Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam ze wersje 6.x potrafily chodzic na kalkulatorze albo programatorze od pralki Dołączona grafika i to na max detali.

 

A co do przyciac.. Mi ostatnio tez cos sie dzialo TYLKO w WoT - fpsy plywaly jak sinusoida. Raz 60, raz 2, znow 60, znow 2 i tak caly czas. Mialem juz pisac do Was co moze byc problemem. Przeinstalowalem drivery do GF (i najnowsze i "jedyne sluszne") i nic. Az pewnego dnia niechcacy dotknalem radiatora gdy WoT byl zrzucony do pulpitu.. slodki jezu! ja nie wiem jak sie wentylator mogl tam krecic. Garsci kurzu i syfu wszelakiego odkurzalem przez prawie pol godziny. Polecam sprzatac w kompie Dołączona grafika

 

EDIT: Wlasnie pobilem swoj rekord (i to jest chyba rekord rekordow w WoT). 54 przegrane bitwy pod rzad (na GWT). A najlepsze jest to ze w czwartek moje WR na GWT wynosilo cos okolo 80%. Dzis.. 2% :D

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze wersje 6.x potrafily chodzic na kalkulatorze albo programatorze od pralki Dołączona grafika i to na max detali.

 

A co do przyciac.. Mi ostatnio tez cos sie dzialo TYLKO w WoT - fpsy plywaly jak sinusoida. Raz 60, raz 2, znow 60, znow 2 i tak caly czas. Mialem juz pisac do Was co moze byc problemem. Przeinstalowalem drivery do GF (i najnowsze i "jedyne sluszne") i nic. Az pewnego dnia niechcacy dotknalem radiatora gdy WoT byl zrzucony do pulpitu.. slodki jezu! ja nie wiem jak sie wentylator mogl tam krecic. Garsci kurzu i syfu wszelakiego odkurzalem przez prawie pol godziny. Polecam sprzatac w kompie Dołączona grafika

 

EDIT: Wlasnie pobilem swoj rekord (i to jest chyba rekord rekordow w WoT). 54 przegrane bitwy pod rzad (na GWT). A najlepsze jest to ze w czwartek moje WR na GWT wynosilo cos okolo 80%. Dzis.. 2% Dołączona grafika

 

To fakt poziom coraz gorszy i to na wysokich tierach. Ja już parę razy E100 robiłem jako skaut, bo szmaciarze wszyscy kampili. Mnie tydzien temu dało się chyba dojść do koło 30 przegranych. Przez 6  godzin grania wygrałem góra 10 razy.

 

 

Lol, przed chwila stoje na malinówce JTigerem w bazie od strony zabudowań. Foch wjechał nam od strony rzeki i klepał mnie spokojnie z krzaków jakieś 50 metrów ode mnie. niewidzialny.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaraz, przecież jak w tej grze zawsze jedna drużyna musi przegrać, to szanse na wygraną są 50/50 - nie ?

 

Czyli jak było 54 przegranych bitew, to teraz musi być tyle wygranych Dołączona grafika

 

Miał sa wysokie WR to go Wargaming sprowadził do poziomu. Poza tym arty tez fatalna.

 

w tej grze nic się nie dzieje przypadkiem Dołączona grafika

 

Jeszcze jedna uwaga. Jeśli grasz bardzo długo jednym czołgiem algorytm chyba 'wyczuwa' ze farmisz,kasę lub grindujesz czołg i rzuca cię do coraz gorszych teamów.

 

* Wszystko powyżej to tylko moja opinia.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokladnie sledzicie ten watek ale ktos juz wrzucil dowod na to ze WG zlozylo wniosek patentowy na MM ktory "wyrownuje" do sredniej :) wiec nawet jesli sie tego wypieraja to "technologie" maja.

I w sumie by sie sprawdzalo bo przez poprzdni tydzien szlo mi nadwyraz dobrze. 10 wygranych + 1 porazka + 10 wygranych + 1 porazka +.. itd dzis mam 54 porazki + 1 wygrana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokladnie sledzicie ten watek ale ktos juz wrzucil dowod na to ze WG zlozylo wniosek patentowy na MM ktory "wyrownuje" do sredniej Dołączona grafika wiec nawet jesli sie tego wypieraja to "technologie" maja.

