Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem AMX 50 100 i się zakochałem Dołączona grafika Piękna zabawka, i od razu prawie gotowa do zabawy (standardowe gąski utrzymują topowy silnik, radio, drugie działo, EGLD i wentylację)

 

Swoją drogą, jak sprzedawałem AMX M4 zaznaczyłem, żeby wysłał mi podzespoły do depotu, ale potem i tak musiałem odkupić działo na AMX50, nie widzę go też w depocie. Bug, czy coś źle zrobiłem?

 

Najlepsza VIII, któl turniejów 1vs1. ;> Mi też kilka razy sprzedało moduły, które miały powędrować do magazynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem AMX 50 100 i się zakochałem Dołączona grafika Piękna zabawka, i od razu prawie gotowa do zabawy (standardowe gąski utrzymują topowy silnik, radio, drugie działo, EGLD i wentylację)

 

Swoją drogą, jak sprzedawałem AMX M4 zaznaczyłem, żeby wysłał mi podzespoły do depotu, ale potem i tak musiałem odkupić działo na AMX50, nie widzę go też w depocie. Bug, czy coś źle zrobiłem?

 

A miales stare podzespoly w magazynie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował już te kody od nVidii? Pytam bo wczoraj namierzyłem ciekawą ofertę na Allegro  - http://allegro.pl/7500-gold-world-of-tanks-od-nvidii-i3243407300.html

Gościu wydaje się być pewny...

Zdaje się, że można maksymalnie 5 wstukać, jak Cię sprzedawca nie oszuka to wszystko powinno być ok. Do mnie się WG nie doczepiło, pewnie nie mają sposobu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co jeździsz z topowym skoro ma gorszą penę i szybkostrzelność od wcześniejszego ? :>

Poza tym jak Ty chcesz dojść do E-100 idąc tą linią ? Chcesz 2x robić ten sam tier przeskakując z vk3001h na vk3601h, czy iść przez panterę do tygrysa2 ? Dołączona grafika

Linia jest fajna, dobry fun zaczyna się już od 3601h, to taki "pocket tiger", później tygrys i jego mega działo, następnie legendarny tygrys królewski i dalej już coraz lepiej. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yog-SothothJak jeździsz z krótką 75 mm to się nie dziw że masz z nimi problemy - penetracja minimalnie lepsza niż na flaku czy KwK 36 , uszkodzenia trochę lepsze niż na KwK 38/39 .Załóż drugą 50 mm i dopiero graj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co jeździsz z topowym skoro ma gorszą penę i szybkostrzelność od wcześniejszego ? Dołączona grafika

Poza tym jak Ty chcesz dojść do E-100 idąc tą linią ? Chcesz 2x robić ten sam tier przeskakując z vk3001h na vk3601h, czy iść przez panterę do tygrysa2 ? Dołączona grafika

Linia jest fajna, dobry fun zaczyna się już od 3601h, to taki "pocket tiger", później tygrys i jego mega działo, następnie legendarny tygrys królewski i dalej już coraz lepiej. ;>

 

Źle napisałem.. jeżdżę właśnie z 5cm.. te 67 peny po prostu nie starcza nawet na boki AMX 40 z którym dziś się stukałem...

Jadę tą linią bo nie wiem czemu ale miałem już 2 odkryte czołg,i więc szybciej po prostu stąd zrobić drzewko. Nie trzeba robić dwa razy VI tieru, pójdę do Panthery i później Tiger II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo zależy od gracza takim tygrysem też można sporo namieszać, a wcale nie jest się na straconej pozycji z wymienionymi czołgami 1 vs 1

 

niektórzy gracze to są śmieszni grając t34-85 zostałem zjechany jaki to ja noob że tylko dobijam i nic nie wnoszę do rozgrywki

 

a zostałem zjechany oczywiście przez polaka który grał tygrysem zadał aż 600 dmg i zero fragow przy których moje 2400 dmg i 6 fragów to nic, aż ręce opadają

Edytowane przez adam568

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem w akcji isa 2 (is z kosmetycznymi zmianami), miałem isa, t29, teraz mam tygrysa...

 

z całej gromadki tygrys jest najsłabszy, pionowy pancerz, brak depresji działa, wysoki i wolny... is mimo braku depresji rekompensuje to niskim profilem

dodatkowo z całej trójki tygrys pali się najczęściej (rekord to 3 razy w 1 bitwie)

jedyną jego zaletą jest bardzo fajne działo z pantery 2 - jak przypilnujesz kąta, wbijesz w każdą 7 i chyba każdą 8 bez problemu...

 

dziś stockowym churchillem z 6 tieru na 8 zrobiłem 1000dmg - samymi burzącymi, dobiłem t34 i panterę 2, a już miałem wcisnąć R i iść do kibla uwolnić krakena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tygrys jest dużo słabszy od ISa, nie mówiąc już o T29...

Jak by nie było to jest Twoje zdanie i mogleś to podkreślić. 

Dla mnie Tygrys jest lepszy od IS'a a co dopiero od T29 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to tam sa dwa kody. Jeden na 2500 + prem dla nowych kont ORAZ drugi kod na 7500 + prem dla istaniejacych kont. Razem (dla nowo zakladanego usera) 10k golda + 2m prem Dołączona grafika

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...