Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odpalilem po 3 latach nie grania. Zmiany imo na plus zwlaszcza mm. Dodatkowo gre szuka 2-3 sek:) gdzies mi na yt zasugerowalo film ze ma byc chyba nowy silnik w grze lub mocna zmiana obecnego i gra bedzie wygladac jak z 2016r.

Plus chyba jest zakaz wszelkich modow?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

http://youtu.be/BuAztZR_0k0

tak, że ten znów coś się zepsuło

 

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nerf art jest taki, że teraz już mam ich na prawdę dosyć, wcześniej raz na sto bitew dostałem za 1000 hp i było minęło. Teraz co pięć bitew ubija mnie arta waląca co chwilę i trafiająca jak w ostatniej buldoga w biegu z górki. Tak wcześniej nie było. Tak, że buff do art za duży. Zresztą jak zagrałem GW Tigerem, to pierwsza bitwa i od razu 3k dmg a nie jestem wybitnym artylerzystą xD

 

A co do samych losowań, dopóki tego nie naprawią to na wota wchodzę okazyjnie. Twierdze z kolegami wieczorem.

Przy okazji, jak będzie ktoś chciał do w miarę dobrego klanu dołączyć to jestem oficerem kadrowym w [MISIE]. Zapraszam, ale wymagamy trochę aktywności na twierdzach. Bez przesady, ale na miesiąc kilka razy trzeba zagrać.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twierdze to trzeba X miec, tak? Nigdy nie gralem nic poza randomami szczerze mowiac, a chyba trzeba zaczac uciekac od tego bo sie normalnie juz nie da. Nie wspominajac o nadchodzacych rankingowkach.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, głównie gramy 6 tiery czasem 8. Dychy sporadycznie. 10 tiery gram częściej plutonami ale akurat najlepsi gracze w klanie wolą niższe.

 

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka

Z szóstek najlepiej mieć cromwella ewentualnie rudy chiński light t64 lub inny med z dovrym dpm.

 

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wotreplays.com/site/3661241#prokhorovka-maxymili-vk_30_01_p

taka tam M ka

Victory
Prokhorovka 
VK 30.01 (P) 
Experience received:3 000   (x2 for the first victory each day)  Credits earned 29 647  
 Battle achievements High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Naprawa:	-3 233  
Amunicja:	-9 576  
Ogółem:	16 838  	WN8: 7 427 (100)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorka sie wylacza po jakichs 2minutach :( Ten Twój klan jeszcze istnieje? Bo jesli dobre MISIE znalazlem, to tam 1 czlonek jest. :P

 

A no i skoro sie chwalimy, wpadl Medal Kołobanowa (1 vs 5) wpadl, choc musze sam powtorke obejrzec bo....gadalem przez telefon i w sumie nie wiem co sie dzialo dookola :D

post-120684-0-64085100-1498404973_thumb.jpg

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, szefunio rozwiązał bo na tsa za mało wchodzilismy :D
Dołączyłem do darkness, znacznie lepszy klan, ale wymagają trochę, obowiązkowy TS jeżeli jesteś 19:30-22:30 i jeżeli jest mecz klanowy najczęściej natarcie a jesteś to obowiązkowe uczestnictwo, oczywiście jeżeli jesteś potrzebny w tych godzinach.
Jak cie nie ma to oczywiście nie masz obowiązku być.
Za to często odpalane są rezerwy na kasę dla klanu 40/20% bonusu przez 2 godziny.
Poza tym fajny polski skład.

Z tym, że nie jestem oficerem, więc proponnuję pisać do Pauliny jeżeli chcecie dołączyć nick "Mythri". Lub po prostu się zgłosić do klanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipiec zapowiada sie ciekawie jesli chodzi o oferty itd. Musze w koncu jakas X wbic...5lat kurde dla funu na randomach (FUN w cudzyslowiu.... duzym) i mam dosyc, czas popracowac nad WN8 i pobawic sie w klanach wlasnie. A jak nie odzyskam odrobiny radosci z gry (jak po kupnie Skorka i pozniej wprowadzeniu nowego patcha) to przerzucam sie na puzzle. Swoja droga...mialem przemyslenia ostatnio jak sie dalem pochlonac, nie gram jak wariat w WOT ale jednak nalogowo, gdzies tam od poczatku jest to staly punkt zycia. Masakrycznie  mi z tym jak sie zastanowie w skali zycia przy czym spedzam czas. Co ja wnukom opowiem? Oo Zal... no ale chyba o to dzis chodzi, byc niewolnikiem w zamian za wyplate co miesiac i wywalac kase na takie glupoty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz teraz wbijać X tier to nawet jak byś miał zaczynać od nowa wybierz dobre drzewko, to jest chińskie ciężkie (od 1.20 będą dwa ciężkie w drzewku wyjdą z IX tieru). Obydwa bardzo dobre.
Japoński ciężki Typ 5.
Szwedzki ciężki Kramwagen.
To są czołgi podstawowe jeżeli chodzi o wszelkie gry na X tierze. Można ewentualnie zagrać czasem amerykańskim E5, E3.
Podobno X tier na premium da się zrobić w tydzień xD ale to ektremum. Myślę, że dwa miechy ostrego grania to i tak był by dobry wynik.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, nabilem kase na M103 i teraz tym padlem jezdze. Po swietnym T29 i troche gorszym T32 tutaj [gluteus maximus] boli czesto, ale jakos do przodu. Duzo rezerw wpadlo za eventy, wiec w polaczeniu z premka odblokowaly mi juz nowe czesci, teraz tylko stukac 180k na E5. Chinola nie chce, nie umiem takimi lodowkami grac. Za to mysle o japonskiej 113 lub tym nowym WZ**-5  ktory wchodzi. Ogolnie to nie chce juz zlamanego funta na ta gre wydac, ale chyba zrobie to pod koniec miesiaca jak bedzie promo na wymiane wolnego expa. 400k ze skorpiona lezy i sie kurzy, a pozwoliloby pol drzewa odblokowac.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, chińczyk to jest zajebiście szybka i zwrotna maszynka, która odbija czasem golda przodem i zadaje duży dpm. Podstawowy na wszelkiego rodzaju natarcia, cw twierdza na X itp. Tym bardziej, że Maus dostanie niebawem nerfa.
http://youtu.be/ctJfxFJMtbc

