Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

cos sie wg pomerdalo?

okolo 1cet dropnelo mnie z gry, reload i 24h premium?

skladac reklamacji nie mam zamiaru ale ciekawi mnie samo zjawisko Dołączona grafika

 

Jak się nie czyta newsów na głównej to później pretensja, bo premium dali. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza to co zawsze uważałem - amerykańskie HT są świetne.

Nawet znienawidzony T1 HT czy M6 były dla mnie fajne chociaż 'w dawnych czasach' ciężko było konkurować z KV 1 i jego słynna lodówą. 

T29 to jak dla mnie najlepszy 7 tierowy czołg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,6? Srogo, szkoda że Tigera P tak nie buffnęli Dołączona grafika

Hyhy, a wyobraź sobie akcję, że jedziesz jakimś piździkiem (czy. "medem VIII tieru") i widzisz kątem oka maszynę podpisaną "Tiger I" + 1500 hp, po czym bierzesz to za stockowego KT i spierniczasz za pierwszy z brzegu kamień. A zaraz po tym uderzasz się otwartą dłonią w czoło, bo to zwykły tygrys Dołączona grafika

 

Ogólnie, to widzę, że te ostatnie nerfy Niemców narobiły tylko zamieszania i nic poza tym. KT leci teraz z górki 42-43 km/h, co skutkuje tym, że na niektórych mapach może cisnąć razem z medami, a pod mnóstwo górek podjeżdża siłą rozpędu na równi z (np. IS-3). E-75 kręci się jak [ciach!]o w przeręblu nawet na błocku i też zapiernicza z górki jak potłuczony. Wczoraj zrobiłem sobie nim niechcący (magia spotowania - ja full camo, on też, prawie na siebie wpadliśmy Dołączona grafika ) 1v1 z fv 215b i... hmm... no zniknął, a ja pojechałem dalej z 1400hp. Bidula się chyba załamał.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto wreszcie iść w ciężkie niemieckie?

 

Pamiętam jak jeszcze w becie robiłem Tygryskiem i KT po 7,8 ubić a potem ISy robiły go jak chciały...

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem Ferdynanda. Jaki wspaniały z niego TD! Mimo że weak spoty znane są od zamierzchłych czasów to dawało radę otrzymać i po 3k potencjalnego dmg (lub nawet więcej). Do tego genialne topowe działo, które dawało po >4000k dmg na bitwę. Sama przyjemność! Aż szkoda go sprzedawać. Czy JagdTiger wart jest uwagi? Jest tak samo miodny jak Ferdek? JPII zakupiłem przy okazji promo na 15% ale nie grałem nią jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem Ferdynanda. Jaki wspaniały z niego TD! Mimo że weak spoty znane są od zamierzchłych czasów to dawało radę otrzymać i po 3k potencjalnego dmg (lub nawet więcej). Do tego genialne topowe działo, które dawało po >4000k dmg na bitwę. Sama przyjemność! Aż szkoda go sprzedawać. Czy JagdTiger wart jest uwagi? Jest tak samo miodny jak Ferdek? JPII zakupiłem przy okazji promo na 15% ale nie grałem nią jeszcze...

Co wg Ciebie daje więcej frajdy? Ferdi czy Jagdpanther II?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg Ciebie daje więcej frajdy? Ferdi czy Jagdpanther II?

Przecież pisał, że jeszcze nie grał JPII Dołączona grafika

Ja grałem Ferdem w czasach, jak jeszcze miał dingium na przodzie i siał pogrom nawet wśród dziewiątych tierów. A jagodą gram od momentu jej wprowadzenia do gry - to taki mega wkurzający med z 500hp kopnięciem. Może wyłapuje więcej dmg, ale... najpierw trzeba w nią trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu odblokowałem T69, hura!

Teraz mam dwa razy większe T71 z jednym nabojem na magazynek mniej, z minimalnie mniejszym czasem przeładowania, bez bonusu do kamuflażu podczas ruchu i dużo mniej mobilnego.

Będzie fajnie!

Pytanie tylko czy odblokować

 

działo - zawieszenie - silnik - radio

 

czy

 

silnik - zawieszenie - działo - radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dwa razy większe T71

Nie. Masz panterę z magazynkiem, albo Pershinga z magazynkiem. Zapomnij wszystkiego, czego się nauczyłeś jeżdżąc T71.

 

 

 

działo - zawieszenie - silnik - radio

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...