Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwalę 2 dni temu odstrzeliłem 3 osobowy pluton z swojego teamu. Nerwy puściły czołgi z tier. 8/7 a tu pluton pz38na + arta 2 tiera niemiecka + bt7 no i ustrzeliłem z premedytacją przyznaję się dostałem bana i nie mam sprzeciwów kare poniosłem ale kuzwa to już był szczyt debilizmu jaki można osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu zrób sobie odpoczynek od wota, bo za bardzo przeżywasz tą grę. ;> Jutro paczyk a ja nie odpalałem od czwartku, nie dali francy HT to się jakoś zniechęciłem i chyba wydłużę sobie urlop, jakoś tak fajnie bez pomidorów. Dołączona grafika

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę 2 dni temu odstrzeliłem 3 osobowy pluton z swojego teamu. Nerwy puściły czołgi z tier. 8/7 a tu pluton pz38na + arta 2 tiera niemiecka + bt7 no i ustrzeliłem z premedytacją przyznaję się dostałem bana i nie mam sprzeciwów kare poniosłem ale kuzwa to już był szczyt debilizmu jaki można osiągnąć.

 

Pz38Na który ma tier? 4? Sorry, nigdzie w grze nie jest napisane, że jest on losowany jak scout i można się wpier... na topowe tiery. Chłopaki zagrali sobie w miarę podobnymi tierami (2+3+4), być może sami się zdziwili, a Ty zamiast ich zlać to wziąłeś ich odstrzeliłeś. Pojechałby tym BT-7 na pałę jako scout, zginąłby od strzała, ale może coś wyspotował przy okazji, ale nieee... pan pro musiał okazać swoją wyższość.

 

Powiem szczerze, że jak się was czyta to się grać odechciewa. Banda "pro mastahów", którzy pozjadali wszystkie rozumy i się uważają za nie wiadomo kogo, a reszta to tylko ameby i chrupki.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA patch 0.8.6 - ostatnie godziny, by sporo zaoszczędzić i zarobić


Tak mi się marzyło wstawić do garażu T92 (a nuż kiedyś się przyda), ale kredek brakowało. Miałem coś koło 2,7mln. Zajrzałem jednak do magazynu a tam od groma tych dodatków typu coca-cola, czekolada itd. dla wszystkich nacji. Po sprzedaży zrobiło się 4,3 mln kredek i T92 zawitał do garażu.

 

Dobrze też, że nie zmarnowałem free expa na zbadanie drugiego silnika i gąsek dla T92.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pz38Na który ma tier? 4? Sorry, nigdzie w grze nie jest napisane, że jest on losowany jak scout i można się wpier... na topowe tiery. Chłopaki zagrali sobie w miarę podobnymi tierami (2+3+4), być może sami się zdziwili, a Ty zamiast ich zlać to wziąłeś ich odstrzeliłeś. Pojechałby tym BT-7 na pałę jako scout, zginąłby od strzała, ale może coś wyspotował przy okazji, ale nieee... pan pro musiał okazać swoją wyższość.

 

Powiem szczerze, że jak się was czyta to się grać odechciewa. Banda "pro mastahów", którzy pozjadali wszystkie rozumy i się uważają za nie wiadomo kogo, a reszta to tylko ameby i chrupki.

 

Jak to mawiaja:

 

Everyone with lower efficiency has no skill

Evyryone with higher efficiency has no life ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych tabelkach pocisków to są wszystkie? Wpisuję nazwy z magazynu jak apcr t29 i nie znajduje takiego. To samo z pociskami do t32, m12, jacksona i SU. Jakiś dziwny zbieg okoliczności że nie mam w garażu czołgu do którego pociski zdrożeją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwalę się, bo jestem egocentrykiem i jest z czego (progres jest), nigdzie nie napisałem, że jestem pro, fajną masz schizę...

 

kradzież fragów, która ci nic nie daje (ani specjalisty, ani medalu) to najzwyklejsze chamstwo, tym bardziej, jak grasz w zgranej ekipie kompanię! gra grą, ale ja takimi ludźmi GARDZĘ

 

To nie jest zadna kradziez fragow...

