Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Każdego, ale tylko jednego.

 

Czyli trzeba napisać normalnego ticketa do supportu, mieć jedno miejsce wolne w garażu i kasę na czołg, czyli jego wartość w złocie x 400 kredek, dobrze kombinuję ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba napisać normalnego ticketa do supportu, mieć jedno miejsce wolne w garażu i kasę na czołg, czyli jego wartość w złocie x 400 kredek, dobrze kombinuję ? ;>

https://support.worldoftanks.eu/Knowledgebase/Article/View/117/18/how-do-i-get-back-an-accidentally-sold-premium-tank

 

Golda nie potrzebujesz tylko kasę.

Edytowane przez ShaoLee
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś za porażkę miałem 2k xp. ;p

Ty jeszcze to T69 katujesz ? ;> Wsiądź na 50 100 i przestań się męczyć. ;>


BTW dobre losowanie = M

 

Dołączona grafika

 

Tak się szarpałem, że aż piwo na klawę wylałem LOLZ. Dołączona grafika

G15 przeszła pozytywnie test zalania także GG. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mu trochę peny no i 1vs1 z 50 100 dostaje baty. IMO dopiero X tier może konkurować z francuskimi HT. Chociaż korci, żeby spróbować, jednak magazynek = fun. ;> Może kiedyś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem szczerze ze nienawidze rewolwerowcow...

Wywali magazynek i pozniej spierdziela przez pol mapy

 

PS... 

Zle to okreslilem

Uwielbiam walic z arty do francuzow... I pozniej te narzekania ze na strzala poszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mu trochę peny no i 1vs1 z 50 100 dostaje baty. IMO dopiero X tier może konkurować z francuskimi HT. Chociaż korci, żeby spróbować, jednak magazynek = fun. ;> Może kiedyś..

Jedyne, czego mu brakuje, to dwa pociski więcej w magazynku. Bo trzeba szukać celów z ~800hp i skupiać się na nich. Albo wsadzać kilku czołgom po jednym pocisku i wiać.

Ale pena? Naah. Zwykłe ammo ma wystarczającą na swój tier, a premium na dziesiątki.

 

 

A ja powiem szczerze ze nienawidze rewolwerowcow...

Wywali magazynek i pozniej spierdziela przez pol mapy

 

PS... 

Zle to okreslilem

Uwielbiam walic z arty do francuzow... I pozniej te narzekania ze na strzala poszedl

T69 to nie Francuz. T54E1 też. Można sobie pozwolić na dużo więcej, niż żabojadem, bo pancerz mają lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dokladnie wiem... dlatego napisalem ze lubie francuzow walic z arty... bo wchodzi pod kazdym katem i za niezly dmg

T69 to nie Francuz. T54E1 też. Można sobie pozwolić na dużo więcej, niż żabojadem, bo pancerz mają lepszy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amx 50 100 jest dla noobów

 

/cry more 

 

Dołączona grafika

 

m4r - no właśnie, amerykańcem można sobie pozwolić na nieco mniej, T69 niby twardszy ale ostatnio na auto celowaniu go zjechałem swoim T-43..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amx 50 100 jest dla noobów

Powiedział gość z 85% WR na nim po 1400 bitew Dołączona grafika

 

m4r - no właśnie, amerykańcem można sobie pozwolić na nieco mniej, T69 niby twardszy ale ostatnio na auto celowaniu go zjechałem swoim T-43..

Ostatnio w E-50 zjechałem T-54. Ja miałem ~1500hp, T-54 miał full. Odjechałem z 1500hp, śmiejąc się jak popieprzony. Chwilę później, w tej samej bitwie, skasowałem T-62a z 900hp do zera. Są gracze i "gracze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępna lista zmian patch'a 0.8.6 (tłumaczenie z wersji rosyjskiej na forum)

 

- Dodana nowa mapa "Święta Dolina" (Korea, zima/wiosna).
...
- Zmienony rozkład pocisków w okręgu celowania. Teraz ilość pocisków padających w krawędź kręgu będzie mniejsza niż ok. 20%. Pociski częściej będą padać bliżej centrum kręgu.
- Zmieniony mechanizm losowania przy obliczaniu obrażeń i penetracji pancerza. Skrajne wartości będą mniejsze (lub rzadziej losowanie, nie wiem) o 5%, częściej staną się zbliżone do średnich podanych w parametrach.
...
- Możliwość wydania polecenia samozniszczenia.

 

Samozniszczenie... hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amx 50 100 jest dla noobów
Powiedział gość z 85% WR na nim po 1400 bitew

 

m4r - no właśnie, amerykańcem można sobie pozwolić na nieco mniej, T69 niby twardszy ale ostatnio na auto celowaniu go zjechałem swoim T-43..
Ostatnio w E-50 zjechałem T-54. Ja miałem ~1500hp, T-54 miał full. Odjechałem z 1500hp, śmiejąc się jak popieprzony. Chwilę później, w tej samej bitwie, skasowałem T-62a z 900hp do zera. Są gracze i "gracze".

