Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

'E-100' successfully purchased. You have spent credits:  4,270,000.

 

Pierwsze wrażenia. T32 klepał mnie jak tylko chciał. Z początku nie mógł przebić potem wszystkie pociski wchodziły. Nie wiem może na golda się przełączył. Z tyłu zajechał mnie Leopart, bo szmaty z mojego teamu zginęły nie robiąc prawie nic.

 

OMG 893 expa i juz 2-nd class Mastery Badge.

 

2700hp, na ile starcza: 3 sekundy.

 

Póki co kilka bitew i na stronę jest min 4 arty, a najczęściej po 5 i zawsze jest 8 tier.

 

Działo 128 tak jak na E75. Mistrz trafień za 0dmg. Dzisiejszy przykład trafienie AMX 13 90 z radosnym penetration za 0 dmg. No i jeszcze sie pali. Myślałem że na E100 będzie lepiej.

 

Po 10 tierze spodziewałem się duzo frady, a tu rozczarowanie tak duże jak czołg. Zrobie to działo póki jest promocja i będzie ta stodoła stałą w garażu zeby sie kolegą pochwalić.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w poznańskiej jednostce "Centrum Szkoleń Wojsko Lądowych" i przejeżdżał koło mnie IS-2 i Patton. Zgadnijcie który większy?

 

W Poznaniu ponadto jest całe drzewko TD ruskich ^^ widziałem SU-75; 85; chyba 100 (pewniej nie jestem) ISU 152! Do tego mam zdjęcie z IS-3 a co jak się bawić to się bawić Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mnie czołgi nie jarały, ale jak przeczytałem twojego posta, to mi się szkoda zrobiło, że mam tak daleko do Poznania:) Obstawiam, że Patton większy:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czoł(gi)em !

Da się w tej grze dorobić jakiegoś fajnego czołgu grając tylko bezpłatnie ?

 

A co do IS-2 i Pattona to Pattonów były różne wersje różniące się trochę rozmiarem, ale chyba IS większy od każdej.

Edytowane przez Misio-Jedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie 99% wozów w grze masz za kasę z gry a nie realne ( aka Gold ) .

 

Choć jak od czasu do czasu kupisz sobie Golda czy będziesz miał go z różnych promocji/eventów ( choćby jakiś czas temu Gold w CDA czy pudełkowe wersje WoT ) to szybciej ci pójdzie ( np. grając na premium koncie czy konwertując expa ) .

 

Co do dobrych wozów - to ruskie i amerykańce prowadzą .

 

Ruskie - KV-1 , KV-2 , KV-1S , IS-y , SU/ISU-152 .

 

US - T1H , M6 , T29 , T18 , M8A1 , T95 etc . 

 

Z tego co grałem to fajny jest T1H , choć trochę trzeba się pomęczyć aby do niego dojść , T29 to klasa sama w sobie , dobrze wykorzystany potrafi zepsuć komuś dzień , zarabia też nieźle .

 

T18 - mało HP ale zapieprza jak głupi i ma mocny pancerz z przodu - jak trafisz na lemingów z szybkosztrzelnymi działkami to jesteś nie do ruszenia jak tylko nie dasz się objechać . 

 

KV-1 powolny , w zasadzie cień dawnego KV ale nadal sporo zdziała , KV-2 to stary KV przeniesiony tier wyżej - do wyboru albo mocna i celna 107 albo troll 152 mm który jak go dobrze wykorzystasz robi zamieszanie , KV1S - szybki po ulepszeniach i dobrze sobie radzi .

 

SU/ISU 152 - trolle z armatami 152 mm , jak trafi to sporo czołgów idzie na hita , inne mają resztkę HP , armata ładuje się wieki .

 

T-95 - jeden z najbardziej wkurzających TD w grze , jedzie to max. 13 km/h ale przedni pancerz to prawie nie do ruszenia , do tego ma wygar jak ruskie trolle 152 mm . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w garażu zeby sie kolegą pochwalić.

Ja tam bym się wolał dziewczyną pochwalić... 

