Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Z dedykacją dla psioczących na papierowość francuskich HT Dołączona grafika

 

A to dla tych co chcą zobaczyć jak newbie jeździ http://wotreplays.com/site/426384#self .

Recenzja BDR (HT V Tieru Franc)  

 

Bardzo fajny HT. Dość specyficzny z racji dziwnego pancerza jak ktoś dobrze określił na forum WoT "projektant tego czołgu był chyba na chaju patrząc na wygląd wieży".

 

Stockowemu nie poświęciłem zbytnio uwagi. Założyłem niestety że stockowy do niczego się nie nadaję i grałem aby jak najszybciej go wyelitować. Wynik beznadziejny DpB wynosiło 0,45 MM specjalnie nie pomagał ciągłe losowania z VII t z stockowym 74 peny to nie udany żart .

 

Wyelitowany to zupełnie inny czołg.

Działo: 125 peny( na goldzie 150 pozwala na penetracje większości VII) Ponad 200 dmg na strzał. RoF jak dla mnie w sam raz wymuszający aby strzelić chwilę schować i powtarzać aż do skutku.

Pancerz: Bardzo dziwny potrafi wpuścić szmatę od III , IV Tieru (zdarzyło się że Pz I c mnie przebijał) a potrafi bezkarnie złapać za 0 od Is w gąski. Po zejściu do 10% hp mam wrażenie że włącza się tryb "god mode" takich dingów jeszcze nie widziałem.<Prawdopodobnie ochrona noobów Dołączona grafika WG załącza mi taką pomoc abym do gry się nie zniechęcił>. 

Mobilność: Bardzo dobra zwinny żadnych zastrzeżeń.

Matchmaking: Początkowo tragiczny ale teraz to przegięcie 19 bitew pod rząd z V tierem.

Wynik z tej okazji WR na poziomie 60% i KpB 1. Mam nadzieję że będzie lepiej zdecydowanie polecam ten czołg.

Aby tylko dalsza część tej lini podobna  do BDR dobre działo i więcej nie potrzeba Dołączona grafika

 

post-202670-0-10680200-1384363263_thumb.jpg

post-202670-0-87395800-1384363268_thumb.jpg

post-202670-0-96670900-1384363275_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy gracz kup sobie za kilka pln kod zaproszeniowy (tylko dla nowych graczy, ktorzy zakladaja konto). Powinienes tanio znalezc tydzien premium + troche golda + troche kredytow.

 

Jak juz masz rozwiniete konto to proponuje golda kupic na stronie WG. Na allegro widze ze aukcje z goldem poznikaly, albo zostaly jakies "niepewne". Ponoc sprzedajacy korzystaja z lewych kart do oplacenia transakcji, wiec lepiej kupic u producenta wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowym graczem w WoT, gdzie polecacie kupić złoto i premium ??

Ja polecam nie kupować niczego, bo z każdym patchem tylko bardziej żal tych wydanych dolanów na grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Marder jest jeszcze lepszy od starego.

Marderem II udało mi się zdobyć asa po ok. 40 bitwach.

Marderem 38T już w 12 bitwieDołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Niestety potem poległem: Pz.Sfl.IVc. był lepszy Dołączona grafika . (choć sprzedałem mu 2 piguły)

 

W  jednej z poprzednich walk zabrakło mi amunicji  Dołączona grafika co przydarzyło mi się dopiero drugi raz. ( poprzednio Hetzerem)

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SirJack7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Destro7Złoto kupuj na stronie WG , na allegro i innych stronach nie związanych z WG jest lewe złoto .Kod zaproszeniowy do gry ( zawsze to trochę złota na starcie ) możesz zdobyć choćby w CDA - w tym roku już 2 razy mieli kody do WoT , kod zaproszeniowy z ostatniego CDA mam nadal , daj znać na PW to ci go dam .Premium kupujesz bezpośrednio w grze .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Destro7 Złoto kupuj na stronie WG , na allegro i innych stronach nie związanych z WG jest lewe złoto . Kod zaproszeniowy do gry ( zawsze to trochę złota na starcie ) możesz zdobyć choćby w CDA - w tym roku już 2 razy mieli kody do WoT , kod zaproszeniowy z ostatniego CDA mam nadal , daj znać na PW to ci go dam . Premium kupujesz bezpośrednio w grze .