 

I w sumie by sie sprawdzalo bo przez poprzdni tydzien szlo mi nadwyraz dobrze. 10 wygranych + 1 porazka + 10 wygranych + 1 porazka +.. itd dzis mam 54 porazki + 1 wygrana Dołączona grafika

 

Pociesze się. Dziś 3 bitwy JTigerem w 3 się zapalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio JT zapala się notorycznie, aż zrezygnowałem z ręcznego gaszenia i ładuję automatyczne. Ciekawe... do tej port z zapasów w magazynie najwolniej schodziły mi gaśnice, heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JTiger: 21 pocisków wystrzelonych, 12 trafień, 9 penetracji, 2.3k dmg. Dno kompletne ten niszczyciel. A z tego co słyszałem to JPZ100 jeszcze gorszy :/ Jedyny fajny niemiecki czołg na X tierze to chyba E50M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JTiger: 21 pocisków wystrzelonych, 12 trafień, 9 penetracji, 2.3k dmg. Dno kompletne ten niszczyciel. A z tego co słyszałem to JPZ100 jeszcze gorszy :/ Jedyny fajny niemiecki czołg na X tierze to chyba E50M.

Dno...

Ostatnio robiłem z kumplem test widoczności na Malinovce... Stałem sobie w krzakach, kumpel (w T95) jechał centralnie przez pole na środku i co? Widział mnie ze 100m wcześniej niż ja jego. U mnie camo na 100% u wszystkich załogantów poza dowódcą, siatka zamontowana...

Zostało mi jeszcze z 60k expa do JPZ100, raczej go odkryję, a potem wyzbywam się JT.

Niemieckie niszczyciele skończyły się na JagdPantherze... A oprócz niej w sumie tylko Marderem grało się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko lubię JT, nawet bardzo, głównie ze względu na działo Dołączona grafika


Edit:

Takie tam z testowego, sprzed chwili, normalne ammo (na nowej mapie):
 
Dołączona grafika

 

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie już teraz nie ma przewagi skoro prem ammo i ulepszone wyposażenie są za kredki.. za złotko tylko szybciej zarabiamy kasę i xp. Imo przy obecnym natężeniu promocji i tak można spokojnie pograć nie wydając na grę ani złotówki także jeśli chodzi o model biznesowy to WG ma za to u mnie plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał sa wysokie WR to go Wargaming sprowadził do poziomu. Poza tym arty tez fatalna.

 

w tej grze nic się nie dzieje przypadkiem Dołączona grafika

 

Jeszcze jedna uwaga. Jeśli grasz bardzo długo jednym czołgiem algorytm chyba 'wyczuwa' ze farmisz,kasę lub grindujesz czołg i rzuca cię do coraz gorszych teamów.

 

* Wszystko powyżej to tylko moja opinia.

Coś w tym jest, jak zmieniam czołgi co bitwę to mam więcej wygranych, jak gram jednym czołgiem i zaczyna mi za dobrze iść to kolejne zespoły są coraz gorsze, takie które nie mogą wygrać, gracze w większości pomarańczowi.

 

Trafiają się takie timy że nawet  nie więdzą gdzie na danej mapie mają pojechać i szybko giną :b 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio JT zapala się notorycznie, aż zrezygnowałem z ręcznego gaszenia i ładuję automatyczne. Ciekawe... do tej port z zapasów w magazynie najwolniej schodziły mi gaśnice, heh.

 

Pierwsza bitka dzisiaj na JT - 2 pożary Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (szkoda ze tak malo expa ale gralem na wygrana a nie grind):

Wins / Battles            10 / 15       66.6%Avg. / Total Exp.        490  /     8 180Credits total            -19 791

W tym tempie WR sprzed weekendu odrobie w ciagu 2-3 tygodni (w weekend w sumie rozegralem ok 100 bitew z czego mniej niz 20 wygralem Dołączona grafika)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...