Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej chodzi mi o to czy jak GwTigera przemiosa na wyższy tier, to pewnie podrożeje więc lepiej kupić teraz. I zastanawia mnie czy tak samo będzie z GwPantera, jeśli po patchu będzie więcej kosztować to lepiej poczekać i sprzedać z zyskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krok 1:

- trzymaj GWP

Krok 2:

- kup GWT

Krok 3:

- Czekaj na pacz

Krok 4:

- PROFIT! (albo i nie, jeżeli zmieni się tier, a reszta zostanie bez zmian).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego zarabiania na artkach, WG nawet na pociskach nie pozwoliło zaoszczędzić :| GW Panther jest teraz na VI, ale MM ma zawyżony o 2 poziomy, a cenę o 1. Teraz będzie na tierze VII, cena pozostanie niezmieniona, więc będzie już normalna, a MM spadnie o oczko w dół. Odpowiednikiem matchmakingowym GW Panther będzie w 0.8.6 prawdopodobnie GW Tiger P. Tyle wynika z supertestów, a one się zazwyczaj potwierdzają.

 

GW Panther T7

GW Tiger T9

GW TIger P T8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze sznsa ze jak zmianią tier na GwPanter, to dostanę to co idzie w jego miejsce + miejsce w garażu, przynajmniej zawsze tak było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przesuwali VK28 na tier VI to jakoś nie dostałem leoparda i miejsca w garażu. Chyba od dawna nie grałeś, bo faktycznie kiedyś tak WG działało, ale teraz się wycwanili. Pewnie policzyli sobie za co dostają najwięcej kasy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się fajnie gra i masz fun to zostaw, jak ciśniesz na X, bo robisz clanwarsy to opyl i graj T110. ;) Niektórzy nie sprzedają w ogóle czołgów tylko trzymają jako trofea. ;D Ja z kolei nie inwestuje w X, kilka IX do kupienia ale największy fun mam VI-VIII, tylo ja gram w większości sam albo jakieś plutki ogarniam. Na cw itp. nie mam chęci i punktualności. ;)

 

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja załoga coś tam bełkocze o pożarach. Tylko wcześniej mówi o uszkodzonej gąsienicy, zniszczonym zbiorniku, uszkodzonym silniku, zabitym kierowcy, trafieniu w przeciwnika, a dopiero jak się dopalam, słyszę info o pożarze.

Na szczęście ikonkę pożaru widzę nawet z zamkniętymi oczyma i gaszę czołg szybciej, niż niektórzy zdążą mrugnąć Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja załoga coś tam bełkocze o pożarach. Tylko wcześniej mówi o uszkodzonej gąsienicy, zniszczonym zbiorniku, uszkodzonym silniku, zabitym kierowcy, trafieniu w przeciwnika, a dopiero jak się dopalam, słyszę info o pożarze.

 

No właśnie o coś takiego mi chodzi. Wydaje mi się, że jeszcze jakiś czas temu tak nie było... Sprawdzę jeszcze jak się ma sytuacja przy angielskiej wersji językowej, może anglojęzyczna załoga będzie bardziej spostrzegawcza ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Angoli i recytują zawsze w kolejności zdarzeń. Czyli jak oberwiesz w koło, co spowoduje uszkodzenie gąsienicy i silnika, a potem pożar, gdzieś w międzyczasie strzelając, usłyszycie:

- gąsienica uszkodzona

- silnik uszkodzony

- pożar

- przeciwnik trafiony

 

Przy natłoku informacji (zdarza się przecież jeszcze dźwięk nowego wroga na mini mapce, zabiciu któregoś z załogantów przez artylerię, etc.) zdarza się, że części komunikatów nie słychać wcale. Np. zdarzało mi się słyszeć o ubiciu dowódcy, ale już nie kierowcy i ładowniczego (jeden pocisk artyleryjski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy natłoku informacji (zdarza się przecież jeszcze dźwięk nowego wroga na mini mapce, zabiciu któregoś z załogantów przez artylerię, etc.) zdarza się, że części komunikatów nie słychać wcale. Np. zdarzało mi się słyszeć o ubiciu dowódcy, ale już nie kierowcy i ładowniczego (jeden pocisk artyleryjski).

 

Nie usłyszałeś, bo to niemożliwe. Jednym strzałem można zabić jedynie dwóch załogantów ;) Ja zazwyczaj gram z jakąś muzyką w tle, te komunikaty są zupełnie nieprzydatne, wprowadzają tylko chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie usłyszałeś, bo to niemożliwe. Jednym strzałem można zabić jedynie dwóch załogantów Dołączona grafika Ja zazwyczaj gram z jakąś muzyką w tle, te komunikaty są zupełnie nieprzydatne, wprowadzają tylko chaos.

