Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś ranking największych pajaców tej gry? Jeśli tak, to zgłaszam kandydata. Prawie 1700 bitew i takie oto wyniki (ujemnego WN6 i 7 jeszcze nie widziałem...):

http://www.noobmeter.com/player/eu/patryk_the_brave/508124551/

 

Chyba nie ma co grać w sobotę przed południem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś ranking największych pajaców tej gry? Jeśli tak, to zgłaszam kandydata. Prawie 1700 bitew i takie oto wyniki (ujemnego WN6 i 7 jeszcze nie widziałem...):

http://www.noobmeter.com/player/eu/patryk_the_brave/508124551/

 

Chyba nie ma co grać w sobotę przed południem.

 

WG rating: 2 (1 469 373. place)

 

hmm czyli na serwerze moze byc ktos gorszy od niego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-75 też dostosowują do wartości historycznych ? ;>

Trawienny - wtedy by musieli zrobić to samo co z superpersem, dać możliwość sprzedaży za złoto. Chociaż mogą zrobić cichego nerfa i nikt się o tym nie dowie.

 

 

Lol,  E75 za dobry. kolejny powód zeby nie wracac do gry. Nerfią mój ulubiony czołg Dołączona grafika

 

Zaczeło się od pozarów z przodu, potem mowe medy robiące sieczkę z przedniego pancerza, teraz silnik znerfionyDołączona grafika

Może niech mu penetrację zmienią od razu na 200mm i po sprawie. Po co się czaić??

 

Ciekawe czy w War Thunder jak wejda czołgi tez tak beda lecieć bezczelnie w kulki z graczami.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lol,  E75 za dobry. kolejny powód zeby nie wracac do gry. Nerfią mój ulubiony czołg Dołączona grafika

 

Zaczeło się od pozarów z przodu, potem mowe medy robiące sieczkę z przedniego pancerza, teraz silnik znerfionyDołączona grafika

Może niech mu penetrację zmienią od razu na 200mm i po sprawie. Po co się czaić??

 

Ciekawe czy w War Thunder jak wejda czołgi tez tak beda lecieć bezczelnie w kulki z graczami.

 

 

Mam nadzieje że wprowadza w miarę szybko te czołgi to WOT dostałby po [gluteus maximus] i spuściłby z tonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie będzie, bo zawsze to coś nowego i większość sprawdzi z ciekawości. Ja sam już nie mam takiego zacięcia jak kiedyś jeśli chodzi o WoT, swoją kasę zostawiłem, WG szczęśliwe także wszystko gra. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w WT i tam syndrom lemingów nie ma prawa bytu każdy leming co nie potrafi grać cały czas się rozbija po kilku minutach ma dość.

 

Nigdy bym nie uwierzył że WoT pójdzie na maksymalnych teksturach  i innych bajerach na integrze z celka g1610 a gram tak 2 tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to się zarabia na IV Dołączona grafika

Ciekawe te eventy. Nie mogę na to znaleźć odpowiedzi o ile siatka kamuflażowa zmniejsza świecenie. Czy lorneta i optyka się sumują? 

post-202670-0-73813300-1378048947_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych ktorzy moga sie oburzyc - jets event: 15 wygranych = 250k.

 

Odpowiadajac na powyzsze - i tak i nie. Jesli pojazd jest w spoczynku te 3 sekundy to dzialaja oba, przy czym procenty sie nie sumuja a sa "aplikowane" jeden po drugim. Czyli (zakladajac 100% zalogi) to jest (320m + 10%) + 25%. Jesli pojazd jest w ruchu, lub w spoczynku krocej niz 3 sek to wiadomo jest tylko optyka.

 

EDIT.