Kupiłem kod zaproszeniowy za 6 zł w allegro (7 dni premium 1000 gold)

Łatwiej mi kupować na allegro, ale rzeczywiście mało jest dobrych ofert na chwilę obecną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kod zaproszeniowy za 6 zł w allegro (7 dni premium 1000 gold)

Łatwiej mi kupować na allegro, ale rzeczywiście mało jest dobrych ofert na chwilę obecną.

 

Trzeba było zakupić grę w wersji pudełkowej. Dużo golda coś kredytów i prem tank III tier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafia się czasem taki team, a fizyka robi się miła i uprzejma, że aż się chce grać...

Dołączona grafika

Rozstawiły się trzy wesołki - T110E4 strzelał pierwszy, ja biłem w ten sam cel zaraz za nim. W ten sposób ściągnęliśmy dwa E-75. Wafeltraktor w tym czasie kosił drugą stronę. Później się rozjechaliśmy z T110 - ja się zająłem tylko i wyłącznie lewą (siadł IS-8 i T-54), on środkiem, wafel prawą. I po chwili nie było już praktycznie do czego strzelać. 6 strzałow, 5 siadło, z czego trzy to dobitki (taa, 970 i dobitka Dołączona grafika ).

 

Btw, nigdy, przenigdy nie przechwalajcie się na początku bitwy. Wrogi E-100 się zaczął nabijać z wafla, nasz gwt strzelił tekst: "jak będzie szansa, to mu walnę". Walnął... i w tym momencie dla e-100 skończył się dzień dziecka, bo niewiele hp mu zostało Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile by dostał wersję pudełkową . A tego premiowego TD III tieru można normalnie kupić w sklepie , tak jak sporo innych wozów - kosztuje ~22 zł .

Chyba znalazłem na allegro coś takiego, można tu wklejać link ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie na codzień HT albo nie daj boże MT i pomyślicie o tym żeby zrobić sobie jakiegoś TD to dobrze to przemyślcie.

Może to tylko kwestia mojego stylu gry - lubię być na pierwszej linii i gra TD to dla mnie coś okropnego.

Gra na niszczycielach sprowadza się do stania 100 metrów za swoimi ziomkami i trzymaniu kciuków żeby przypadkiem nikt nas nie wyspotował.

Co prawda na razie gram na niskich tierach ale ta zasada się nie zmienia.

 

Do tego generalnie sama gra na tierach 2-4 to jest porażka na całej linii.

Obrażenia jakie zadają czołgi są niewspółmierne do hp, jak znajdziesz się w złym miejscu to nie ma szans na reakcję bo giniesz w sekundę.

Na wyższych tierach jak dostaniesz plombę nawet od takiego isu za 700 to jeszcze masz okazję się wycofac i coś wymyślić.

Tutaj dostajesz 3 strzały w 5 sekund albo dwie serie z jakiegoś automatu i do piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się super grało na jagdpantherze, ferdku, su-152, isu-152, ale jak wskoczyłem na objecta 704 to trauma, tyle strzałów za zero w gąski strzelając do jakiegoś styropianu to chyba nie miałem na żadnym innym czołgu także trochę mi odeszła chęć na niszczyciele wyższych tierów. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się super grało na jagdpantherze, ferdku, su-152, isu-152, ale jak wskoczyłem na objecta 704 to trauma, tyle strzałów za zero w gąski strzelając do jakiegoś styropianu to chyba nie miałem na żadnym innym czołgu także trochę mi odeszła chęć na niszczyciele wyższych tierów. ;>

eeeeeeeee... ob704 super się grało z tym że po 2-3 dingach ładowałem golda :). ogólnie super tank, IMO jeden z lepszych, zwrotny, zasięg lufy - góra, dół.

 

kupiłem golda na 2 mce + i mi się odechciało grać. coraz bardziej mnie wkrwiaja bitwy w których nic nie możesz zrobić bo musisz przegrać: is7 stanąłem na środku mapy, tak że nie mogli mi za dużo zrobić, sporo odbiłem, walę do 8tierów i 5strzałów z rzędu niecelny z 300m, walę z 3x w brzuszek E100 i 0dmg, no to jadę na is7 który jest na 1strzał a ja mam 80%hp i za h?? nie mogłem go przebić - przegraliśmy 15-4. i tak cały czas 5bitew do przodu 5do tyłu, a jak ob.268 dobrze mi szło to żebym się nie rozpędził po 5bitwach dostałem 1strzała z przodu i boom... alt+f4. se ponarzekałem, ale już więcej golda nie kupie grrr Dołączona grafika  never!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie na codzień HT albo nie daj boże MT i pomyślicie o tym żeby zrobić sobie jakiegoś TD to dobrze to przemyślcie.

