Jump to content
Dziobak

World of Tanks

Recommended Posts

Kupiłem AMX 50 100 i się zakochałem Dołączona grafika Piękna zabawka, i od razu prawie gotowa do zabawy (standardowe gąski utrzymują topowy silnik, radio, drugie działo, EGLD i wentylację)

Swoją drogą, jak sprzedawałem AMX M4 zaznaczyłem, żeby wysłał mi podzespoły do depotu, ale potem i tak musiałem odkupić działo na AMX50, nie widzę go też w depocie. Bug, czy coś źle zrobiłem?

Najlepsza VIII, któl turniejów 1vs1. ;> Mi też kilka razy sprzedało moduły, które miały powędrować do magazynu.

Kupiłem AMX 50 100 i się zakochałem Dołączona grafika Piękna zabawka, i od razu prawie gotowa do zabawy (standardowe gąski utrzymują topowy silnik, radio, drugie działo, EGLD i wentylację)

Swoją drogą, jak sprzedawałem AMX M4 zaznaczyłem, żeby wysłał mi podzespoły do depotu, ale potem i tak musiałem odkupić działo na AMX50, nie widzę go też w depocie. Bug, czy coś źle zrobiłem?

A miales stare podzespoly w magazynie ?

Ktoś kupował już te kody od nVidii? Pytam bo wczoraj namierzyłem ciekawą ofertę na Allegro  - http://allegro.pl/7500-gold-world-of-tanks-od-nvidii-i3243407300.html

Gościu wydaje się być pewny...

Zdaje się, że można maksymalnie 5 wstukać, jak Cię sprzedawca nie oszuka to wszystko powinno być ok. Do mnie się WG nie doczepiło, pewnie nie mają sposobu ;)

To po co jeździsz z topowym skoro ma gorszą penę i szybkostrzelność od wcześniejszego ? :>

Poza tym jak Ty chcesz dojść do E-100 idąc tą linią ? Chcesz 2x robić ten sam tier przeskakując z vk3001h na vk3601h, czy iść przez panterę do tygrysa2 ? Dołączona grafika

Linia jest fajna, dobry fun zaczyna się już od 3601h, to taki "pocket tiger", później tygrys i jego mega działo, następnie legendarny tygrys królewski i dalej już coraz lepiej. ;>

@Yog-SothothJak jeździsz z krótką 75 mm to się nie dziw że masz z nimi problemy - penetracja minimalnie lepsza niż na flaku czy KwK 36 , uszkodzenia trochę lepsze niż na KwK 38/39 .Załóż drugą 50 mm i dopiero graj .

To po co jeździsz z topowym skoro ma gorszą penę i szybkostrzelność od wcześniejszego ? Dołączona grafika

Poza tym jak Ty chcesz dojść do E-100 idąc tą linią ? Chcesz 2x robić ten sam tier przeskakując z vk3001h na vk3601h, czy iść przez panterę do tygrysa2 ? Dołączona grafika

Linia jest fajna, dobry fun zaczyna się już od 3601h, to taki "pocket tiger", później tygrys i jego mega działo, następnie legendarny tygrys królewski i dalej już coraz lepiej. ;>

Źle napisałem.. jeżdżę właśnie z 5cm.. te 67 peny po prostu nie starcza nawet na boki AMX 40 z którym dziś się stukałem...

Jadę tą linią bo nie wiem czemu ale miałem już 2 odkryte czołg,i więc szybciej po prostu stąd zrobić drzewko. Nie trzeba robić dwa razy VI tieru, pójdę do Panthery i później Tiger II.

dużo zależy od gracza takim tygrysem też można sporo namieszać, a wcale nie jest się na straconej pozycji z wymienionymi czołgami 1 vs 1

niektórzy gracze to są śmieszni grając t34-85 zostałem zjechany jaki to ja noob że tylko dobijam i nic nie wnoszę do rozgrywki

a zostałem zjechany oczywiście przez polaka który grał tygrysem zadał aż 600 dmg i zero fragow przy których moje 2400 dmg i 6 fragów to nic, aż ręce opadają

Edited by adam568

widziałem w akcji isa 2 (is z kosmetycznymi zmianami), miałem isa, t29, teraz mam tygrysa...

z całej gromadki tygrys jest najsłabszy, pionowy pancerz, brak depresji działa, wysoki i wolny... is mimo braku depresji rekompensuje to niskim profilem

dodatkowo z całej trójki tygrys pali się najczęściej (rekord to 3 razy w 1 bitwie)

jedyną jego zaletą jest bardzo fajne działo z pantery 2 - jak przypilnujesz kąta, wbijesz w każdą 7 i chyba każdą 8 bez problemu...

dziś stockowym churchillem z 6 tieru na 8 zrobiłem 1000dmg - samymi burzącymi, dobiłem t34 i panterę 2, a już miałem wcisnąć R i iść do kibla uwolnić krakena...