I daje to coś, zrobi się wiecej dmg i bedzie kill czyli więcej expa i więcej kasy po bitwie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwalę się, bo jestem egocentrykiem i jest z czego (progres jest), nigdzie nie napisałem, że jestem pro, fajną masz schizę...

 

kradzież fragów, która ci nic nie daje (ani specjalisty, ani medalu) to najzwyklejsze chamstwo, tym bardziej, jak grasz w zgranej ekipie kompanię! gra grą, ale ja takimi ludźmi GARDZĘ

 

Jak nic nie daje?

O czym Ty do nas piszesz?

Z reszta czesto taki niedobitek znika, gdzies zwieje a pozniej jeszcze burdelu narobi.

Jak sie widzi przeciwnika i ma sie sposobnosc to sie go niszczy...

A nie "teraz ja, teraz ja"

 

Medal bedzie mial wpasc to wpadnie. I to Ty masz na niego zasluzyc a nie druzyna umozliwic Ci jego zdobycie.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) zrób sobie odpoczynek od wota, bo za bardzo przeżywasz tą grę(...)

Bez obrazy chłopaki, ale mnie się wydaje że tu jest sporo takich którzy za bardzo przeżywają.

 

Jak czytałem o tym gościu w Korei który się "zagrał na śmierć" (zdaje się w starcrafta) i o japończykach którzy od lat nie wychodzą z domu tylko siedzą i tłuką w jakąś grę, to myślałem że to sensacjonizm i dziennikarskie wydumki.

Ale coraz bardziej widać że do końca bezpieczne to to nie jest.

WoT-oholizm jest faktem Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy chłopaki, ale mnie się wydaje że tu jest sporo takich którzy za bardzo przeżywają.

 

Jak czytałem o tym gościu w Korei który się "zagrał na śmierć" (zdaje się w starcrafta) i o japończykach którzy od lat nie wychodzą z domu tylko siedzą i tłuką w jakąś grę, to myślałem że to sensacjonizm i dziennikarskie wydumki.

Ale coraz bardziej widać że do końca bezpieczne to to nie jest.

WoT-oholizm jest faktem Dołączona grafika

Znalezione gdzieś w czeluściach Ynternetu:

- Kochanie, tak się za tobą stęskniłem

- Co, WoT się zawiesił?

 

A poważnie:

Nie chce mi się grać, to nie gram. Jak wychodzi jakiś ciekawy tytuł, to zarzucam WoT. Ale, kurde... nie ma w tej chwili alternatywy dla jazdy maszynami pancernymi. Są symulatory (t-34 vs tiger), są strzelanki "współczesne" (battlefield?), w których można pojeździć czołgiem. Ale nie ma bitew pancernych jako takich. I jaki by ten wot nie był, to jest jedyny tytuł, w którym można sobie wybrać jakiś "swój" czołg i jeździć nim do znudzenia. To jedyna gra, w której można przejechać się prototypami, istniejącymi często tylko na papierze.

 

A czy przeżywam, albo i nie... chyba się powtórzę:

Jestem niesamowicie spokojny, cierpliwy i tolerancyjny. Ale wszystko ma swoje granice.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko pelen klient:
http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.6_eu_install.zip
http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.6_eu_install.zip.torrent

WG odchodzi od paczowania .exe i obawiam sie ze trzeba bedzie sciagnac po prostu "tempa" i wrzucic do folderu z gra do Updates.. Szukam dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PTakimi ze na X bez golda nie pograsz, 3 osobowe plutony arty będzie losowalo jako top tiery, będziesz jeszcze mniej zarabiał, będziesz trafial z działa o celnośći 0.5 w kopuły na wiezach z 400m i co jeszcze? Ano nowe dźwięki i jeszcze łatwiejsze całowanie w czasie jazdy bo lufa jest utrzymywana ciągle prosto wiec czołg np nie będzie Ci się chwial w czasie celowania. Czyli kupuj jeszcze więcej golda i w d* mamy wasze opinie, nie chcesz to nie graj.