 

Kupilem T-44. Wywalilem free expa na gasienice i dobijam do wiezy. Koszmar. Rzuca mnie z 144peny na Tier 9 i 10 (w tylko jednej bitwie nie bylem w ostatniej "piatce"). Robie wiec za skauta. Ze stockowym silnikiem i zaloga na 92%.. Jak ja w te dwa tygodnie dobije do T-54 to bedzie cud :P no chyba ze na IDIOT'cie bedzie lepiej :P

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem T-44. Wywalilem free expa na gasienice i dobijam do wiezy. Koszmar. Rzuca mnie z 144peny na Tier 9 i 10 (w tylko jednej bitwie nie bylem w ostatniej "piatce"). Robie wiec za skauta. Ze stockowym silnikiem i zaloga na 92%.. Jak ja w te dwa tygodnie dobije do T-54 to bedzie cud Dołączona grafika no chyba ze na IDIOT'cie bedzie lepiej Dołączona grafika

Jak kiedyś coś ciężkiego uderzy Cię w głowę i zapragniesz mieć T54E1, to będziesz dziękował za możliwość wytrenowania się na T-44 Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm T54E1 jezdzi z dzialkiem z T69 na poczatku ?

 

173 penetracji na tier 9 to musi byc zabawniejsze niz grind starym T34 z 105mm Dołączona grafika

Taaa. I trzeba coś ponad 40k expa na "normalne" działo, walące w parę sekund cztery standardowe bomby po prawie 400hp, a mające i tak marną penę + ponad pół minuty reload (35s? Nie pamiętam dokładnie).

Zabawę z działem z T69 ratuje trochę 300mm peny na złocie, 5 pestek w magazynku i całkiem szybki reload. Tylko że wtedy zdarza się wychodzić co bitwę ponad 70 tys. kredek w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych ktorzy moga sie oburzyc - jets event: 15 wygranych = 250k.

 

Odpowiadajac na powyzsze - i tak i nie. Jesli pojazd jest w spoczynku te 3 sekundy to dzialaja oba, przy czym procenty sie nie sumuja a sa "aplikowane" jeden po drugim. Czyli (zakladajac 100% zalogi) to jest (320m + 10%) + 25%. Jesli pojazd jest w ruchu, lub w spoczynku krocej niz 3 sek to wiadomo jest tylko optyka.

 

EDIT.

 

Kupilem T-44. Wywalilem free expa na gasienice i dobijam do wiezy. Koszmar. Rzuca mnie z 144peny na Tier 9 i 10 (w tylko jednej bitwie nie bylem w ostatniej "piatce"). Robie wiec za skauta. Ze stockowym silnikiem i zaloga na 92%.. Jak ja w te dwa tygodnie dobije do T-54 to bedzie cud Dołączona grafika no chyba ze na IDIOT'cie bedzie lepiej Dołączona grafika

 

Ja mam lepszy plan. Mam 15k free xp, poczekam na patcha 0.8.8, dostanę 25k za silnik z E-75 i od razu odkryję sobie łeb i pierwsze 100mm, gąsek nie będę robił tylko na razie wrzucę zawieszenie. ;>

Tylko mi się nie śpieszy do IX, w ogóle ostatnio gram tyle co nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam o tym myślałem, ale aktualnie nie miałem w garażu żadnego z tych czołgów, a odkupować czołg + graty + załoga to mi się odechciało, wolałem uzbierać free xp grając przy okazji innymi maszynami. ;>

Tak myślę o zakupie objecta 704, czekałem na jakieś promo z serii "wierzchołek drzewa" ale skoro teraz dali ruskie medy to ruskie td nie będą prędko no i jest szansa, że akurat dadzą drugą odnogę.

Jakoś się zmuliłem ostatnio do gry a to pewnie przez to, że teraz mam w garażu czołgi, które chcę jak najszybciej wyexpić i gra nimi nie sprawia mi takiego funu (vk30.02d, black prince, amx 13 75 itp.) a tak jakbym kupił sobie następcę ISU, na którym bawiłem się wybornie to może by powrócił dawny fun. ;> Jednak dobre ciach!lnięcie to jest to. :D

Ewentualnie pojeździć z kimś na dwa TD IX tieru to by było przyzwoicie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia cos w tym jest - najlepiej nie expic wiecej niz kilka czolgow na raz bo sie odechciewa grac.

