Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś myślałem, że mam problemy z celowaniem dopóki nie zerknąłem na ping. Niby wsio ok na starcie, a po chwili skoki i celownik mi latał lepiej niż po niejednej piwnej sesji:-P

 

Wysłane z mojego GT-S6310N przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu patcha gra wykrzacza się cały czas. Obecnie nie mogę nawet jej włączyć :/ Czy też ktoś tak ma?

U mnie tak bylo jak probowalem przeniesc mody z 8.10. Narazie czekam na nowe wersje i bede testowac

 

EU2 ma problemy z pingiem i stabilnoscia. Bedzie restartowany o 5:00 UTC

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem 8.11 i od razu 5-10 fpsów w dół...

mody loretai i w w 1 bitwie disconnect, ale w drugiej asik na najbardziej nijakim medzie jakim grałem (tak jest to jedyny pojazd, gdzie 80% pocisków mam złote)

Dołączona grafika

 

gra się zreflektowała i od razu wynagrodziła mnie następującym losowaniem

Dołączona grafika

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądaliście filmik Wg, który opisywał zasady działania (niby) matchmakingu. Jak gracie w pierwszych godzinach uruchomienia serwera po patchu to nic dziwnego, że macie takie losowania. Dopiero po pewnym czasie system uczy się od nowa i lepiej losuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mowicie o losowaniu?

 

Dołączona grafikashot_035.jpg

 

Co w tym dziwnego ?

 

To jest bitwa w nowym trybie "nacja vs. nacja".. dodaj do tego najbardziej popularne pojazdy na danych tierach i voila, masz to co na załączonym obrazku.

 

Ja od razu wyłączam ten tryb, tak samo jak dwa poprzednie i nadal gram tylko i wyłącznie bitwy standardowe. Od spotkaniówek jest ESL i ogarnięta drużyna, a nie banda idiotów, która nie rozróżnia trybów w tej grze i jedzie utartymi scieżkami ginąc jak kaczki w sezonie polowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa. Właśnie wlazłem żeby chwilę pograć i zacieszałem, bo dostałem 24h premki (nawet nie wiem za co). Odpalam bitwę, gram może z 3 minuty i dostaję nagle kopa z dopiskiem, że niby mam 24h bana, który wygasa za godzinę (lol) i to za teamkilla, którego nie popełniłem, nawet nie wiem już od jak dawna. Poszedł bilet do wsparcia, ale pewnie dowiem się coś "mondrego". Poprosiłem o dokładne namiary na tego tk, bo mam wszystkie replaye i chętnie go obadam Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my wczoraj graliśmy pluton i masakra. Nie dość, że lagi to jeszcze na 15 czy 20 rund VIII tierami mieliśmy raz rundę gdzie byliśmy na topie, raz rundę z paroma IX i reszta same z X. Aktualizacja matchmakingu?

Żeby nie było zbyt kolorowo to jeszcze wiecznie takie teamy:

 

Dołączona grafika

 

Było jakieś 7:12 jak zostaliśmy sami. Zdjęliśmy capa przy 98 czy 99%. T44 miał więcej dmg niż is4 i is7, reszta głąbów to miałą w okolicach 1k lub mniej. Gdyby nie ta ich jedna kumata arta to jeszcze byśmy wygrali bo zdechł lew i prawie miałem bicie na is3. Niestety takie mocne arty na pizdziki 8 tieru to nie ma życia.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie czytam forum i widzę, że WG usunęło tier 12 battle z matchmakingu "żeby skrócić czas oczekiwania 8 tierów na bitwę". To wyjaśnia dlaczego 8 tiery teraz non stop grają z 10, co za debile, [ciach!]a.

 

 

 

Masz racje , cały czas sie wkurzam bo bez przerwy 8tierami rzuca mnie na 10 czasem na 9 a jak rzuci na czolowego to swieto jest.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz serba - "straszne, nie graj na 8-10 tierach"

 

:D

 

Ja sobie zaczynam właśnie nowe linie, zaczynam standardowo od V tierów, AT 2, T49 i Pz IVc, dawno nie pykałem na tak niskich poziomach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidzę grać na niskich tierach. Jeszcze 7 tiery przeboleję ale najlepiej mi się gra 8-9. Gra na niskich tierach (zwłaszcza 5 i niżej) jest zupełnie inna, jeden wielki chaos i mam wrażenie, że przy jakimś błędzie ginie się dużo szybciej niż na wysokich tierach.

Jak jadę 9 tierem i dostanę plombę nawet od JP E100 to jeszcze mam szansę się wycofać bo zanim gość przeładuje miną wieki. Do tego przeładowanie na wysokich tierach trwa zawsze dłużej niż naprawa gąsienic. 

Na niskim tierze nie dość, że taki KV1S czy KV2 potrafi zdmuchnąć 5 tiera na strzała to jeszcze sporo czołgów ma reload rzędu 5 sekund lub mniej, jak się trafi na kumatego gościa to jedno zdjęcie tracka i można od razu kierować się do garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adekwatnie godzilla potrafi zdmuchnąć na strzała a jak wpadniesz na WTF tarda e-100 to już daleko nie pojedziesz. Imo TD i medy X tieru + gold ammo za sreberko rozwaliły end game w tej grze dlatego staram się jakoś urozmaicić grę wracając właśnie do V tierów i fun mam także jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, przez ostatnie 3 miesiące jak trochę więcej gram to tylko raz mi się trafiło, że padłem na strzała od FV215B 183 na tigerze II. Za każdym innym razem nawet jak dostane mega strzała to przeżyję. Szczerze mówiąc wpakować się pod ostrzał WT auf E100 mi sie nie przytrafiło. To są czołgi, które stoją daleko za linią w krzakach i czekają na frajerów, którzy wyjadą na przodek i zostaną przez kogoś wyspotowani. To nie jest batchat, który zasuwa na ciebie 60km/h znikąd.

Do tego za każdym razem jestem świadom zagrożenia bo mam żarówkę.

Teraz za to zagrałem rundę na m8a1 z załogą 80%, stoję za górką i krzakiem, strzelam do HT i nagle dicker max ściąga mnie na 1 strzał. Cóż mogłem po 1 oddanym strzale za całe 70dmg się wycofać, zostałem 3 sekundy na 2 strzał i skończyło się to szybką podróżą do garażu.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to mogę grać SU100 :  załoga100 % + 96% Cammo + siatka + Cammo na czołgu, stojąc w krzaku i mając drugi krzak ok 20m przed sobą.

Strzelam do 10x zanim zmienię miejscówkę .I nikt mnie nie widzi :-)

m8a1jak spotykam w bitwie : jest dla mnie upierdliwcem nie na jeden strzał przemieszczającym się na tyle szybko aby utrudnić trafienie lub dobicie.

Nie raz widziałem jak m8a1 ubijały po trzy arty i dotkliwie kąsały resztę przeciwników od tyłu.

Edytowane przez SirJack7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam nazwy moda na dmg panel, dokładnie tego co na screenie, pokazywał z boku historię hitów i od kogo aktualnie dostaliśmy, za ile i jakim rodzajem amunicji.

 

Dołączona grafika

 

Mialem w poprzednim patchu takie cos ale za chu... nie moge tego teraz znalesc ;/

Wydaje mi sie ze to bylo raze z dmg panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie czytam forum i widzę, że WG usunęło tier 12 battle z matchmakingu "żeby skrócić czas oczekiwania 8 tierów na bitwę". To wyjaśnia dlaczego 8 tiery teraz non stop grają z 10, co za debile, [ciach!]a.

 

Serio? Heh dobrze, ze sobie odpoczynek od tankow zrobilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...