Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Coś często te "prace konserwacyjne". Dołączona grafika

Mały test, IS-2 na złocie, 300 peny. KV-1 w przód - tym go nie pokonamy, AT 7 w bok - ding, IS w bok - ding, type 59 od góry - ding.

Z kolei T-43 na zwykłej pestce 144 peny w zasadzie wchodzi mi we wszystko kiedy chce, na nim się czuje jakbym miał właśnie te 300 peny.

Jak to się do doszukiwać teorii spiskowych ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy gra tylko niemcami. Dołączona grafika

Jeśli kogoś stać grać na złocie to niech gra, wiadomo, że jak ktoś noob to i tak to nic nie pomoże. Jak pestka ma się dingnąć to czy złota czy uranowa to i tak się odbije.

Mówią wal w weakspoty. Przy tej losowości i grze pojazdami w ruchu to nieraz w ogóle jak pestka doleci to jest fajnie. W czułe punkty to sobie można walić jak nawiązujesz walkę oko w oko, wtedy się szuka włazów, wizjerków i innych wystających cycuszków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy gra tylko niemcami. Dołączona grafika

 

Mówią wal w weakspoty. Przy tej losowości i grze pojazdami w ruchu to nieraz w ogóle jak pestka doleci to jest fajnie. W czułe punkty to sobie można walić jak nawiązujesz walkę oko w oko, wtedy się szuka włazów, wizjerków i innych wystających cycuszków.

Nope. Zawsze się strzela w weakspoty, niezależnie od odległości. Zawsze się strzela w gąsienice, zawsze się strzela w silnik. Bo jak mu zdejmiesz gąsienicę, uszkodzisz silnik, albo zabijesz kierowcę, to automatycznie zyskasz przewagę.

Celowanie na większych odległościach wygląda tylko odrobinę inaczej - zamiast konkretnego spotu walisz w "prawą górę" (bo wiesz że tam jest właz), albo "dół" (bo wiesz, że tam jest przekładnia i papierowy pancerz), albo "góra, bliżej lewej strony" (bo koleś na t110e5 akurat skręcił wieżę i masz większą szansę wbić się w jej bok, niż w bocianie gniazdo na jej szczycie. A najczęściej po prostu odpuszczasz sobie taki cel, bo kątem oka spostrzegasz jakąś ambę, która wystawiła bok kawałek dalej i się prosi o sprzedanie bomby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani w becie ani w release nie uzylem nawet jednej zlotej pestki (czy to za golda czy za kredki). Nie musze.

nie musisz bo aby grać na poziomie 1500 WN7 to nie trzeba się specjalnie wysilać

natomiast uzyskanie 2500+ WN7 już tego wymaga

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie gra dla zabawy a nie statystyk.

Wiadomo jak chce się mieć wysokie effi/wn czy tak inne staty to warto zacząć grać od nowa, bo wiadomo jakie każdy miał początki i to głównie one zaburzają obecną wartość efektywności. Ja np. mam ogólnego wn6/7 1350 przy czym z ostatnich 1000 bitew to wartość 1645 a nie uważam się za jakiegoś dobrego gracza. 

Najlepiej kupić czołg premium, wyfarmić kilkaset k free xp i od razu wymaksować sobie czołgi, którymi chcemy grać, bo nic bardziej nie działa na niekorzyść jak gra stockowymi maszynami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 WN6 Trawiennego jest wzięte z ostatniego dnia więc nie mogłem podać bardziej korzystnej dla niego wartości

 

ja sam farmię normalnie tak jak każda inna osoba ( nie wymieniam expa na free expa )

konta nowego nie będą zakładał bo się nie jaram globalnym effi z wszystkich bitew

natomiast jak coś robię to lubię robić to dobrze i wyznacznikiem tego poziomu jest WN7 z ostatniego 1000 bitew / tygodnia

a złote pestki pozwalają mi mieć jeszcze większy wpływ na bitwę i przez to czerpać jeszcze większą przyjemność z gry

tym bardziej że gram skautami i średnimi i wiele z tych maszyn ma taką penetrację że nawet flankując można wiele strzałów odbić

