Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno czekałem na takiego mastera :)

 

http://wotreplays.com/site/2512009#teams

 

Przy okazji Misja CC-15 z warunkami (2 seria)

 

Zwycięstwo
Karelia 
E 75 
Doświadczenia:2 498   ( x2)  Kredytów 48 280  
 Osiągnięcia w walce Duży kaliber, Stalowa ściana, Spartanin, Odznaka mistrzowska: "As pancerny", Wzorowa efektywność: ciężkie czołgi

  Dośw. załogi: 2 498  
Naprawa:	-16 271  
Amunicja:	-20 330  
Kredyty:	11 679  	WN8: 7 178 (100) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOTEXTRADAY

 

Dzień premki(wcześniej mi się wydawało, że coś innego, ale chyba pora się wyspać, bo zrozumienie zdania po angielsku zajęło mi pół godziny xD), można aktywować do końca dnia. To tak przynajmniej w teorii, strona przyjęła, ale w grze na razie efektów brak.

Edytowane przez demon92
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się przyzwyczaić do tych nowych dźwięków ale jak najbardziej na plus :)

to jakś porażka 

w zasadzie to sa jakieś szumy, buczenie i bulgotanie a nie dźwięki 

że o strzałach już nie wspomnę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of grass cutters. Kazdy pojazd ten sam dzwiek... Su152 ze swoim trollgunem zaczal walic za 0 (ponad 2/3 strzalow tak ma, nie mowie o dingach, tylko penetracji, dodatkowo zadnych modulow nie ruszam... jak cos wale z golda na tym, ale mija sie to z celem). Nowa fizyka i w kilku miejscach na roznych mapach pojazdy blokuja sie mimo, ze do przeszkody jeszcze troche wolnego miejsca...

Dzis jakis pojazd zaliczyl dachowanie i... z automatu postawilo go na gaskach. Troche to slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakś porażka

w zasadzie to sa jakieś szumy, buczenie i bulgotanie a nie dźwięki

że o strzałach już nie wspomnę

Zmień kartę dźwiękową, głośniki ewentualnie stery. U mnie jest fajnie.

Co do strzałów to po części się z Tobą zgadzam.

 

Wysłane z mojego SM-G900F

Edytowane przez G73
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po paczu gra się dużo lepiej, dźwięki faktycznie nie są rewelacyjne, ale i tak lepsze niż były. Mam SB X-Fi + Roccat Cave 5.1.

Raz artą postawiłem do pionu light amxa ELC czy jak to się tam zwie :) kupa śmiechu :D przygniotłem go do murka i nasza arta nas obu ubiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień kartę dźwiękową, głośniki ewentualnie stery. U mnie jest fajnie.

Co do strzałów to po części się z Tobą zgadzam.

sygnaturka 

 

jest wiecej roznorodnych dźwięków [i to jest fajne] lecz to sa piski szumy i trzaski a nie dźwięki wydawane przez prawdziwe pojazdy w dodatku maja źle dopasowany poziom głośności [a czasmi jest po porstu za duży natłok dźwięków - tylko przeszkadzający w grze]

czekamy jednym słowem do kolejnego pacza aż się ogarną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to niech ogarną dźwięki pojazdów, bo żadnej różnicy między nimi nie ma a i nie przypomina to odgłosu silników - np. filmiki jak odpalali tigera/tigera 2 na yt. 

 

A co do fizyki to lekkim czołgiem bardzo łatwo się teraz uszkodzić... Wczoraj zrobiłem pół salta w powietrzu i zginąłem po 30s :/

 

PS. Od miesiąca expie t-34 i dziwię się czemu żadnego postępu z expem o,O Wczoraj patrzę a miałem go jako elitarny (przed zmianami jeszcze) i zaznaczone miałem przyśpieszone szkolenie załogi :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może klan PurePC? Szukam jakiegoś z kulturalnymi ludźmi, od których mógłbym się coś nauczyć (9k, wn8=1170)...

Jest klan, choć albo całkiem dowództwo padło, albo tylko jest nieaktywne. Ja przeszedłem do innego klanu Polscy Łowcy Stali. Przeszedłem, bo nie ma przymusu grania, jest teamspeak, jest z kim zagrać pluton. dla ochotników są twierdze i raz  tygodniu bitwa rankingowa. Bitwa rankingowa jest raczej nagrodą za grę w twierdzach i nie ma obowiązku a wręcz przeciwnie ;)

Jedyny wymóg w zasadzie to odsłuch na TSa, oczywiście lepiej jeżeli można mówić, ale wystarczy móc słuchać.

Jak znam inne klany to są wymogi ile bitew trzeba dziennie rozegrać dla klanu, co przynajmniej dla mnie jest nie do przyjęcia. 

