Jump to content
Sign in to follow this  
Dziobak

World of Tanks

Recommended Posts

Od zarabiania sreberka mam T49, Hellcata, VK36, KV1 przynajmniej jest różnorodność Dołączona grafika

Ja do trzepania kasy mam T110E5 Dołączona grafika

Dołączona grafika

Btw, już jeżdżą...

Dołączona grafika

Szukam zamiennika dla mojego Churchila 3, jakies propozycje? Nadal low tier, wiec nalpeiej cos premium ciezkiego.

http://www.youtube.com/watch?v=BGXfT6avkcM

W skrócie - szukaj, czytaj. Premium... TOG 2 Dołączona grafika

=-=-=-=-=-=---===-==-=-=----

Meanwhile in WoT...

Dołączona grafika

Premium patton, tier X.

Pierwszy raz go w grze widziałem, do tego koleś koks prawie jak Banzai Dołączona grafika

Może grubasa widziałeś ?

BTW kolejny test serwer wypuścili.. coś ostro pojebali, niedługo patch co tydzień będzie wychodził. Pierwsze losowanie i po 10 TD na drużynę, drugie po 7. Dwa strzały pod rząd z BL-10 w indiena za zero, WTF.

Nowy test jest ciagle na 8.7. Chodzi o WG Wallet czy jakos tak. Powiazane konta w WoT i WoWP

EDIT @ ponizej :D:D:D

Edited by Trawienny

Jasne o wallet.. tak samo jak pad serwera a po kilku godzinach, że "konserwacja". Dołączona grafika

Kolejne fajne losowanie.. same VIII i jedna X. :F

Idę spać.

Mi się dzisiaj VK4502P 2 razy zapalił od 2 strzałów z Is6. LOOOOOOL.

Głupia ta gra, powoli przechodzę na WarThunder. Tam przynajmniej nie ma 15 przegranych pod rzad i strzałów za 0.

ciach!iany (P) w kolejnej walce zapalił mi sie tylko 1. E25 mi ściąngął ammo rack. WTF???? premium???

Edited by tom256

Mi się dzisiaj VK4502P 2 razy zapalił od 2 strzałów z Is6. LOOOOOOL.

Było mu boku nie pokazywać, to byś się nie palił. Silnik ma z przodu, do tego papier na bocznym kadłubie - nieszczęście gotowe. Jakbyś pokazał przód, albo skątowany bok, to mógłby Ci najwyżej ze dwa krytyki sprzedać i odpuścić w końcu.

Dzisiaj też Mausa podpaliłem grając Conquerorem, jeden strzał i prawie 1500hp mu zeszło

Edited by Banzai

Jest i nowy specjal http://worldoftanks.eu/pl/news/44/august-coming-special/

[gluteus maximus] nie urywa. Na dzień premki nie liczę, bo według mojego średniego ekspa, musiałbym rozegrać 152 bitwy w ciągu jednej doby:D

@radiergummi: Kiedy jest premiera samolotów? Bo nie wiem do kiedy muszę te 700 bitew wbić.

Edited by demon92

Było mu boku nie pokazywać, to byś się nie palił. Silnik ma z przodu, do tego papier na bocznym kadłubie - nieszczęście gotowe. Jakbyś pokazał przód, albo skątowany bok, to mógłby Ci najwyżej ze dwa krytyki sprzedać i odpuścić w końcu.

W pierwszym przypadku właśnie tak było, skątowany przód. W drugim nie pamiętam.

BTW polecam do niemców mod ze zbliżeniem więcej niż 8x. Znacznie lepiej się gra przy zoomie np 24X.

Za latanie w samoloty wyrwałem między innymi 1000 golda do czołgów.

Nic specjalnego, bo ja wychaczyłem 5k golda, tylko co z tego jak ta gra jest coraz bardziej denna

Edited by dzik86

Nic specjalnego, bo ja wychaczyłem 5k golda, tylko co z tego jak ta gra jest coraz bardziej denna

Jak mozna w WoWP zgarnac 5k golda do WoT?