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

banaalna misja na premkę 6 tieru i całkiem niezłą t34-85M. Wystarczy grać codziennie po kilka bitew przez 13 dni (jeszcze 14 do końca zostało więc 1 dzień luz). Misje są banalne jak 3000 dmg w dowolnej ilości bitew ;)

klan DRK połączył się z CT-E [Combat To the End] i teraz w DRK zostali gracze, którzy nie palą się do twierdz i natarć i ogólnie klanówek. A w CT-E mają się rozgrywać regularnie bitwy klanowe. Jak tto będzie w praktyce to dopiero zobaczę, bo dołączyłem wczoraj o 23 ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbita WZ 111 5A. Wszystkim polecam, zarąbisty czołg. Szybki, wygar ma, po odpowiednim skontowaniu potrafi troszku odbić nawet. Przydatny na CW i natarcia.
Ten mój nowy klan nawet niezły. Poza tym, że zarobilisy trochę złota a wciąż wypłaaty nie ma xD no ale luz.
Dłuższy czas nie było rezerw, ale teraz w końcu oficerowie się wzięli i odpalają na expa na expa załogi i co naważniejsze na kredyty. Codziennie coś się dzieje a zarazem nie ma problemów jak się nie może być. Tylko jak się jest i jest CW to obowiązkowo trzeba się pojawić. Ludzie sympatyczni i rozstawiający kumaci. Zajęlismy mapę na 8 i dłuższy czas mieliśmy kilka prowincji, potem poszliśmy na 10 i tam też zajęlismy mapę ale ją straciliśmy następnego dnia. Takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załapałem się na testy Piaskownicy. Nowe mapy HD i zmiany w grafice robią wrażenie. W jednym kompie gdzie mam R9 270X 2 GB brakuje mocy GPU i VRAM. Najwyższy czas by ta gra zaczęła jakoś wyglądać.

 

//EDIT: Na RX 470 4GB. zużycie VRAM spokojnie przekracza 3GB.

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gra wykorzystuje4 rdzenie, obciążając nietypowo 1 i 3 rdzień na 70% a 2 i 4 na 10-20%. Hallack robił testy na nowych mapach i gra obciąża wszystkie rdzenie na maksa a udało mu sie osiągnąć max 500 klatek więc wydajność nie jest limitowana do 130 klatek jak do tej pory. Tak więc nowe mapki  dają wzrost wydajności na dobrych zestawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. To niedoskonały silnik. Czego by się spodziewać po takiej rzeźbie? Własność WG.

Teraz wprowadzają Havoca. Wiele się zmieni wraz z nowymi mapami. Testy hallacka pokazują bardzo duży wzrost wydajności nie mówiąc już o jakości grafiki i fizyki.

Witam testowałem piaskownic podczas standardowych randomów. https://www.youtube.com/watch?v=2ZWFGWjIRV0&t=96s Win 10 CPU: i3 6100 GPU: AMD Radeon R9 390 8GB MOBO: Asrock Extreme 4 z170 Ram: 16GB DDR4 Dysk: SSD + talerzowy https://www.youtube.com/watch?v=2ZWFGWjIRV0&t=96s **************************** wszystkie ustawienia na max Himelsdorf: 85 - 150 FPS Cliff: 79 - 120 FPS Step: 85 - 150 FPS EL HALUFF 78 - 128 FPS spadki FPS są podczas kolizji (nie wyrabia procesor)
Na "starym" WOT-cie 65-90 klatek na full ale + kilka modów Aslaina. Na nowym 100-120. Oczywiście w bitwie. Sprzęt: amd ryzen 5 1600 six core 3,2 ghz 16 gb nvidia geforce gtx 1060 3 gb
Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...