A ja też mam ich w d* bo mam isu.

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu będziesz mniej zarabiał?

 

@Costi: Oj przesadzasz trochę, po prostu ma się czasem dość tych wszystkich noobków, którzy pomimo. że w 12(albo więcej) pojadą jedną stroną i rozwala ich 7 z przeciwnej drużyny. Sam jestem przeciętny według tych wszystkich effi, wn itd. ale przynajmniej staram się nie ginąć jak ostatni idiota. Po za tym niektórzy z PPC całkiem dobrze grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być mniej arty? buhahaha  na 2 i 3 tierze gdzie gram sobie ostatnio Tetrarchem spotykałem artę raz na kilkanaście bitew i to 1 na team. Teraz są po 4 w każdej bitwie. I skuteczność mają zabójczą. Chociaż   i mój tetrach też zaskakuje skutecznością i to strzały na kilkaset metrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - wszystkie czolgi maja teraz stabilizacje dziala. Mozna driftowac, skakac, ruszac i hamowac a nawet krecic sie w miejscu a dzialo sie nie rusza Dołączona grafika

 

EDIT: Nie wiem o ile podniesli zarobki E50 ale jedna wygrana + jedna porazka i jestem jakies 3-4k do przodu. Przy teoretycznym 50% WR mozna na nim troszke zarabiac :)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardzo szybko ujrzymy nerf celności i powrót do modelu strzelania po obrysie okręgu. Hmm...

 

Tymczasem pytania kontrolne:

- Czy działają mody (mam parę audiowizualnych + celownik*) i chciałbym je mieć po tym patchu

- Czy działa wchodzenie do drzewka na nowych sterach nVidii?

 

* - Chodzi o słynny już celownik, który został niedawno na oficjalnym forum uznany za cheat. Niestety, nie czytam oficjalnego forum, więc nie wiem, że jest cheatem, toteż mam zamiar używać go nadal przez jego futurystyczny wygląd.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celownik J1mB0's dziala ale bez "avatar_input_handler.xml" z racji nowej "dynamic camera".

Stats pack Locastana dziala ale jest pelno bugow zwiazanych z nowymi nazwami (standard przy niemal kazdym patchu)

 

Fajne sa nowe dzwieki. O ile same dziala sa.. coz.. dziwne (musze sie przyzwyczaic) to odglosy rykoszetow i trafien sa wg mnie genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melty, nie J1mB0's.

J1mB0 mnie odstrasza wyglądem... może i jest dobry, ale można by go używać w książkach i dyskusjach studenckich na kierunku "design użytkowy", jako dowód na potrzebę istnienia tegoż designu. Mógłby być stawiany tuż obok Multipli, Hasselblada Lunar i Lady Gagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już jest auto aim. PPM na przeciwniku i gotowe Dołączona grafika

Mogą najwyżej dodać wybór modułu (chyba w mechwarriorze którymś się dawało celować w konkretną część wroga), albo poprawkę na ping. I to wszystko. Będzie się grało wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melty, nie J1mB0's.

J1mB0 mnie odstrasza wyglądem... może i jest dobry, ale można by go używać w książkach i dyskusjach studenckich na kierunku "design użytkowy", jako dowód na potrzebę istnienia tegoż designu. Mógłby być stawiany tuż obok Multipli, Hasselblada Lunar i Lady Gagi.

 

Ja przez jakiś czas używałem celownika z tego filmiku (zapomniałem nazwy) -> 

Jakiś czas temu wrzuciłem sobie standardowy tylko z odliczaniem przeładowania i tak już zostanie. ;>

Ogólnie must have na chwilę obecną to "camera zoom" i tyle. No jeszcze xvm się przydaje i jego modyfikacja mapki, reszta może nie istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz tego Melty w wersji pod 8.6 to daj znac. Ja tam lubie J1mB0's bo jest dosc czytelny i nie zamazuje calego obrazu ale chetnie sprawdze cos nowego Dołączona grafika

 

EDIT: http://worldof-tanks.com/meltymap-s-mathmod/ to to?

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...