 

Sorki musiałem podreperować swoje ego po błasnym babolu którego mi m4r wytknął Dołączona grafika liczba mnoga to końcówka "om" -kolegom

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z pingiem 50ms to chyba dużo nie zwojuję ? Dołączona grafika

No co Ty, całkiem dobry ping. Nie zauważysz raczej problemów z nim związanych. U mnie średnio 70 ale jak zatnie to skoki na 200-300 i grubo ponad sekundowe. A wtedy to pozostaje odłożyć myszkę, czekać aż się unormuje i modlić się że nie zabiją w tym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czoł(gi)em !

Da się w tej grze dorobić jakiegoś fajnego czołgu grając tylko bezpłatnie ?

 

A co do IS-2 i Pattona to Pattonów były różne wersje różniące się trochę rozmiarem, ale chyba IS większy od każdej.

 

 

Dobra rada - kup sobie na poczatek taki kod ze startera:

 

http://www.keye.pl/games/product/id/5227/World-of-Tanks-Zaproszenie

 

masz tu naprawde sporo golda na rozbudowe hangaru i barakow na poczatek.i premium tanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetrzymaj do 210mm to zmienisz zdanie. Zdejmuje tier8 na szlaga. Wczoraj VKP dostal w bok za 1950 ;) ale najwieksza ciekawostka jest mozliwosc zaladowania AP z 303peny. Jak wejdzie to.. coz.. Malo kiedy jest co zbierac ;) niestety laduje jeszcze dluzej niz 170mm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, całkiem dobry ping. Nie zauważysz raczej problemów z nim związanych. U mnie średnio 70 ale jak zatnie to skoki na 200-300 i grubo ponad sekundowe. A wtedy to pozostaje odłożyć myszkę, czekać aż się unormuje i modlić się że nie zabiją w tym czasie.

To czemu mam przycinki przy 100 fps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'E-100' successfully purchased. You have spent credits:  4,270,000.

 

Pierwsze wrażenia. T32 klepał mnie jak tylko chciał. Z początku nie mógł przebić potem wszystkie pociski wchodziły. Nie wiem może na golda się przełączył. Z tyłu zajechał mnie Leopart, bo szmaty z mojego teamu zginęły nie robiąc prawie nic.

 

OMG 893 expa i juz 2-nd class Mastery Badge.

 

2700hp, na ile starcza: 3 sekundy.

 

Póki co kilka bitew i na stronę jest min 4 arty, a najczęściej po 5 i zawsze jest 8 tier.

 

Działo 128 tak jak na E75. Mistrz trafień za 0dmg. Dzisiejszy przykład trafienie AMX 13 90 z radosnym penetration za 0 dmg. No i jeszcze sie pali. Myślałem że na E100 będzie lepiej.

 

Po 10 tierze spodziewałem się duzo frady, a tu rozczarowanie tak duże jak czołg. Zrobie to działo póki jest promocja i będzie ta stodoła stałą w garażu zeby sie kolegą pochwalić.

 

Ale chyba więcej kretynów jest na IS-7. Dołączona grafika

 

BTW Dołączona grafika

 

Weź pod uwagę, że sporo graczy gdy widzi E-100, mausa przełącza na złoto także łatwo nie będzie. No i tak jak wspomniałeś po ~5 art na drużynę + mapa z otwartym terenem = krótka żywotność. W 0.8.6 dalej nie zmienili ilości art także zabawa trwa w najlepsze. No i jak zrobisz topowe działo to sens jego używania opiera się tylko i wyłącznie o prem ammo = kilkadziesiąt k kredek za ammo, nie daj Boże jak padniesz albo zużyje się np. automatyczna gaśnica, można dobić do 100k, kumpel kilka razy na randomkach tak miał. Dołączona grafika

Także tak jak mówisz, X jak się nie gra CW to bardziej taka zabawka w garażu niż coś sensownego do grania na co dzień.

 

 

Ja gram czasem na 3G z pingiem 300-350ms Dołączona grafika

 

Dzis jest wyjatkowo ciezko. 57 bitew, 4 zwyciestwa, WR 7%... ponad 550k w plecy..

 

Jestem w trakcie zmiany dostawcy neta, wcześniej na neo miałem 50-60, teraz na 3G mam ~100 i już odczuwam sporą różnicę szczególnie grając medami albo vs scouty. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem kupiłem sobie t-54

spędziłem nockę przy wocie

36 bitew

prawie 3 tys średniego dmg

średnio 1.83 fraga

win ratio 14% ...

