Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wcześniej lagów nie miałem tak od tygodnia wogole grac wieczorami nie moge,a w ten weekend to juz wogóle.

Nie zeby czasem lagi sie zdarzały, gra to jeden wileki lag, nic zrobic nie mozna przez 2-3 sekundowe opóznienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, jak wrzucą Havok-a :biggrin:

 

CPU dostanie po żaglach i grafika będzie mieć co robić.

 

Ponoć od patcha 9.0 ma to wejść.

 

Nie wiem dla czego nie zmienią silnika gry, bo optymalizacja gry leży i kwiczy.

 

Rok 2014, a WOT na jednym rdzeniu się męczy :biggrin:

 

Nic dziwnego, że gra się tnie.

 

BTW... czy to prawda, że Rosjanie pracują nad konkurencyjną grą dla WOT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

BTW... czy to prawda, że Rosjanie pracują nad konkurencyjną grą dla WOT ?

 

 

 

 

 

 

*Białorusini <jeśli chodzi Ci o Ground Forces>. Swoją drogą gra zapowiada się bardzo ciekawie , aczkolwiek twórcy podkreślają że bardziej starają się wypełnić lukę między arkadówką a symulatorem.

Sami przekonamy się już niedługo Open Beta ma się zacząć w wiosnę (następna aktualizacja po 1.39).

Mam nadzieję że będzie warto czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik jak próbowałem nie działał. :3

Wczoraj dla odmiany miałem niezły dzień.

 

Dołączona grafika

 

Wieczorem spadło trochę ale i tak zdecydowanie lepiej niż jeszcze kilka dni temu. Grałem praktycznie tymi samymi czołgami i z tymi samymi ludźmi. Teoria spiskowa jak dla mnie nie jest teorią. 

Udało mi się też w końcu zrobić T57 ale jeszcze go nie kupiłem. 

Na E100 gra się całkiem fajnie chociaż zadziwiająco dużo wchodzi w tą belkę na dachu. Po za tym chowanie dolnej płyty i kątowanie wieży po strzale daje niezłe efekty. Do topowego działa brakuje mi ze 30k, bez niego trochę ciężko się gra zwłaszcza w mieście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, czy z powrotem nie wrócić do WOT-a. Grałem dwa lata ale się znudziłem trochę... Zaciekawiła mnie ta zapowiedź nowej fizyki. Ktoś zna jakieś szczegóły kiedy to będzie wprowadzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leven

 

Teraz dopiero się obudziłeś jeżeli chodzi o konkurencję dla WoT ?

 

Konkurencja jest już od dawna i ma się bardzo dobrze , choć do tej pory była do konkurencja dla latajek WG .

 

Zwie się War Thunder Ground Forces i jeżeli choć połowa z tego co pokazują filmiki na necie ( dot. GF ) jest prawdą to WoT może się znaleźć w niezłych opałach .

 

Pooglądaj sobie filmiki na YT to zobaczysz , GF na dzień dzisiejszy z tego co pokazują to masakruje WoT-a jeżeli chodzi o grafikę i efekty .

 

Poczytaj sobie też temat o WT .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF to zupełnie inne założenia rozgrywki, który wielu osobom na pewno nie podpasuje. Jaranie się samą grafiką w momencie gdy jesteś bezbronny wobec ataku jakiegoś amatora w samolocie doprowadzi nie jednego do frustracji nie mniejszej niż WoT. Ogólny model rozwoju w WT jest dziwny i nie zachęca do gry.

 

 

@Costi:

 

http://ftr.wot-news.com/2014/02/27/0-9-0-details/

http://ftr.wot-news.com/2014/02/28/27-2-2014-2/

http://ftr.wot-news.com/2014/02/28/storm-talks-about-9-0-mega-qa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również patrząc na filmiki ground forces nie zachwyca. Zdecydowanie bardziej leży mi WOT.

Jedyne na co czekam to modele czołgów takie jak w GF, czyli odpadające elementy po trafieniu. 

 

Swoją drogą kupiłem wczoraj tego T57 heavy, świetnie mi się tym gra. Dużo bardziej mi leży niż E100. Czuje się jak bym dalej jechał T54E1 tylko teraz nawet bez golda w inne X ładnie wchodzi.

Miałem właśnie na nim jedną z lepszych bitek jak na razie. Generalnie we 3 - z GW E100 wygraliśmy ta rundę dla teamu.

