załoga 100). Ja wiedziałem że to ze mną jest coś nie tak, a nie z tym czołgiem.

Graliście leopardem po nerfo-buffie? Jak jest w porównaniu z lunchsem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie kłóćcie się, za bardzo do siebie bierzecie tą grę i robi się poważnie.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Btw kolejny speszjal zawitał.

 

Dowódcy!

Czytacie to w pracy lub szkole, marząc o nadchodzących starciach? Cały czas myślicie o czołgach? Śni Wam się, że rozgniatacie wroga na miazgę i ratujecie swoją drużynę?

Czas na naszą weekendową ofertę specjalną! Tym razem, chcąc sprawić Wam radość, oferujemy zniżki i możliwość pomnożenia zysków z pięciu rodzajów pojazdów w grze – zarówno tych dużych, jak i tych małych! A skoro już rozdajemy prezenty, dlaczego też nie zaoferować Wam dwukrotnego zwiększenia doświadczenia załogi? Dziś spełniamy marzenia!

boty 27 kwietnia, godziny 07:10 do wtorku 30 kwietnia, godzi

Dwukrotnie więcej doświadczenia dla załogi

Przyśpieszcie szkolenie załogi – im lepsze kwalifikacje, umiejętności i atuty załogi, tym lepsze starcia!

 

Polowanie na medale: Wsparcie

Dołączona grafika

Wesprzyjcie swoje drużyny, uszkadzając sześć lub więcej pojazdów, niszczonych potem przez Waszych kolegów. Jeżeli w ciągu weekendu uda Wam się zdobyć medal Wsparcie, zostaniecie automatycznie nagrodzeni 15 000 kredytów!

 

 

50% zniżki na zakup i o 40% wyższy zysk z poniższych pojazdów:

 

 

 

T-150 (sowiecki)

VK 36.01 (H) (niemiecki)

59-16 (chiński)

AT 8 (brytyjski)

SU-5 (sowieckie)

M6 (amerykański)

VK 30.01 (H) (niemiecki)

AMX 12t (francuski)

Churchill Gun Carrier (brytyjski)

AMX 105AM (francuskie)

ARL 44 (francuski)

VK 30.01 (P) (niemiecki)

T21 (amerykański)

ARL V39 (francuski)

VK 28.01 (niemiecki)

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL 15 minut spamowania 10 zakładek na raz ale się udało. Buractwo, aż padł serwer. Dołączona grafika


Jeszcze zostało jakieś 2k kodów, jak ktoś chce spróbować i pospamować trochę to czeka na niego to.

 

Dołączona grafika

post-6909-0-58689900-1367004393_thumb.jpg

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...