Jesli masz zamiar wypisywac takie bzdury to nic nie pisz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh przepraszam, ale nie doczytałem, że chodzi o HE; AP, APCR i HEAT można tylko dwóch, a niepenetrującym HE połowę z tego co wiem. Nie wiem czego się tak bardzo oburzasz, szczególnie, że.. aa lepiej nie będę pisał Dołączona grafika

Edytowane przez heex307

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilku(nastu?) rundkach Obj. 212 stwierdziłem, że mimo mnóstwa nerfów, które zaszły w ciągu ostatniego roku i tak gra się nim świetnie. Większość bitew ponad 1000xp.

Teraz mam dylemat, czy jednak nie pocisnąć go do Obj. 261 przed wprowadzeniem update... Zostało 150k exp. i 25 dni premium.

A kiedy ma być update? Wiadomo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis, gracz marta2907 probowal przejac nasza wlasna baze. 11 min stal(a) w naszym kolku wielce zdziwiona ze sie nie udalo. Polecam!

Battles: 6396

WN6 Rating: 503 Players below average

WN7 Rating: 550 Players below average

Efficiency rating: 712 Players below average

 

Bronysite Rating: 973 Bad players

 

Women drivers...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnią sztukę kodu na 7500golda z allegro. M40/43 odkryte od m-ca a nie mam za co kupić, więc teraz pytanie. Którego premiuma kupić? SP jest ponoć dziadowski, nie tak? Słaby pancerz (weakspoty), mała pen itd. Za to bardzo lubię całe drzewko rosyjskich TD, stąd kusi mocno su-122-44. Grał nim ktoś? Może się wypowiedzieć na temat realnych zarobków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy premium jest nędzny.

- SP jest wolny jak HT, ma duże weakspoty, etc.

- Lew to łatwopalny papier

- T34 ma papierowy kadłub

- KW-5 już nie weźmiesz, poza tym miał nędzne działo

- Typa 59 też nie weźmiesz... papier, często wylatuje w powietrze od racka, etc.

- IS-6 to żart jakiś... działo strzela raz na rok, do tego niecelne, słaba pena, kadłub - jakbyś się nie obrócił, zawsze uda się przebić

- JT 8.8 to papierowy przód, działo 88 z 7 tieru, wolny, ogromny

 

ALE...

Każdy premium jest fajny:

- SP łyka za zero, nie każdy ogarnia weakspoty, więc sypią się steel walle. Działo strzela na tyle często, że można zniwelować dingi

- Lew ma działo z genialną celnością, dużo dinguje wieżą. Do tego nie każdy wie, że ma papierowy kadłub.

- T34 ma bardzo fajne (choć niecelne) działo z słusznym dmg, hull down i całkiem nieźle sobie radzi

- KW-5 to pancerne bydlę, które potrafi robić dingfest, jak ktoś nie ogarnia weakspotów Działo genialne na krótki dystans

- Typ to wredny troll, umiejętnie poprowadzony potrafi wygrać bitwę

- IS-6 na jedno trafienie robi 5 dingów, jeżeli wiesz, jak się ustawić. Działo potrafi walnąć racka, zdmuchnąć na raz skauta, podpalić, sponiewierać i ogólnie - siać postrach na mapie

- JT 88 ma najwredniejsze działo spośród ósemek. Strzela cholernie szybko i celnie- jak cię zdetrackuje, to bez zestawu nie zdążysz się już naprawić. Bo pociągnie drugi raz, potem trzeci, czwarty... a ty nie będziesz go nawet widział. Góra ma 300mm pancerza, więc jak się za czymś schowa, jest praktycznie nie do ruszenia.

 

...i tak dalej, i tym podobne.

Zadaj sobie pytanie, którą nacją najwięcej grasz, żeby mieć możliwość szkolenia załogi, bo to chyba najważniejsza (a mam wrażenie, że niedoceniana) rzecz, płynąca z premium czołgów.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO głowne kryterium to styl gry danego czołgu

ja przykładowo lubię mobilne maszyny więc jedynie FCM 50t i SU-122-44 wchodził w rachubę

zdecydowałem się na FCM i jestem zadowolony

 

już widziałem graczy którzy na nim mieli ponad 3 tys średniego dmg więc kiepskim czołgiem to on nie jest

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnią sztukę kodu na 7500golda z allegro. M40/43 odkryte od m-ca a nie mam za co kupić, więc teraz pytanie. Którego premiuma kupić? SP jest ponoć dziadowski, nie tak? Słaby pancerz (weakspoty), mała pen itd. Za to bardzo lubię całe drzewko rosyjskich TD, stąd kusi mocno su-122-44. Grał nim ktoś? Może się wypowiedzieć na temat realnych zarobków?

 

Jak chcesz zarabiać to weź VIII, bawiłem się SU-122-44 i SU-100Y i mimo robienia dużo dmg mają o wiele niższy mnożnik zarobków także jak chciałbym oszczędzić to brałbym persa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...