Może to tylko kwestia mojego stylu gry - lubię być na pierwszej linii i gra TD to dla mnie coś okropnego.

Gra na niszczycielach sprowadza się do stania 100 metrów za swoimi ziomkami i trzymaniu kciuków żeby przypadkiem nikt nas nie wyspotował.

Co prawda na razie gram na niskich tierach ale ta zasada się nie zmienia.

 

Do tego generalnie sama gra na tierach 2-4 to jest porażka na całej linii.

Obrażenia jakie zadają czołgi są niewspółmierne do hp, jak znajdziesz się w złym miejscu to nie ma szans na reakcję bo giniesz w sekundę.

Na wyższych tierach jak dostaniesz plombę nawet od takiego isu za 700 to jeszcze masz okazję się wycofac i coś wymyślić.

Tutaj dostajesz 3 strzały w 5 sekund albo dwie serie z jakiegoś automatu i do piachu.

 

Eee jak zrobisz Hellcata z siateczka, okularkami i szostym zmyslem to zmienisz zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee... ob704 super się grało z tym że po 2-3 dingach ładowałem golda Dołączona grafika. ogólnie super tank, IMO jeden z lepszych, zwrotny, zasięg lufy - góra, dół.

 

kupiłem golda na 2 mce + i mi się odechciało grać. coraz bardziej mnie wkrwiaja bitwy w których nic nie możesz zrobić bo musisz przegrać: is7 stanąłem na środku mapy, tak że nie mogli mi za dużo zrobić, sporo odbiłem, walę do 8tierów i 5strzałów z rzędu niecelny z 300m, walę z 3x w brzuszek E100 i 0dmg, no to jadę na is7 który jest na 1strzał a ja mam 80%hp i za h?? nie mogłem go przebić - przegraliśmy 15-4. i tak cały czas 5bitew do przodu 5do tyłu, a jak ob.268 dobrze mi szło to żebym się nie rozpędził po 5bitwach dostałem 1strzała z przodu i boom... alt+f4. se ponarzekałem, ale już więcej golda nie kupie grrr Dołączona grafika  never!

 

No ta super, żeby przy ~290 peny o goldzie myśleć. ;>

Co do zwrotności to widocznie mój model jest jakiś wadliwy, bo obraca się w tempie ferdka.

Wczoraj trochę na niego nakrzyczałem i pod koniec dnia jak robiłem ta misję za 250k kredek wszystko wchodziło jak chciałem, i bitki po 4k dmg i 4 fragi trafiały cię częściej niż zwykle, także nieraz trzeba opierdzielić, żeby było lepiej. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Destro7Złoto kupuj na stronie WG , na allegro i innych stronach nie związanych z WG jest lewe złoto ...

Większej bzdury nie widziałem dziś. Kupuję na Allegro gold od początku gry (ponad rok) i w dodatku z fakturą. W pełni legalnie i bezpiecznie. Place 75% ceny nominalnej.

 

Jak ktoś się lisi na pół ceny to kupi lipę ale ta cena jest prawdziwa.

 

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o skille do BDR. Załoga prawdopodobnie pójdzie do Amx 100/120. 

Wiem że żarówka na dowódcy ale dalej już nie mam pojęcia.

Ktoś wie kiedy otworzą test serwer? Bo chciałbym zobaczyć jak się gra AMX 100, Mausem, MiniMausem

w porywach E 100 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że dawno nie grałem  na Hetzerze zbiję sobię gwiazdkę ale takie szmaty w drużynie ....

Czas zacząć szukać klanu i grać w plutonie bo takie akcje doprowadzają do szewskiej pasji.

7vs1 żeby nie Matilda skończył bym może z 10 fragami i +2000dmg.

Jeśli ktoś chcę obejrzeć  http://wotreplays.com/site/432196#self Aby dojść do wyższych tierów wtedy nareszcie spotykał ogarniętych graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...