Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam miejsca testowego CPU w WoT, podobno jest opcja odtwarzania replayów - wiecie coś na ten temat? Ewentualnie macie jakieś sugestie, gdzie można by testować CPU w tej grze tzn.: miejsce obciążające lecz powtarzalne. Przyznam szczerze nigdy nie grałem w WoT :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na początek skorzystaj z bazy powtórek:

 

http://wotreplays.com/site/index

 

Najlepiej wybrać coś z czołgów lekkich bądź średnich bo one z reguły powinny być w ciągłym ruchu.

 

Ogólnie z obciążeniem CPU bywa różnie. Zależy od mapy. Dla mnie Ukryta Wioska jest niedorobiona.

Dziś jednak wchodzi nowy update i kilka map uległo metamorfozie.

 

Ruscy wiele razy testowali WoT'a:

 

http://gamegpu.ru/mmorpg-/-onlayn-igry/world-of-tanks-9-0-test-gpu.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie padło na Himmelsdorf, właśnie 30 czołgów i sporo "odgórnych" ujęć = niecałe 72 FPS na i7-3770K 4,5 GHz + GTX 780 Ti w 1680x1050 (docelowo będzie oczywiście FullHD). Średni FPS stabilny jak skała: 71,7 / 71,7 / 71,8  po 3 minutach pomiaru. Minimalny i maksymalny to samo: 56 / 56 / 56 oraz 86 / 86 / 87. Zobaczymy jak skalowanie :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWT akurat nie jest przez przeglądarkę , ma normalnego klienta jak WoT .

 

Co prawda dość lekki bo tylko 300 mb ale działa , gra się podobnie , menu w samej bitwie podobne , garaż kompletnie inny .

 

Całość chyba stworzona na zlecenie / przez mail.ru .

 

Musiałem u nich konto zarejestrować aby zagrać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram już kilka godzin i nie mam dosyć .

 

Gra to kopia WoT , tyle że z czasów kiedy ta gra coś znaczyła .

 

Całość jest po rusku więc niektórym może to przeszkadzać - choć w sterowaniu i rozwoju czołgów da się dość szybko połapać .

 

Gra ma kilka trybów , klasyczna bitwa znana z WoT czyli 12 na 12 graczy i zasady podobne , drugi tryb 6 na 6 - jeden z graczy zostaje wyróżniony i ma podniesioną ilość HP ( ponad 2x ) , reszta graczy ma normalne HP , ale za to mogą się respanować po zniszczeniu do momentu kiedy wyróżniony gracz nie zginie - ta drużyna która straci takiego gracza przegrywa .

 

Tutaj całkiem nieźle da się kasę trzepać - bawię się T18 z armatą 75 mm i sporo wozów zdejmuje na hita , inne zostawia z resztką HP .

 

Mapy jakby większe , silnik też lepszy - przynajmniej wykorzystuje wiele rdzeni .

 

Tak mi pokazuje MSI Afterburner .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś z was podobny problem, mianowicie po wyłączeniu WoT'a słysze jeszcze koło 1 min w głośnikach dzwięki z garażu WoT. I przy próbie uruchomienia za wcześnie mam info ,że aplikacja już działa. Pomaga albo zabicie apki w Menadżerze ,albo odczekanie aż samo zniknie. Następny problem jest też taki iż przy Przelogowywaniu się z serwera na serwer trwa to koło 3 min, a bywa że i dłużej. Nie wiem co jest grane. Gra po tym patchu zainstalowana na nowo i problem nadal jest. System jakby co Win 8.1 Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego mi się nie zdarzyło [Win7]

 

Piszesz Reyden, że dość łatwo da się połapać z GWT ale czy również dla kogoś kto nigdy nie miał do czynienia z cyrylicą?

 

Mogę cofnąć kupno pocisków za złoto, które system kupił po bitwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ta gierkę i powiem więcej na chwilę obecna grając mam większą frajdę niż grając w WoT. Szkoda tylko że nie można zmienić języka na angielski. Kto wie może kiedyś będzie taka możliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram dalej mimo niektórych absurdów chociaż już rzadziej. Do dzisiaj ta gra mnie bardziej zadziwia. Ostatnio jadac hellcatem ktos trafil mnie w tylna plyte i dowodca zakomunikowal ze wlasnie uszkodzili nam dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOT jak zawsze, tylko w wakacje jest więcej "newbie". Odnośnie 10 TD nie wiem jeszcze nie mam tyle doświadczenia żeby tam grać ( gram 3-6 tier) chociaż przypuszczam, że Mausem nie masz tam czego szukać.
 
Jeśli ściągasz klienta gry "wyluzuj się" ponieważ po takich akcjach można się lekko zdenerwować.

post-202670-0-07475000-1407520544_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście o planowanej rewizji drzewka brytyjskiego w linii czołgów średnich.

FV4202 ma się stać czołgiem premium 8 tier i będzie dawany za free jeśli masz w garażu wspomniany czołg.

 

Nic tylko kopać ta linię. Czasu jest gdzieś do końca roku (~patch 0.9.5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami naprawdę nie da się grać mimo szczerych chęci. Albo po minucie ginie 4-5, albo sam ściągniesz 3-5 ale i tak przegrana. Najgorzej ostatnio irytuje mnie jak wyceluję przeciwnika i w momencie kiedy chcę oddać strzał ktoś z tyłu podjeżdża i mnie trąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...