 

Dołączona grafika

 

Zdziwiłem się, że miałem 21 trafień na 21 strzałów. Milo mieć w końcu na amerykańcu działo, które jest celne. 

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zdziwiłem się, że miałem 21 trafień na 21 strzałów. Milo mieć w końcu na amerykańcu działo, które jest celne."

Hehe do 100 metrów pewnie tak, na większe odległości jest dramat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie właśnie działa amerykańskie są synonimem celności w tej grze.

M103, T110, T57, po długim zastanowieniu. Cała reszta wypada tak nędznie, że T69/T34 nie grałem już ho hoooo ho, a może i dłużej. Na T54E1 uwzględniam jeden (często dwa) pociski nie zadające obrażeń, bo celując w bok, walę w jakieś bzdurne obszary bez obrażeń, albo w kosmos. Dalej, niż na 300 metrów nie strzelam, chyba że na wiwat. I to jest wręcz śmieszne, bo w takich samych okolicznościach Leopardami potrafię wygarnąć na ponad pół kilosa i nawet się nie zatrzymać.

Weź jagdpanterę z 88L71, albo E-50 z 88L100, albo Leoparda PT/1, albo Jagdtigera, albo T-62a. Kurde, serio - próbowałem teraz znaleźć na szybko coś, co się nadaje do wrzucenia razem z nimi, ale strasznie to trudne. Może jeszcze batchat, amx 50 100, albo któryś Foch?

 

Żeby nie było niedomówień- te działa nie są złe, są poprawne. Są zdecydowanie lepsze od tych wielkich krów sowiecko-chińskiego sortu, ale na pewno nie są synonimem celności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla mnie przejście z 0.4 i 0.38 w większości dział na amerykańskich czołgach do 0.35 to już jakiś progres. Lepszymi działami nie miałem okazji grać bo na linii tygrysa h działa też nie zachwycają. Tiger II ma chyba też 0.35 i to by było na tyle.

Na T57 jak na razie udało mi się raz zrobić tank snipera chociaż i tak tym czołgiem najlepiej się gra w terenie zabudowanym na krótki dystans. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez godzine wkurzałem się na tym czołgu bo nic nie mogłem wygrać. Co bym nie zrobił to wiecznie 4:15.

Teraz miałem za to świetną rundę. Sporo się odbiło chociaż straciłem dwa razy ammo rack, trzy razy działo, ładowniczego no i parę innych mniej ważnych modułów. Co ciekawe za pierwszym razem ammo rack rozwalił mi...amx 12t. :|

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przeciwko: IS7, T57, T57, JgE100, Conqueror, T30. Zestaw bluzgow jaki zebralem od swojego teamu ze jestem noob, ze camper, ze sie chowam a nie rushuje... Weekendy w WoT :D

 

Dołączona grafika

 

EDIT: Replayow nie nagrywam :(

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny ustaw sobie w opcjach nagrywanie ostatniej bitwy. Ja tak mam i jak nie zapomnę to zapisuje a przynajmniej syf w folderze się nie robi. Fakt, że większość powtórek ma 1-1,5mb ale jak się tych rund zrobi 1000 i zapomni to kupka rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mnie któryś z "dowódców" klanu PPC dopisać mnie? Ponieważ przez stronę wot'a pisze że nie przyjmuje zgłoszeń. Nick bamboochaPPC

 

Spróbuj jeszcze raz. Coś WG pozmieniał i jakieś wymagania trzeba było poustawiać. No i za cholere nie widzę opcji wysyłania zaproszeń do konkretnej osoby tylko każe mi przeglądać x setek osób szukających klanu , które nawet nie są alfabetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieję z ludźmi grającymi w Wot ? wczoraj zapytałem kolesia (pewnie polak) patrząc na jego statystki 59k bitew "have u real life ;)" a ten mi od matkojeb... i żeby mu ssał, gdzie ludzie i ich poczucie humoru ? a tak po za tym to jakas masakra ostatnio wczoraj win ratio 11 % ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich jaj jeszcze nie mialem, żeby na tak popularnym czołgu zrobić asa na przegranej

 

Dołączona grafika

 

W sumie śmieszna bitwa była. KV3, m6, emila i dicker maxa klepalem z 250-300m a oni nie mogli mnie wyspotować.

Przegrałem tylko dlatego, że zabrakło mi amunicji. Miałem jeszcze szanse bo T25/2 sklepałem, ISowi zostało 130 hp ale nie trafiłem ostatnim strzałem, dickermax też był na 1 strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...