 

To powiem tak, jak widzę t69 to strzelam w obrys i zawsze wchodzi. ;) Jak się będę brał za tą linię to chyba przeskoczę t21..

 

Wysłane z SGS@cm 10.1 / Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dodane ptaki na mapy Ruinberg i Lakeville."  Na to czekałem od dłuższego czasu, wreszcie ktoś pomyślał...

Jeszcze jakby zmienili lekko odcien trawy to bylbym w niebowziety...

 

Moze w koncu jakis debil usiadzie i pomysli co porobic z artami, z MM zeby w koncu normalnie dzialal. Zeby nie liczyl tylko fire rate i penetracji ale takze to jak szybkie sa czolgi

A nie trafiaja sie bitki z jednej strony E-75x 4 z drugiej T-54... moze i sila ognia mniejsza, pancerz tez, ale jak 2 takie dorwa E-75 na otwartym terenie to jest chwila moment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie trafiaja sie bitki z jednej strony E-75x 4 z drugiej T-54... moze i sila ognia mniejsza, pancerz tez, ale jak 2 takie dorwa E-75 na otwartym terenie to jest chwila moment

To się dobiera strategię według czołgów, a nie jedzie na pałę na środek mapy w pojedynkę. Ja do aktualnego MM, z wyjątkiem 5-6 artylerii na stronę, nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie mam juz nagranej bitwy...

Z jednej strony maus, x2 e-100, jage100, jag tiger, ob704, z drugiej bat x2, lorki, t54x2 i type-59 x3

 

Bitwa trwala ze 3 minuty, wszystkie szybkie ruszyly jedna strona, ci co byli na drodze znikneli w ulamku sekundy, podobnie arta, pozniej przejecie w 6... dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam już bitwy, jak TD (704, ja w JT, ferd) i artyleria masakruje pluton trzech batów i jakieś pomniejsze popierdułki, które się do nich podczepiły. Komentarze pokroju "batshit fail" i im podobne pojawiły się równie szybko, jak zniknęło całe ich natarcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nareszcie. nie będę musiał wody szukać!!!! Dołączona grafika

 

ręce opadają do tej gry. E75 wymaksowany.

5 strzałów w T-54 wszystkie poleciały nad czołgiem. 6- trafienie z bok za ...0 dmg.

 

Ok chłopaki z teamu po 3-4 minutach go zajechali a strzelało do niego 2 arty, i 4 czołgi 8-9 tier.

 

Kolejna akcja T34. Strzelam ... 0 dmg. W końcu dał osie trafić za 450 alei tak mnie dobił.

 

po prostu żenada.

 

Swoja droga jestem ciekaw kto mnie na górce spotwał, skoro najbliższy czołg był po 2 stronie. 500metrów dalej.

 

Chociaz E50 fajnie sie grało:

 

Victory!

Battle: Sand River 29 May 2013 20:17:23

Vehicle: E-50

Experience received: 3,746 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 82,989

 

1240 expa nie wystarczyło do Mastera :P

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak kiedyś tchórze lądowały w wodzie tak teraz będą się niszczyć, żeby tylko nie dać się zabić wrogowi. Będzie wesoło jak nagle pół teamu (czerwonego) zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny, dnia 29 Maj 2013 - 22:53, napisał:

 

Juz widze teksty typu "CTRL + D for extra gold". I pomidory znikaja z listy...

Na ALT + F4 już się wycwanili Dołączona grafika.

 

Plan: gra dla przyjemności niemieckimi 9 tierami

 

Efekt: Po 3 godzinach 1 wygrana. Wrogie AMX ELC bezlitośnie mordują Tigery 2 w mojej drużynie. Chwila nieuwagi i przeciwnik strzela mi w plecy, dlaczego???

moja drużyna już nie istnieje. Artyleria ostrzeliwuje..... no łasnie nie wiadomo co. itp itd. gorzej niż na evencie z expem x5. Moze po tym tygodniu mi przelosuje penetrację itp.

 

Z ciekawostek KV3 pojechali mojego E50 na dystans. Jak go nie mogłem trafić udało mi się raz. on strzelił 3 razy y i wszystko weszło.

 

Głupot co niemiara.

 

Wreszcie coś wyszło:

 

Victory!

Battle: Lakeville 30 May 2013 03:50:02

Vehicle: E-75

Experience received: 1,581 (fine for causing damage to allies: 138)

Credits received: 48,481 (fine for causing damage to allies: 22,365)

 

Niestety ubiłem naszego T30 za głupote stąd kara.

 

5417 damage :]

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...