Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Top guna miał pewnie Sport, bo ferdas przeładowuje deko szybciej i chyba działo mu się szybciej zbiega, więc ferd jeden strzał, a sport drugi - i dobitka.

Miałem takie akcje nie raz i nie dwa - jadę sobie jagodą 2, strzelam w kolesia... Ten obrywa bombę za 3/4 hp i dosłownie w tym samym momencie zza mojej doopy wpada jakiś leszcz z 47% wr, który się do tej pory czaił w krzakach... JEB! Kill jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj ze ladujesz golda do BL10? Ja na ISU lutuje kazdego jak popadnie, wiekszosc po prostu w obrys (poza seria KV ktora potrafi odbic plombe kazda czescia ciala, oraz AMX 13 ktore przymuja wszystko w gaski). Tylko ze ISU jest zrobiony z kartongipsu i lyka wszystko od wszsytkiego.

 

Generalnie wszystkie scouty mają magnesy na gąsienicach.. ile razy taki 100% kill kończył się na strzale w gąskę albo "to musiało boleć" po czym znikał za horyzontem z nienaruszonym paskiem hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień grania i wykręciłem całkiem fajny wynik :D przynajmniej tak mi się wydaje Dołączona grafikaDołączona grafika

Nie bardzo rozumiem jeszcze te badania. Np mam teraz T1 Cunningham z USA i żeby dostać się do Pattona muszę kupować wszystkie czołgi po kolei? Poziom po poziomie wszystko badać? Wytłumaczy ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak

ewentualnie możesz wydać wolnego expa aby pominąć któryś czołg badając od razu jego następcę

 

Generalnie nie warto marnować free expa na skipniecie czołgów wyższych niż tier 2. O wiele lepiej zachowywać to sobie na gąsienice i wieże/działa w nowych pojazdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbicie 30 fragów to był pikuś, 15 zwycięstw to.. już bym chyba wolał wbijać 60 fragów. Dołączona grafika

Olałem. 250-300k jestem w stanie zrobić w jeden wieczór spokojnie latając Lwem/T34, a czasem czymś większym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250k to ja zrobilem wczoraj na T-44 probojac wbic te 15 winow zeby zrobic te 250k.. :| Wy koksy na premium tankach robicie 100k na bitwe wiec nie fandzol ze potrzebujesz caly wieczor :P

 

Swoja droga T-44 z topowym dzialem (100mm po IDIOT gunie) jest coraz fajniejszy. Teraz tylko odkryc oba silniki i mozna robic niezla masakre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250k to ja zrobilem wczoraj na T-44 probojac wbic te 15 winow zeby zrobic te 250k.. Dołączona grafika Wy koksy na premium tankach robicie 100k na bitwe wiec nie fandzol ze potrzebujesz caly wieczor Dołączona grafika

 

Swoja droga T-44 z topowym dzialem (100mm po IDIOT gunie) jest coraz fajniejszy. Teraz tylko odkryc oba silniki i mozna robic niezla masakre Dołączona grafika

Jak się robi trzy bitwy jednego wieczoru... Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super 6 – edycja wrześniowa

http://worldoftanks.eu/pl/news/esport/Super-6-september-edition/

 

Harmonogram turnieju:

Etap turnieju

Data

Początek rejestracji

2 września, 18:00

Koniec rejestracji

8 września, 18:00

Pierwszy dzień

11 września, 19:00

Drugi dzień

13 września, 19:00

Trzeci dzień

18 września, 19:00

Finał (transmisja na żywo)

21 września, 19:00

 

Ktoś chętny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olałem. 250-300k jestem w stanie zrobić w jeden wieczór spokojnie latając Lwem/T34, a czasem czymś większym.

 

To akurat dobry interes jak ktoś przy okazji farmi kasę prem tankiem.

 

Słuchajcie, przekonałem się do kał-tanka - VK 30.02 D, ba nawet polubiłem.  Dołączona grafika 

 

Klucz do sukcesu to nie zakładać "topowego działa", które topowe jest tylko z numerka tieru, bo tak na prawdę ma słabą szybkostrzelność, celność nie mówiąc już o penie.

Czyli zamiast 88-ki zakładamy 75mm i cieszymy się peną 150, a jak nas wrzuci na wysokie tiery to w miarę tania złota pestka z ~200 peny. Działo ma dobrą celność i szybkostrzelność, wali śrutem co 3,5 sek., wczoraj z krzaczorów strollowałem tak prawie całego amx 50 120, nie wiedział skąd taki spam, później po mnie przyjechał i został dobity. ;>

W zasadzie to gram teraz tak samo jak panterą, gdzieś się skitram i zaspamowuję cel z szybkością karabinu maszynowego, nawet działa, bo po dawnych przygodach z tym czołgiem (kiedyś robiłem podejście ale zrezygnowałem) zaczynam już powoli zmierzać do 1:1 jeśli chodzi o ilość bitew i fragów, effi rośnie czyli ogólnie do przodu. :D

Musiałem rozkminić ten czołg, bo nie mogłem się przecież tak męczyć w drodze do indiena, to było jakieś nieporozumienie. ;> Teraz na prawdę jest fajnie, także jak ktoś jest w trakcie grindu to polecam grę tym działkiem co opisałem wyżej, będzie lepiej. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym że 88mm /L56 to średnia armata to wiadomo od dawna , każdy kto grał VK 3xx1 H/P to jeździł non stop z 75mm /L70 .Lepsza pena , celność i czas ładowania , trochę gorsze uszkodzenia , do tego ammo tańsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym że 88mm /L56 to średnia armata to wiadomo od dawna , każdy kto grał VK 3xx1 H/P to jeździł non stop z 75mm /L70 . Lepsza pena , celność i czas ładowania , trochę gorsze uszkodzenia , do tego ammo tańsze .

 

Na VI tierze spokojnie dawała radę jak jeździłem dawno temu na VK 3601 H, na VII już nie bardzo, chociaż jaki guide bym nie oglądał na yt to i tak każdy jeździ z 88mm na VK 30.02 D..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wytłumaczcie mi jeszcze coś. Jak kupię ten moduł bodajże za 250 000 poprawiający zasięg widzenia to zasięg strzału też się zwiększy? Czy tylko będę widział dalej? I jeszcze jedno: czy jak sprzedam któryś czołg żeby zwolnić miejsce dla innego np. T1, a kiedyś może znów będę chciał go kupić to czy całe doświadczenie na nim zdobyte przepadnie, czy zostanie zachowane?

Edytowane przez bokus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał większe szanse na zobaczenie, co siedzi w strzelających krzakach, zanim te strzelające krzaki Cię zjadą. Moduły są dwa - optyka, która działa zawsze i lornety, które działają, jak parkujesz.

 

Btw, przedwczoraj/wczoraj wywaliłem na doposażenie czołgów prawie 2 bańki przez te zniżki. Głównie stabilizatory, rammery i optyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...