Jump to content
Sign in to follow this  
Dziobak

World of Tanks

Recommended Posts

a co do medow to jest duzo fajnych linii

a ktora konkretnie zalezy od tego czy masz zamiar sporo amunicji premium uzywac czy tez nie

no i czy chcesz miec uzyteczna 10-tke na CW ?

Ogolnie to nieuzywam gold ammo, chyba ze na cw albo do decapu jak przebic niemoge normalnie (tak wiec, ze 2 pestki sie ma na wszelki wypadek). Co do 10 to malo nimi gram, ale mzoe byc i pod CW.

Też wykręciłem fajny wynik na tym czołgu. Ciężki med ;)

Wysłane z mojego SM-G900F

Ogólnie to bitwa z rana przy śniadaniu hehe

1 Stalowa ściana na tym wynalazku, ogólnie niezły med jak na HT :)

http://rykoszet.info/2016/04/21/9-15-szczegolowa-lista-zmiana-parametrow-czolgow/

O-I
– Zmniejszono prędkość obrotu zawieszenia O-I z 20 do 16°/s,
– Zmniejszono prędkość obrotu zawieszenia O-I Kai z 22 do 18°/s,
– Zwiększono rozrzut działa w ruchu dla zawieszenia O-I Kai o 11%,
– Zwiększono rozrzut działa podczas obrotu dla zawieszenia O-I Kai o 22%,
– Zwiększono czas przeładowania działa 10 cm Cannon Type 92 dla wieży O-I z 11,1 do 12,0 s,
– Zwiększono rozrzut działa 10 cm Cannon Type 92 podczas obrotu wieży o 14%,
– Zwiększono czas przeładowania działa 15 cm Howitzer Type 96 dla wieży O-I z 25 do 26 s,
– Zwiększono rozrzut działa 15 cm Howitzer Type 96 podczas obrotu wieży o 12%,
– Zmniejszono prędkość obrotu wieży O-I z 20 °/s do 18 °/s,
– Zmniejszono liczbę punktów wytrzymałości czołgu z 970 do 950.
Mocny nerf OI, już nie będę nim trolował więc pogram do pacza ;) Edited by maxymili

Ciekawe kiedy znerfia czolgi premium, szczegolnie takie lebuff arty, e25, su100y (nie ma jak 400+dmg co 6-8s...), bo takie t34 nerfa cichego dostala przez patch z fizyka :/

• Upvote 1

Wyexpiłem sobie O-I ale nie kupiłem bo nie mam jeszcze tyle kasy. Widzę że bez sensu bo zużyłem całe wolne doświadczenie :(

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edited by G73

Teraz już nie będzie warto go kupować. Po takim nerfie będzie po prostu bardzo przeciętnym czołgiem. Szukam teraz nowego czołgu na 6 tierze do trolowania. Myślę, że cromwell się nada albo skoda t-25.

Skoda ma bardzo niska penetracje.

Cromwell jest zdecydowanie lepszy.

A do trollowania to tylko KV-2 :) 

kv-2 mam na 3 perki, jest znerfiony i znacznie słabszy niż OI. Od dawna stoi i garażu.

W sumie smieszne, ze nerfia OI, ktory nie jest znowu az tak przekozaczony, a takich premium OP tankow jak e25, su100y czy arta grancuzow lebaf (czy jakos tak) nie nerfia, a sieja niezle spustoszenie :/

• Upvote 2

Takie coś stoi niedaleko mojego miasta

e8a228fb13434efcff117f357545a2ca.jpg

Wysłane z S7 Edge

Ta, a przy okazji reset umiejetnosci dowodcow. Chyba ze bylo wczesniej tak (w WoWS) bo dawno nieaktualizowalem.

Edited by Havoc

Czasami wyłącza mi dźwięki spota i wszystkie komunikaty załoganta. Nie ważne czy mam ustawione narodowe czy polskie. Nie mam żadnych modów dźwiękowych. Dodatkowo blokuje mi klawisze. Np. nie działa esc. Muszę wtedy z ctrl kliknąć myszką na mapę i wraca wszystko do normy. Bez modów czy Z nie ma różnicy. Ktoś się z tym spotkał?

Wysłane z S7 Edge

tak się dzieje od nieaktualnych módów śmieci, reinstal gry i sprawdź jeszcze raz.

Może coś się zmieniło. Natomiast miałem nawet po deinstalacji modów taki problem i nowa czysta instalacja gry problem usunęła.

Reinstal zrobiłem bo tak mi poradził support gry kiedy zapytałem o ten problem na forum wota.

Teraz też mam nieoczekiwane resety co jakiś czas ale też mam mody.

Podobno wg chce zrobic porzadek z modami (w koncu?) i jakies certyfikowanie wprowadzic. Niektore mody to przegiecie niestety - pokazywanie na minimapce walacych sie budynow/drzewek/murkow czy wskazniki laserowe, kto i gdzie celuje.

Nie zaczną banować za mody, bo im szkoda kasy. A jak nie będzie trwałych banów to nikt się tym nie przejmie.

Mnie bardziej od modów wkurza nadmiar złotej amunicji.

Edited by maxymili

Resetów nie mam. Miałem tylko raz i to bardzo dawno temu. Oczywiście winne były nieaktualne mody. Co do tych bugów to dzięki bo myślałem że coś nie tak ze sterami od dźwięku bo coś ostatnio szwankuje.

Wysłane z S7 Edge

Nie zaczną banować za mody, bo im szkoda kasy. A jak nie będzie trwałych banów to nikt się tym nie przejmie.

Mnie bardziej od modów wkurza nadmiar złotej amunicji.

Ale nikt tu nie mowi o zmianie skorki czy dzwiekach a modach typu aimboty gdzie gosciu wali 3 razy pod rzad ammoracka albo widzi czy ktos w niego celuje. Same znaczniki walenia sie budynkow juz daja spora przewage. Wiec przy tym gold ammo to pikus - tym bardziej ze jest kilka czolgow ktore bez golda nic nie zrobia...

Mnie bardziej od modów kurza gold ammo nawet od tych które wspomniałeś ale w sumie to są trochę przegięte. Dodał bym wskazanie skąd strzelała arta :) jak mnie toi wkurza, jak strzelam, a zaraz dostaję kontrę. Oczywiście już się poruszam.