Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

A wyzsze tiery Japonczykow zaczynaja jezdzic ? Bo 6 to raczej jak Tygrys przed buffem sie zbiera :D

 

i co, jak wam idzie zdobywanie isa 6? xD

post-11500-0-83753800-1388361206_thumb.jpg

 

Calkiem niezle.

 

Ten weekend zmienil Japonczykow z masakry do zrobienia w kategorie wbijemy na luzie.

 

Na gwiazdce x5 powinienem dobic UK i Chiny do konca, a potem tylko zbijanie gwiazdek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie chce isa 6, bo mam t34... korzystając z podwójnych odkryłem działo na bat155 i skończyłem tego crapa v39...

 

zredukuję chyba garaż do minimum... każdej nacji zostawię po jednej maszynie + funtanki

 

cel do grindowania: francuska arta X, funtanki: centurion mk1, is3, t2light i hellcat, zarabiacz t34...

 

kończę isa 8, jak wbiję elitę sprzedaję, isa 7 nie potrzebuję... jak mnie najdzie to kupię artę IX (jakimś cudem mam odblokowaną), a43 - padaka ale podoba mi sie nowy med 8 tieru, więc pomału zbijam gwiazdki 

jak wbiję elitę na su100 też się pozbywam, granie TD kami bez wieży to dla mnie pomyłka, z drugiej strony po hellcacie dopiero t30 jest warty uwagi, nie ma sensu męczyć się 2 czołgi, japońce dojadę do 6 tieru i pogram na kompaniach, potem 8 tier...

z niemców indianinem wbiję elitę i na żyletki, nashorna wbije i sprzedam, z niemców tylko leo mnie interesuje...

u anglików kupuję centuriona mk2 - chyba jedyna IX, której nie mogę się doczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łee jestem niemile zaskoczony. Myślałem, że jeszcze dzisiaj będzie cały dzień 2x a to niestety było tylko do 6 rano. :C

Jak bym wiedział to bym chyba nockę strzelił żeby coś odblokować na tym E75. 

No ale nie ma tego złego, wczoraj i tak ponad 50k expa machnąłem. Byle do następnego eventu. :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeśli chodzi o farmienie nowych linii jestem kompletnie wypalony

potrzbowałem 3 tygodni aby przejść z M3 Lee na T1 Heavy

na T1 Heavy zgaszę x5 i chyba tak go zostawię

 

teraz tylko zostało grać CW

ewentualnie spróbować swoich sił jako FC

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie przeglądanie tych taktyk to strata czasu

myślę że nie ma innej drogi do zostania dobrym FC jak granie TC i wykonywanie pracy intelektualnej

po każdej bitwie musisz się zastanowić

- dlaczego wygraliśmy / przegraliśmy

- w którym momencie któryś z teamów uzyskał przewagę i dlaczego

- co można było zrobić lepiej

musisz zapamiętywać własne błędy i je powoli eliminować

 

ta gra jest zbyt skomplikowana by można było przekazać dobrą taktykę za pomocą kilku strzałek na mapce

a i tak najtrudniejsza w tym wszystkim jest szybka i prawidłowa reakcja na ruchy przeciwnika

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) 

z ogromnym BaNaNeM na mordzie kupiłem sobie Jadźkę 2 :) i teraz pytanko jakie skile dla załogi ? Mam w tej chwili 6 zmysł i camo na all zmieniać na coś innego czy nie ? a jak coś co wybrać na 2 skil ? 

Dziękuję :) i wypije za wasze zdrowie dziś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Dołączona grafika 

z ogromnym BaNaNeM na mordzie kupiłem sobie Jadźkę 2 Dołączona grafika i teraz pytanko jakie skile dla załogi ? Mam w tej chwili 6 zmysł i camo na all zmieniać na coś innego czy nie ? a jak coś co wybrać na 2 skil ? 

Dziękuję Dołączona grafika i wypije za wasze zdrowie dziśDołączona grafika

Zanim trafili do JPZ, siedzieli w Jagodzie 2:

Dołączona grafika

 

A takich mam w JT. Schemat wydaje się sprawdzać.

Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wystarczy konfiguracja jakaś do xvm czy to musi być osobny mod ale może ktoś polecić coś żeby był prosty panel z otrzymanymi obrażeniami - najlepiej po lewej stronie na dole obok panelu zniszczeń i prosty hit log w lewym górnym rogu?