Dobre pytanie, bo ja w sumie zagrałem tylko kilka bitew w tego WoWp chociaż miałem niby więcej latać, ale jak można tak ładnie wyciągać golda to chyba się przyłożę.

Mam pytanie odnośnie moda z dźwiękami GnomeFather’s Engine Pack for World of Tanks 0.8.7po rozpakowaniu i skopiowaniu do folderu mam tylko dźwięk czołgu ale strzałów i innych odgłosów ni chu chu :P

Najpierw skopiuj cały katalog z dźwiękami do katalogu res mods a później nadpisz to plikami z moda. Wszystko jest opisane w readme.

Jak mozna w WoWP zgarnac 5k golda do WoT?
Podczas gamescom czy tam innych targów robili prasową prezentację wowp i żeby serwery nie świeciły pustkami to zachęcali graczy do wylatania 200 bitew w weekend czy jakoś tak i dawali za to 5k golda. Tylko na serwerze NA.Obecnie złoto w wowp i dla wota jednocześnie można zdobyć latają w bitwach z modami forum, trzeba się umawiać w specjalnych tematach itp.Optimus 2x / Tapatalk 2 Edited by ath

A co tutaj odnośnie eventu widać, że retardy wyjątkowo nie było w Twojej drużynie czy jakaś życiówka ? ;>

Niebiescy w teamie też nie gwarantują zwycięstwa.. Wczorajsza walka w M44, jak spojrzałem na team to się ucieszyłem ale szybko mi zrzedła mina jak wszyscy prócz biednego FCM'a pojechali w prawo a lewą flankę zostawili otwartą.. nie muszę chyba mówić co się stało.

post-2345-0-40036300-1374919235_thumb.jpg

Ze za 3k dmg + 3kille masz exp x2 Dołączona grafika

A no ślepy ja, myślałem, że to gwiazdki zbite. ;>

To może ISU wywlekę ze stodoły ? Dołączona grafika

Za każdym razem ten bonus wpada, czy tylko raz dziennie/na czołg ?

Czyli jednak poszedł nerf na celność, a było tak fajne snajpić haubicami.

WoT tweaker + jakiś mody na obniżenie poziomu efektów itp.

Fajny "dabl ikspe". Na ISU to można non stop trzepać. Dołączona grafika

Na 10 bitew 3 razy wpadło, jedyne czego nieraz zabraknie to fragi, bo dmg aż nadto jest. ;>

Edited by ath

Mam pracy dostęp do bardzo słabych kompów ( X2 - zarówno pierwsza generacja na AM2/AM2+ jak i Athlon II X2 , do tego 1,5-2 GB ramu i karty integry z GF6150 ) .Wzrost fps-ów można uzyskać ustawiając niższą rozdzielczość niż domyślna 1024x768 ( można nawet ustawić 640x480 , ale ostrzegam gra się trochę ciężko - o ile same bitwy nie ma problemu to robić cokolwiek w garażu jest praktycznie nie możliwe , do tego polecam moda wyłączającego czat - inaczej ciężko grać jak nagle wyskakuje tekst z czata na pół ekranu ) .Zmianę rozdziałki robimy w pliku preferences.xml ( znajduje się w katalogu Appdata w Vista/W7/W8 w profilu usera , w XP w Document and Setting , potem nazwa profilu , potem Dane aplikacji - na koniec ścieżka - Wargaming.net / World of Tanks ) Albo po prostu wpisując z linii komend %appdata% . Dalej to wspomniany Wot Tweaker , skompresowane textury od Ahumexa ( nawet do 3-5% , do tego mamy mały plus - katalog gry zamiast zajmować ~10GB , zajmuje 4-5 GB ) .Na koniec coś co się zwie LowResAllInOne Mod Pack z tego tematu - http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/129209-086-lowresallinone-mod-pack-updated/ .

Stary ja kiedyś kumplowi na centrino i hd3000 modowałem grę, od edycji plików ini przez tweakery, tekstury niskiej rozdzielczości i wycinanie drzew. Dołączona grafika