Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer testowy 8.11 wystartował.

 

Nerf TD w pigułce:

 

Foch 155

- engine nerfed from 1200 to 1000hp
- AP/HEAT alpha nerfed from 850 to 750
- gold ammo pen nerfed from 408 to 395
- various changes in armor

Waffenträger auf E-100

- hull traverse nerfed from 30 to 26
- aim spread when turning turret for 128mm gun increased by 212 percent, for 150mm by 75 percent
- turret traverse nerfed from 24 to 22

T110E3

- reload buffed from 18,3 to 17 secs
- alpha reduced from 850 to 750

T110E4

- reload buffed from 21 to 19,5 secs
- alpha reduced from 850 to 750

Object 268

- hull turnrate nerfed from 30 to 28
- aim spread caused by moving increased by 11 percent
- aim spread caused by turning increased by 11 percent
- maximum reverse speed nerfed from 18 to 15 km/h
- reload time buffed from 17 to 16,5s
- alpha nerfed from 850 to 750
- gold penetration nerfed from 450 to 395

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że jako posiadacz 268, focha, e3 i WTFacka mogę się wypowiedzieć na temat zmian :-)

268 i foch powinny być znerfione już dawno temu

przy czym dla mnie 268 jest lepszym czołgiem

 

WTF jest jak dla mnie czołgiem koncepcyjnie totalnie zciach!ym i nie powinno być go w grze

ta maszyba psuje zabawę innym graczom bo ponad 3 tys dmg w 10 sekund i do tego z mega celnością zniechęca do agresywnych zagrań i przez to robi się większa kamperiada

jak się spotkało Focha to miało się przynajmniej 5 sekund na reakcję i do tego jest to czołg dość niecelny a jak się wyjedzie na WTFacka który będzie gąskował to można tylko GG napisać

 

nie jestem pewien czy powinni nerfić alphę e3

jest na tyle wolny że nawet z tą wysoką alphą ciężko zrobić jakiś super wynik i w rękach dobrego gracza 268 czy foch są wyraźnie lepsze

 

generalnie zmiany mocno na +

ja na publikach i tak nie gram ale wydaje mi się że będzie się grało przyjemniej

 

natomiast na CW nawet teraz TD są używane w małych ilościach więc może być tak że prawie wcale ich nie będzie się brało

w EXNOMIE focha prawie że nie używamy a jak będzie miał gorszy silnik + 12% mniej DMG w magazynku to nie wiem czy w ogóle będzie się pojawiał na CW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nas rozjechali 4x Foch + Wafel E100 + T57 heavy skampione przy bazie i w zyciu nie podjedziesz bo sa w stanie strzelac praktycznie ogniem ciaglym..

 

Wiec Fochom dobrze zrobi nerfik , wtf E100 to taki marny nerf, tylko obrot wiezy w zasadzie, ale strzelac bedzie tak samo..tylko objecta 268 szkoda bo akurat w te linie szedlem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oto moje marne staty http://www.noobmeter.com/player/eu/heisenbergyo/514249074/

Gdyby ktoś raczył na nie spojrzeć i dać mi kilka wskazówek co robić żeby grać lepiej będę bardzo wdzięczny.

Gram narazie na najniższych tierach bo po co się pchać wyżej bez należytych umiejętności.

Kiedy campie w krzakach i się nie wychylam to często jest tak, że nasza drużyna zdąży już nieźle dostać po [gluteus maximus].

Jak ryzykuję i próbuję atakować to zaraz mi ktoś z boku wyskoczy i zgon.

Wciąga mnie ta gra, nie chciałbym szybko rezygnować ale momentami rędę opadają.

Przeglądam tutoriale, jak grają inni. Na chwilę obecną obserwuję przede wszystkim grających czołgami, które ja też posiadam ale za cholerę nie potrafię grać tak jak lepsi.

Pomóżcie panowie.

Edytowane przez Heisenberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybciej nauczysz sie grac grajac z dobrymi graczami w plutonie

powiedza ci gdzie jechac na danej mapie by w 100% wykorzystac potencjal czolgu

co zrobic gdy sytuacja sie rozwinie i dlaczego

i zwyczajnie bedziesz mial okazje podpatrzec jak oni graja gdy sam padniesz

 

do tego poswiec czas i poinstaluj sobie mody ( pomagaja i to mocno )

 

PS:

nie masz co grac na niskich tierach bo tam jest zbyt wielu matołków Dołączona grafika

myślę że dobrym wyborem by było dojście do M18 Hellcat na 6 tierze

na tym czołgu nie nauczysz kątować ale za to opanujesz całą resztę + jest to zajebista maszyna

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heisenberg niby po statach nie jest tak zle, ale masz dopiero ledwo 300 bitew, staty zaczynaja cos mowic od okolo 2-3k bitew. Na pierwszych tierach i tak nie wyciagniesz lepszych statystyk wiec jak quo doradzam aby jak najszybciej wbic 5-6 tier i na nich dluzej zostac i sie uczyc grac.