Ściągnąłem parę paczek modów gdzie to było ale kuźwa 3/4 tych modów robią grę maksymalnie nieczytelną. Jakieś beznadziejne ikony czołgów pod tabem, milion fantazji z ikonkami panelu zniszczeń, totalnie obrzydliwe celowniki w trybie snajperskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre zmiany są faktycznie ciekawe - nowa grafika ( która to już z kolei ? ) , nowa fizyka pozwalająca na totalną rozwałkę obiektów na mapie , tryb historyczny ( 4xTiger vs. kupa T-34-76 ) .

 

Z drugiej strony jak w końcu nie zrobią czegoś z silnikiem i interfejsem to nie wiem czy te zmiany będą dobre , skoro gra może stać się nie grywalna na niektórych maszynach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z QA na FTRze wynika, że nadchodzące zmiany nie mają mieć żadnego wpływu na standardowy render, więc nie powinno być źle. Pewnie dodadzą po jednej nowej opcji "max" albo coś w tym stylu + jakiś tickbox dla havoka. Sam czekam z niecierpliwością na multicore support ale widać nie są jeszcze gotowi - nie chcą podać żadnej daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa grafa spoko, wreszcie gąsienice się będą zachowywać jak trzeba. Destrukcja obiektów wygląda obiecująco, ale jako że dane z Havoka będą wysyłane na serwer i rozsyłane do wszystkich graczy, wietrzę zwiększenie lagów, szczególnie podczas popularnych eventów. Za to arta na miejskich mapach będzie miała wreszcie co robić :D

 

Co do bitew historycznych - jeśli nie poprawią mechaniki widoczności i nie zrobią większych map, to średnio to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w trybie historycznym wybór pojazdów pewno będzie ograniczony .

 

Znikną wszelkie VK , Obiekty , cała seria HT od hamburgerów , do tego Maus , E-100 , niemiecka arta typu G , w ogóle zniknie większość ruskich SPG . 

 

Do tego zmiany typu Tiger z krótką 88 ( mam nadzieje że dostanie wtedy bufa w kwestii działa ) , KT z 88L71 , SU/ISU 152 z tą samą haubicą . 

 

Co do Mausa , E-100 czy innych wozów które przynajmniej wyszły poza stadium planowania - mogli by dać po 1-2 sztuce . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak u Was z fps'ami po patchu 8.10? bo u mnie tragedia.  Przed 8.10 wszystko było tak jak trzeba czyli stałe 60 fps (czasem lekki spadek do 55i tyle), a teraz jest koszmar. Start bitwy w 60 fps (gram z v-sync) , a potem w losowym momencie spada do 30 fps (co nigdy wcześniej nie miało miejsca) przy czym w momencie kiedy spada do tych 30 jest przeogromny pokaz slajdów jak by nie było 30 a góra 10 klatek. Owa losowość polega na tym, że nie ma żadnych prawidłowości co do pojawiania się ich. Zmniejszanie/zwiększanie ustawień graficznych niczego nie zmienia, cała gra pobrana od nowa - zero różnicy. Generalnie konkluzja jest taka że grać się nie da, a trzeba przecież expićDołączona grafika . Jakieś pomysły/porady? Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPSy żyją i mają się dobrze. Kwestia tylko tego, że kilka opcji przestawiłem z high na low i odwrotnie. Te wyłączone dalej są wyłączone, a przy zabawie innymi nie widzę żadnych zmian.

 

Pokaz slajdów miałem kilka razy na poprzednim patchu - pomagało tylko zrestartowanie gry przez alt+f4, bo w garażu wszystko było ok, ale w bitwie (od raz na tydzień, do dwóch razy dziennie) fps nagle zjeżdżał do 10 i wszystko przypominało korespondencyjne szachy, a nie jazdę czołgiem.

 

Jedyny fps drop, jaki mam teraz, to na Kopalniach - jak zaczynam od północnej bazy i patrzę w kierunku miasteczka/górki, mam 20fps. Jak patrzę w jakimkolwiek innym kierunku, wszystko wraca do normy. Po pierwszych 2-3 minutach bitwy wszystko jest ok Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...