tak więc gdy chcę sobie z nich normalnie postrzelać a nie tylko skautować to w części przypadków jestem skazany na premium ammo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, kupujesz takiego T34 i FCM'a, robisz masę free expa, konwertujesz i odblokowujesz min 7-8 tiery i robisz się niebieski/fioletowy, myślałem o tym ale znów to wszystko odblokowywać dla lepszych statystyk, szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak ktoś chce sobie potrzepać to nawet wskazane, ja nie przykładam większej wartości do tego (mi też początek gry ostro napsuł finalne staty), lepiej widzą zielonego to zbytnio się nie interesują.. grając tylko na samym ISU miałem wn6 z tygodnia ponad 2k także to kompletnie nic nie mówi o graczu, tylko że dobrze mi idzie akurat na tej maszynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe konto tylko po to, żeby mieć fioletowy nick? Żartujecie chyba Dołączona grafika

 

Kurde, wbiłem sobie w noobomiarkę. Średnie wr z ostatnich 5k bitek - 59%. Z ostatniego tygodnia - 69%. Silly matchmaker, you failed Dołączona grafika

 

 

Dzisiaj będzie wr na poziomie 5% za ten tekst. Prawo Murphy'ego

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banzai w miarę jedzenia apetyt rośnie

też niedawno chciałem mieć 2000 WN6

potem 2500

a teraz jak patrzę na takiego skvido z HAMI który potrafi wyciągnąć 3700 to się zastanawiam dlaczego miałbym się zatrzymać na 2500

tym bardziej że ciągle popełniam sporo błędów i wiele mogę poprawić

 

btw na obiekcie 268 na asa wystarczy 1200 expa

zaskoczyło mnie że tak mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r, plutonowanie (m.in. z nuubem w JT, który nabił na nim 2k bitew Dołączona grafika ) + EU2 czyni cuda Dołączona grafika

Cziterem, goldenboyem i dobijaczem - zapomniałeś o kilku dodatkowych Dołączona grafika

 

Ale widzisz, jak jeździmy w tych plutonach - jeden w prawo, drugi w lewo - najczęściej się spotykamy dopiero we wrogiej bazie, chyba że akurat wbijam w jagodę, bo wtedy kampimy mniej-więcej tak samo.

Dla mnie różnica między plutonem, a graniem solo polega praktycznie tylko na tym, że zamiast 29 przeciwników jest 28, czasem 27 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quo piszesz o skvido, zobacz ile gra T1, przecież to nabijacz WN i Eff, ja akurat tak nie gram pod staty bo gram w zasadzie T8-9, czasami 10, chyba że coś grinduje. Dobre staty to ma Humbart, z którym jestem w teamie na ESL'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakiś przeciek na co będzie kolejne promo od połowy miesiąca ? :>

metal, ładnie, jak kupię sobie ten czołg (odkryty dawno temu, czeka na wenę) to dasz kilka tipów co do dobrych miejscówek itp. ;>

Daj replaya tej bitki jak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kalendarzu sa niemieckie mediumy, wiec pytanie tylko czy Leo czy Edki 50.

Chociaz mi to rybka i tak mam E50 i Indianina do kupienia :D

 

A statsy to smieszna sprawa - jak przez 2 lata siedzialem na 51,5% win ratio tak po sprzedaniu rozwijanego zlomu w kazdym drzewku w grze skupilem sie na 2-3 + wyelitowane czolgi to WR podskoczyl mi przez 1000 bitew o 1% a effi globalne z 1150 do 1220.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal, ładnie, jak kupię sobie ten czołg (odkryty dawno temu, czeka na wenę) to dasz kilka tipów co do dobrych miejscówek itp. ;>

Daj replaya tej bitki jak masz.

 

Replay: 20130813_1642_germany-JagdTiger_45_north_america.wotreplay

 

Tipy? Hmmm... nie mam jakichś specjalnych, ale jest jeden, najistotniejszy, tyczący się wszystkich pojazdów - nie używać oryginalnego celownika, tylko korzystać z celownika od Melty lub najnowszej wersji celownika (1.31) od J1mb0, w której okrąg celownika został zmniejszony, tak jak było/jest w Melty, co przekłada się na znaczne poprawienie skuteczności.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...