 

z 6 tierow to oczywiscie hellcat, ruskie ciezkie- ja polecam T-150, amerykanskie ciezkie- M6, ewentualnie niemieckie niszczyciele (nowa linia nie gralem, tylko Hetzer-> stugIII i dalej i byly to swietne czolgi).

 

mody faktycznie pomagaja, w szczegolnosci zaawansowana minimapa (pokazuje zasieg wykrywania przeciwnikow, ostatnia znana pozycje wrogów itp). Do tego celownik z czasem przeladowania.

 

Takze pnij sie do przodu :) zalogi i modulow nie kupuj ponizej 4 tieru - nie ma sensu nawet 75% zalogi kupic  bo za szybko przejdziesz na nastepny czolg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za odpowiedzi, też tak myślałem czy siedzieć na I , II Tier czy iść dalej, bo faktycznie na niskich DMG nie nabiję, map jest tylko kilka więc spróbuję piąć się wyżej. 

Co do statów to myślałem, że jest fatalnie, przynajmniej takie miałem wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.noobmeter.com/compareplayers/eu/all/HeisenbergYo/bamboochaPPC

eff i tak masz lepszy niż ja Dołączona grafika ale staty stare mam już 979 bitek i coraz lepiej idzie

Dodałem Cię do znajomych, jak coś to pisz w wot pogramy w plutonie Dołączona grafika

Wyczaiłem że źle mi nalicza zgony/kille

Zniszczenia to powinny być moje fragi a zniszczonych ile razy padłem a jest na odwrót:

przed

Dołączona grafika

szybka słaba gra

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz jakiś bonus dający zarobki z misji x2? Właśnie wbiłem 10 killi i dostałem w nagrodę 100k zamiast 50k.

 

EDIT: NVM pewnie 5 wygrana, tylko WoT mi nei wyświetlił i stąd drugie 50k.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się grac bez modów to wypracujesz skilla. Mody same nie grają i jak nie nauczysz się grac bez modów to z modami będziesz lamił tak samo.

 

Odkąd wprowadzili czas przeładowania standardowo przy celowniku nie mam żadnych modów (wcześniej korzystałem z najprostszego celownika z czasem przeładowania).

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje tylko ozdobniki jeżeli chodzi o mody, a np. celownik mam najprostrzy z opcji gry.

 

Nie mam nawet czasu przeładowania, który jest widoczny na znaczniku celownika.

 

Jak znacznik jest zielony, mamy przeładowane działo (no i slychać, kiedy następuje przeładowanie).

 

Im mniej mamy przed nosem znaczników/wykresów, tym lepiej widać pole walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam skórki z weakspotami - jak dla mnie to pozycja obowiązkowa dla nowych graczy. Nie wszystkie weakspoty są zaznaczone ale reszta przyjdzie z czasem. Zreszta to się przydaje przy strzelaniu np w zbiorniki paliwa. Ja osobiście mam lepsze rzeczy do roboty niż studiowanie budowy każdego czołgu na wikipedii - wolę skórki.

Do tego jimbos xvm - pokazuje w kogo za ile strzelilismy (raczej tylko bajer) i kto w nas za ile strzelil (to się bardziej przydaje bo pokazuje typ czolgu nawet jeśli go nie widzimy).

Dodatkowo oznaczniki na minimapce, czyli ostatnia pozycja wyspotowanych czołgów i kręgi z view range. Więcej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem mały jubileusz w grze. 10 000 bitew. Po drodze grając z kumplami w plutonie w składzie ja STA-1 i kumple IS-3 oraz Borsig wygraliśmy 18 z 23 bitew.

 

Jest moc.


Ostatnie 2 dni K@RY: http://www.noobmeter.com/recent/eu/radier/500054284/500054284_00009945_20140123_105109/500054284_00010000_20140125_210142;jsessionid=0E874C8A70EDAF9CC42D03995B2E9A5F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tfu miało być japoński... Dołączona grafika

widziałem japońce w akcji i dlatego cisnę tą linię, ale pojazdy do piątego tieru włącznie to straszna bieda...

a z ruskim pomyliło mi się, bo na 6 tierze grinduję właśnie a43 i grałem na zmianęDołączona grafika swoją drogą również padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zdrowo poku..a.
Już 4 weekend z kolei kupuję premkę na 3 dni i jak zwykle po wejściu na konto premium mam zajebiste losowania.
Na 10 losowań 9 mam od 25-40%. Ba ostatnio nawet zdarzyło się 12% no i weź tu coś ugraj.
Zanim dojadę na jakąś dobrą pozycję to już jest 4:0.
Jak tak dalej będzie to również usunę bo za dużo czasu mi to zabiera i żadnej frajdy z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozegrałem 1szą bitwę po zainstalowaniu aktualizacji 8.11.
Dostałem dla Mardera odznakę mistrzowską 3 klasy gdzie od dawna już miałem Asa pancernego Dołączona grafika
Zapowiada się ciekawie Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...