 

 

btw zajebisty czołg

a jak jestesmy top tankiem to dopiero jest miazga

Jeden z lepszych medów w WoT, jeszcze 20 bitew i wskoczy 4 umiejętność załodze, na biwę wychodzi mi dmg pomiędzy 2k a 3,5k. Bardzo często pada mi magazyn amunicji i/lub ładowniczy.

Zakupiłem WZ-131 i na dzieńdobry 2k dmg Dołączona grafika, fajny szybki i zwrotny

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'E-100' successfully purchased. You have spent credits:  4,270,000.

 

Pierwsze wrażenia. T32 klepał mnie jak tylko chciał. Z początku nie mógł przebić potem wszystkie pociski wchodziły. Nie wiem może na golda się przełączył. Z tyłu zajechał mnie Leopart, bo szmaty z mojego teamu zginęły nie robiąc prawie nic.

 

OMG 893 expa i juz 2-nd class Mastery Badge.

 

2700hp, na ile starcza: 3 sekundy.

 

Póki co kilka bitew i na stronę jest min 4 arty, a najczęściej po 5 i zawsze jest 8 tier.

 

Działo 128 tak jak na E75. Mistrz trafień za 0dmg. Dzisiejszy przykład trafienie AMX 13 90 z radosnym penetration za 0 dmg. No i jeszcze sie pali. Myślałem że na E100 będzie lepiej.

 

Po 10 tierze spodziewałem się duzo frady, a tu rozczarowanie tak duże jak czołg. Zrobie to działo póki jest promocja i będzie ta stodoła stałą w garażu zeby sie kolegą pochwalić.

 

Jak trafiłeś tego amxa w bok to nic dziwnego, on bardzo duzo strzałów w bok ma za zero ;D

Raz dostałem 3 bomby od is7,t110e4 i t110e5 i wszystkie byly za zero i zadowolony ucieklem ;D

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze trzy bitwy leopardem prototypem:

1 trafienie i ammo rack zdechł

naprawiam

2 trafienie i ammo rack leży

i tak w 3 bitwach pod rząd

 

seriously WTF !?!?!?!?

aż się boję odpalać kolejną bitwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię wolnych czołgów

 

[ciach!]a ten prototyp na bez silnika i gąsek to niezły muł

do tego chujowy wychył działa

gra nim to mega męczarnia

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ile w tym momencie potrzeba na "M" na T-44 ???

 

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Piaszczysta rzeka 2 czerwca 2013 17:41:56

Czołg: T-44

Doświadczenia: 1 567

Kredytów: 61 468

Osiągnięcia w walce: Wsparcie

Premium? Ok. 1700. Bez premium pewnie coś koło 1300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. bylo kupic czolg z pancerzem... Dołączona grafika

 

Tja.. Dzisiaj moje E-75 przebijał KT waląc w wieżę radośnie rechocząc. ;> Na koniec dobił IS-3 waląc w dolną, skątowaną płytę. Teraz lepiej jest być szybkim niż dobrze opancerzonym.

 

nie lubię wolnych czołgów

 

[ciach!]a ten prototyp na bez silnika i gąsek to niezły muł

do tego chujowy wychył działa

gra nim to mega męczarnia

 

Na forach też marudzą, że ciężko na stocku. Wiadomo, ktoś nie wytrzyma psychicznie przetopi trochę złota na wolne xp i WG szczęśliwe. ;>

 

Kurde ile w tym momencie potrzeba na "M" na T-44 ???

 

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Piaszczysta rzeka 2 czerwca 2013 17:41:56

Czołg: T-44

Doświadczenia: 1 567

Kredytów: 61 468

Osiągnięcia w walce: Wsparcie

 

Na T-44 nie wiem, ale może się komuś przyda, panterka II dzisiaj przy 1212 xp zawyła na wiwat asem pancernym. ;>

Swoją drogą przezacny czołg, spodziewałem się padliny a po niecałych 40 walkach mam już asika, ponad 1,5 fraga na bitwę i ponad 1600 effi, gra się tym wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jak to będzie z tymi przetasowaniami na artylerii?

Mam obecnie M40/43 w garażu i odblokowane od dawna acz nie kupione T92. Czy jakbym przed wyjściem patcha wstawił owe T92 do garażu to czy potem dostaje artę M53/M55 ??

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...