Jump to content
Sign in to follow this  
Dziobak

World of Tanks

Recommended Posts

Nie potrafię grać tym crapem T34, nie dość że wolny i ślepy to ma cela jak baba z wesela :)

Myślałem jeszcze o AMX CDC.

Ok, jesf wolny i ma slaby pancerz u dolu. Ale wieza i dzialo, a szegolnie jego kat wychylu sa swietne. Po prostu nalezy chwilke dluzej przecelowac ;)

• Upvote 1

Hull down jest świetny ale nie mam szczęścia jeżeli chodzi o losowania i bardzo często na tym czołgu ściąga mnie artyleria.

mam WZ-111 zamiast 112

naprawdę przyjemny czołg

można grać bardzo agresywnie

do zarabiania się nie nadaje

112 ma mniejszą prędkość maksymalną, gorszy pancerz na boku, mniejszą szybkostrzelność i łatwo ją podpalić z przodu

za to lapiej opuszcza lufę

generalnie jest bliźniaczo podobna do WZ-111 :)

Edited by quo
  • Upvote 1

W końcu wziąłem lowe.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Panowie spadła wam wydajność po ostatnich aktualizacjach? Mam wszystko na full oprocz tekstur z wlaczonym vsync i przed aktualizacją miałem non stop 61 stałych fps. Teraz bardzo często spada nawet do 45. Nie wiem czy to wina windows 10 czy gra znowu urosła w wymagania.

Jeszcze jedna rzecz to dlaczego nie moge ustawić tekstur na max?

Panowie spadła wam wydajność po ostatnich aktualizacjach? Mam wszystko na full oprocz tekstur z wlaczonym vsync i przed aktualizacją miałem non stop 61 stałych fps. Teraz bardzo często spada nawet do 45. Nie wiem czy to wina windows 10 czy gra znowu urosła w wymagania.

żeby ustawić tekstury na max trzeba mieć ściągniętego pełnego klienta

Dwh151N.png

• Upvote 1

U mnie jest podobnie na win 8.1 więc to nie wina systemu.

Spadek średnio o 15-20fps, a ustawień nie tykałem już od dawna.

• Upvote 1

W takim tempie za rok bez 980ti pewnie nie da sie pograć na full detalach w miarę komfortowo.

Wysłane z SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edited by G73

Ktoś jeszcze gra?

Co myślicie o VIII M4A1 REVALORISÉ?

Ktoś ma? Jak wrażenia?

Oraz z tańszych: Skoda vs Rudy?

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:F73_M4A1_Revalorise

Działo ma niezłe, penetracja gorsza niż w CDC, wolniejszy, za to nieco twardszy, wyższy profil jednak jest dużą wadą n płaskich mapach.
Czołg ja reszta francuzów łapie wszystkie pestki bez golda, więc te kilka mm więcej pancerza nie da mu wiele na tierach 8-10.

DPM gorszy niż w CDC co wg mnie jest decydujące. Będzie w tej samej cenie po następnych paczu, a jest efektywnie słabszy.

szału nie robi

to nie zwykły 59

teraz dali mu bufa do peny bo słabo se radził - jak trafia na 8 to ok ale z 10 to już mu cięzko

W weekend nie idzie normalnie pograć. Same pomidory, dziwne rykoszety i tym go nie pokonamy na czerwonych. Wrzucasz powtórkę na forum wot'a a tu mogłeś nie przebić bo dolne widełki.. ale zawsze na czerwonych?! WTF strzel w zielonego albo lepszego i wchodzi jak ma wejść. Czerwony i zapomnij...

popłakałem i przeszło

Edited by bamboocha

@Szawel: 59-Patton to IMO taka trochę kupa, pena nie powala do tego masz ogromną kopułę na wieży. Jak się wychylasz z za górki, to zanim zobaczysz przeciwnika, on jest w stanie wpakować Ci pestkę z zamkniętymi oczami.

@G73: Mnie to nie dziwi, sposób obliczania mark of excellence jest z [gluteus maximus]. Obadaj sobie filmik, gość nie zrobił w bitwie nic, 0 dmg, 0 asysty i wbił 3 gwiazdkę. Jak by zrobił chociażby 1 dmg'u, to można by było powiedzieć, że wypadła z obliczeń bitwa w której nic nie zrobił, ale tutaj całe 0. I weź tu zrozum tą grę.

Ja mniej lub więcej w dalszym ciągu pogrywam, ale w godzinach w których jestem, rzadko kogokolwiek widzę, więc myślałem, że jestem jeden z ostatnich :) Z osobistych sukcesów to na WZ-111 "wbiłbym" ostatnio HT-15-2, ale niestety miałem wybraną inną misję. Było takie ładne 7k dmg zblokowanego, ponad 3k dmg zrobionego i lipa. Przedwczoraj udało mi się faktycznie zrobić tą misję, ponownie na WZ-111, niestety przegrana, więc bez honorów, a że nie gram artą, to misja do poprawki. 

http://wotreplays.com/site/2311700#stats

EDIT: Właśnie wpadło HT-15-2 z honorami :) Tylko teraz pytanie gdzie drugą załogę skierować.

http://wotreplays.com/site/2350259#stats

Edited by demon92
  • Upvote 1

W weekend nie idzie normalnie pograć. Same pomidory, dziwne rykoszety i tym go nie pokonamy na czerwonych. Wrzucasz powtórkę na forum wot'a a tu mogłeś nie przebić bo dolne widełki.. ale zawsze na czerwonych?! WTF strzel w zielonego albo lepszego i wchodzi jak ma wejść. Czerwony i zapomnij...

popłakałem i przeszło

Jeszcze te rykoszety itd potrafię zrozumieć ale dlaczego do cholery mm dobiera tak graczy że dla jednej ze stron bitwa kończy sie po ok 4 minutach. Przecież to chore. Takim lowe to nawet nie zdążę dojechać tam gdzie chcę bo już połowy drużyny nie ma.

Wysłane z mojego SM-G900F

Edited by G73