Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość egrakow

 Czy jakbym przed wyjściem patcha wstawił owe T92 do garażu to czy potem dostaje artę M53/M55 ??

Nie, na 100% na forum WoT jest podobny wątek, postaram się odszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy chociaż M53/M55 będzie odblokowane?

A niby dlaczego ma być odblokowane? Chcesz odblokować, to sobie zrób expa na niższym tierze. To nie te

czasy, że Caritas, a.k.a. Wargaming daje coś za darmo.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych zachwytów Churchilem I. klepią mnie wszyscy od przodu jak chcą. Coś tam odbija ale zazwyczaj wchodzi. Do tego słabe działo i jest wolny Dołączona grafika KV1 i BDR G1B bije go na głowę.

 

 

 

A ja sie polasilem i kupilem sobie GWTigera.... Matko Bosko Przenajswietsza co to kufa ma byc

 

Witam w klubie. Z drugim działem można sprzątnąć tier 8 na strzała. Jak trafisz.....

 

 

 


Jak trafiłeś tego amxa w bok to nic dziwnego, on bardzo duzo strzałów w bok ma za zero ;D

Raz dostałem 3 bomby od is7,t110e4 i t110e5 i wszystkie byly za zero i zadowolony ucieklem ;D

dobrze wiedzieć.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu mam przycinki przy 100 fps ?

 

A co ma ping do przycinek fps? 

 

nie lubię wolnych czołgów

To nie daj się trafić ;)

 

 

A niby dlaczego ma być odblokowane? Chcesz odblokować, to sobie zrób expa na niższym tierze. To nie te
czasy, że Caritas, a.k.a. Wargaming daje coś za darmo.

 

Hola hola. A ja na teście mając m12 zrobioną, mam odblokowaną w drzewku nową M44 z automatu (US arta tier VI). To dlaczego z M53 ma być inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stockową lorką 51 robię po 3k dmg na bitwę, z działem 6 tieru na X... nie chcę myśleć co będzie z drugim działem (o 50% większe średnie obrażenia i 100% mocniejszy splash)

 

dzisiaj przyfarciłem na bocianie, ale to jego ostatnie podrygi, zbadam objecta i się go pozbywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastawiam. Skoro na E100 jest taka bieda ze bez gold ammo na 155mm, ani rusz, to jak w takim razie grac MAUSem???

 

Jest wolniejszy, gorszy przelicznik km/T,  gorszy pancerz czołowy na wieży, wieża wolniej się obraca, czołg wolniej się obraca, działo 128 mm ledwo radzi sobie z tierami 9, do tego wolniej strzela niż E100. Jedyny plus to że Maus ma 3000hp, ale to się chyba tylko wroga arty ucieszy bo więcej HP zdejmie, no i grubszy pancerz po bokach, który ochroni może przed 8 tierami.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola hola. A ja na teście mając m12 zrobioną, mam odblokowaną w drzewku nową M44 z automatu (US arta tier VI). To dlaczego z M53 ma być inaczej?

A jak dłubali niemieckie drzewko ostatnio, to nie miałem odblokowanego 30.01d mimo wymaxowania 30.02d i zakupu praktycznie od razu Indiena

Dawno temu magicznie nie odblokowali mi jagdpantery II, mimo posiadania od kilku miesięcy JT i 150k expa na nim + 40k expa na jagodzie, przez co musiałem kupić jagodę jeszcze raz i dobić brakujący exp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastawiam. Skoro na E100 jest taka bieda ze bez gold ammo na 155mm, ani rusz, to jak w takim razie grac MAUSem???

 

Jest wolniejszy, gorszy przelicznik km/T,  gorszy pancerz czołowy na wieży, wieża wolniej się obraca, czołg wolniej się obraca, działo 128 mm ledwo radzi sobie z tierami 9, do tego wolniej strzela niż E100. Jedyny plus to że Maus ma 3000hp, ale to się chyba tylko wroga arty ucieszy bo więcej HP zdejmie, no i grubszy pancerz po bokach, który ochroni może przed 8 tierami.

 

128 jest szybsza od trolla. Maus robi jako typowy tank, ustawisz się dobrze i blokujesz jakieś krytyczne miejsce, zbierasz dmg a w tym momencie ziomki z plutonu flankują. Wiadomo, że na złocie wszystko przebijesz no i wtedy przydaje się duża ilość hp mausa. To nie te czasy, że był postrachem jeśli chodzi o pancerz, w tej grze już się nie nie liczy. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo troszeczke nie ogarniasz kuwety. Sa trzy rzeczy na ktore musisz zwrocic uwage:

Ping - srednia za kilka(nascie) ostatnich paczek nie powinna byc wyzsza niz.. powiedzmy 100ms

Lag - ta kropeczka powinna byc zawsze zielona. Bo mozna miec ping 10ms i non stop lag (bo pakiety ktore docieraja, robia to po 10ms, a pozostale po prostu wypadaja). Wtedy kropaczka robi sie czerwona i masz warpowanie (a ping moze wesolo sobie krazyc wokol 10, 20, 30, 50ms).

FPS - no tu chyba nie musze nic tlumaczyc. Ma byc wiecej niz powiedzmy 30 (zalezy, podobno sa na tym swiecie cwaniaki ktorzy wydza 250fps).

 

Moze wystapic przypadek szczegolny kiedy i Lag jest czerwony i Ping leci do 999ms. Wtedy utraciles polaczenie z serwerem.

 

Z obserwacji tego co piszesz (a piszesz za malo zeby byc pewnym co sie dzieje) masz problem ze stabilnoscia (a nie wydajnoscia) lacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPS mam około 100 (czasem spada do 70-80), a ping mi pokazuje 40-100 (na wi-fi i na kablu tak samo).

Czy kropeczka jest zielona - nie zwróciłem uwagi, wieczorem to sprawdzę.

 

W każdym razie sytuacja jest taka, że czasem obraz na monitorze mi się zatrzymuje na 2-3 sek , a jak znowu rusza to się okazuje że sytuacja się przez te 3 sekundy nieco zmieniła (np. że wjechałem na budynek albo mnie rozwalili)

- mieliście coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas tego "zatrzymania" nie jestes w stanie ruszac mysza? tzn np obracac kamere albo wieze albo ruszac/hamowac czolgiem? Widzisz jak inne czolgi jada, flagi powiewaja, woda plynie i ptaki lataja?

Jesli tak - siec jest problemem
Jesli nie - grafa/cpu jest problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest lipa - od freezu do freezu będzie te 100fps.

 

A same freezy... przegrzewanie, padający zasilacz, albo sama karta powoli odmawia posłuszeństwa.

Dlatego odkurzenie to nie żart z mojej strony. Polecam jeszcze sprawdzić wentylator(y), uprzątnąć kable, sprawdzić mocowania chłodzenia (może któryś zatrzask przestał trzymać?), sprawdzić sekcje zasilania, skontrolować zasilacz. Zrób jakiś stress test - nie wiem, czym się teraz wyciska siódme poty z grafik (z wyjątkiem bitcoina), więc niczego nie polecę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Zrób jakiś stress test - nie wiem, czym się teraz wyciska siódme poty z grafik (z wyjątkiem bitcoina), więc niczego nie polecę.

WoTem :D U mnie użycie GPU na 100% non stop ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r dzięki !

to była dobra rada.

Coś mi się pokićkało i myślałem że czyściłem komputer miesiąc temu, a tu zaglądam do kalendarza i już 3 miesiące.

 

Na coolerze od procesora była taka czapa kurzu że ledwo go było widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...