 

Kurcze musze sie zastanowic czy pchac sie powyzej T69 - w sumie jak bedzie mi sie chcialo pomeczyc ludzi wysokotierowym automatem to 50 120 juz stoi w garazu a w wersji "stock" ma 6 pestek po 300 z 220mm penetracji ladujace sie 35s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszy plan. Mam 15k free xp, poczekam na patcha 0.8.8, dostanę 25k za silnik z E-75 i od razu odkryję sobie łeb i pierwsze 100mm, gąsek nie będę robił tylko na razie wrzucę zawieszenie. ;>

Tylko mi się nie śpieszy do IX, w ogóle ostatnio gram tyle co nic..

Gdzieś jest napisane, że dostaniemy to w postaci wolnego xp ? Czy może WG pojedzie po całości i wrzuci to na E-75 tylko ?

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idiot guna z t44 odblokowalem na is3. Jak masz taką możliwość to nie ma sensu się męczyć ze stockowym działem na t44.

 

Tapatapatap i9001

 

Tak. IDIOT mam juz odkryty ale niestety trzeba zalozyc i gaski i wieze. A to ponad 32k expa ze 144mm penetracja.

 

Gdzieś jest napisane, że dostaniemy to w postaci wolnego xp ? Czy może WG pojedzie po całości i wrzuci to na E-75 tylko ?

 

pzd

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/289984-e75e50-engine-compensation-25000-xp/page__pid__5746560&do=findComment&comment=5746560

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś jest napisane, że dostaniemy to w postaci wolnego xp ? Czy może WG pojedzie po całości i wrzuci to na E-75 tylko ?

 

pzd

Silnik jest też na e-50, więc opcje są dwie:

- Albo sprawdzają, kto ma jaki czołg i przerzucają exp na tę maszynę, której ktoś nie ma wyexpionej...

- Albo dają free exp, bo silnik nie jest tylko do jednego czołgu, ktoś może chcieć na a, zamiast b, ktoś ma oba zrobione, ktoś jeszcze coś innego... dużo kombinacji.

 

Druga opcja jest bardziej prawdopodobna (i jednocześnie bardziej mi odpowiada), bo mam ten silnik od dawna, mam e-50 i e-75 wymaksowane od bardzo dawna i interesowałoby mnie tylko przelanie expa na niemieckie maszyny, których jeszcze nie mam w drzewku odblokowanych/na elite (czyli zostaje mi GWE, bo cała reszta zrobiona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a tak jakbym kupił sobie następcę ISU, na którym bawiłem się wybornie to może by powrócił dawny fun. ;> Jednak dobre [ciach!]lnięcie to jest to. Dołączona grafika

 

ob 704 też się fajnie gra. jest nieco bardziej ruchliwy no i może więcej na klatę przyjąć. jednak b.czesto trafiasz na X-tiery i trzeba czasami golda załadować.... no i do następnego obiekta jest 300.000expa Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj ze ladujesz golda do BL10? Ja na ISU lutuje kazdego jak popadnie, wiekszosc po prostu w obrys (poza seria KV ktora potrafi odbic plombe kazda czescia ciala, oraz AMX 13 ktore przymuja wszystko w gaski). Tylko ze ISU jest zrobiony z kartongipsu i lyka wszystko od wszsytkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj ze ladujesz golda do BL10? Ja na ISU lutuje kazdego jak popadnie, wiekszosc po prostu w obrys (poza seria KV ktora potrafi odbic plombe kazda czescia ciala, oraz AMX 13 ktore przymuja wszystko w gaski). Tylko ze ISU jest zrobiony z kartongipsu i lyka wszystko od wszsytkiego.

no jak trafie na losowanie gdzie jest większość X-tierów, to stanardowo po 2-3dingach ładuje gold... mimo tego super działa czasami jest ciężko przebić z przodu HT X-tiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...