 

Poza tym mogę zaprosić do nas każdą osobę z byłego PPC jak i innych graczy, którzy chcą i mają  miarę umiejętności. 1170 wystarczy spoko, zapraszam, nick w grze taki jak tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nielegalne mody:

http://www.dom1n.com/newsy/lista-zakazanych-modow-na-serwerze-eu-2/

 

 

edit:

a tymczasem znajomy dostał taką ripostę na zgłoszenie do wg użycia jednego z nielegalnych celowników:

 

Witaj Czołgisto,

 

Dziękuję Ci za kontakt z Supportem Wargaming w tej sprawie.

 

Na początku chciałem Cię przeprosić za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź 

 

W chwili obecnej mamy bardzo dużo zgłoszeń.

 

Pragnę Cię poinformować, że przyjrzę się dokładnie temu graczowi.

 

Mogę Cię jednak zapewnić, że oszukiwanie w naszej grze nie jest możliwe.

 

Związane jest to z tym, że obie gry działają w oparciu o infrastrukturę serwerową, więc wszystkie ważne obliczenia są wykonywane przez serwer, a nie przez komputer gracza.

 

W ten sposób nikt nie może naginać mechaniki gry na swoją korzyść.

 

Oznacza to, że nie można np. przeładowywać dwukrotnie szybciej, wykrywać przeciwników z dwukrotnie większej odległości itp.

 

Pamiętaj, że na grę ma wpływ więcej czynników, niż może Ci się wydawać.

 

Nie chodzi tylko o teoretyczne parametr

------------------------------

z innej beczki; T28 Concept onboard :)

W6Tv6ce.jpg

 

Przy okazji sprawdziłem, do zaliczenia misji liczy się *2 za wygraną (nie liczy się *2 za bonus dzienny i nie liczy się premium, to wiadomo).

 

 

------------------------------

 

O-I na X tiery ;)

http://wotreplays.com/site/2565599#steppes-maxymili-o-i

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem następującą zależność

wybierając pierwszy perk dowódcy zazwyczaj bierzemy żarówę (szósty zmysł), która działa po osiągnięciu 100%. Bardziej opłaca się jednak wziąć mentor (+10% dla tempa przyrostu doświadczenia wszystkich członków załogi poza dowódcą), który działa przez cały czas proporcjonalnie do poziomu wytrenowania perka, a następnie po osiągnięciu perka dla dowódcy zmienić za srebro na szósty zmysł. Oczywiście zmienić dopiero w momencie, kiedy perk ten po zmianie będzie miał 100% aby jak najdłużej korzystać z mentora.

Przy promocji koszt zmiany to tylko 10000 srebra (jedna bitwa na plus nawet bez premki) czyli na dowódcy tracimy 10% całego perka. Tymczasem przez cały czas działania perka mentor zyskujemy średnio 7,5% więcej umiejętności co przykładowo na O-I daje 37,5% perka.

Jeżeli więc dodatkowo czołg jest elitarny i uruchomimy przyspieszone szkolenie załogi te 37,5% wróci do dowódcy w postaci podwójnej premii za każdą bitwę dla najsłabiej wyszkolonego załoganta.

 

Mamy więc darmowe 27,5% perka jednego załoganta (licząc kwotowo bo procenty zmieniają wartość hiperbolicznie i nie można ich użyć wprost).

 

Dla czołgu takiego jak AMX 13 90, który ma trzech członków załogi zysk będzie wynosił tylko 5% na czysto ale też się opłaci.

 

Taram :)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenia wyliczeniami, ale ten mentor to straszny szajs w porównaniu do innych skilli dowódcy. 6 zmysł biore jako pierwszy zazwyczaj. A jesli zamierzam resetowac to biore naprawe albo camo (zaleznie do czolgu), czyli cos co bedzie mi potrzebne do szybszego wbicia pelnego perka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest aktualizacja na 1 kwietnia i przy tej okazji pojazd kulka 1 tier do bitew specjalnych, oraz miejsce w garażu, co bardziej się może podobać no i załoga do ruskiego lighta 1 osoba
po paczu gra zawiesza się z modami, zaraz sprawdzę, czy bez modów też.
77yCeR2.jpg
Bez modów działa. Nagroda za 10 zwycięstw tym cudakiem 2 rezerwy +300% na doświadczenie załogi po 2 godziny  i dwie rezerwy na doświadczenie pojazdu po 2 godziny. Jazda bez trzymanki, przypomina kule na stole bilardowym, tyle, że same do siebie strzelają i usiłują się wzajemnie wepchnąć w dołek.

już na stronie aslain.com jest pacz do modów 9.14.1

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...