Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

mowilem ze trumna. zbicie ponad 60k expa do JP to masochizm. zwlaszcza na non premium.

 

ja na non premium dobiłem do Ferdka kupiłem wszystko na nim i teraz mam chyba 112K expa w drodze do JT ;) wiec mogę stwierdzić ze nie jest tak źle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się też czy nie lepij było by teraz iść w medy. A w drugim drzewku od PZIV iść w Tigera P. I chyba tak zrobię.

 

Tygrys vs Tygrys P to w sumie zalezy gdzie chcesz sie zatrzymac - jak na tier 7 to Tiger P, jak na tier 8 to Tiger I i KT pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się też czy nie lepij było by teraz iść w medy. A w drugim drzewku od PZIV iść w Tigera P. I chyba tak zrobię.

 

Mam Tigera I i powiem, że jest słaby. Kumpel (nie mający skilla w grze) doczłapał się do Tigera P i może stać w miejscu a niskie tiery walą mu w przód mający 200mm... Tak grać można bo to czysta przyjemność. Natomiast mając wolny czołg pokroju Tigera musisz się liczyć, że jeśli ktoś Cię wykryje zaraz polecą pociski od wszystkich arty i będzie koniec gry. Ja rozpatrując te kwestie poszedłbym w DB i Tigera P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tigera P wali sie w wierze. bo jest ona z papieru. widac medy byly nieobeznane z tematem.

 

tylko z Tigera P nie pojdziesz w KT itp. liczy sie to do jakiego tanka chcesz dobic, a nie jakie beda po drodze ;]

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko problem w tym, że niecierpliwi gracze często walą w przód "z nadzieją", a wtedy P wyjeżdża zza kamienia/budynku i strzela zanim przeładują. Ale to już kwestia charakteru gracza.

 

Za to... perełka. Kumpel podesłał mi link do topowego czołgu Francuzów, który ma wejść do WoT.

Lorraine 40t: the guarantee of success is speed, speed in everything - Forums GOHARU

Dla nie chcących czytać całości, streszczenie tego, co mnie rozbawiło:

 

 

- 40mm pancerz z przodu, 30mm na bokach.

- Tier... 9 :lol:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubość pancerza to nie wszystko .

 

Liczy się też materiał z jakiego jest wykonany ( w tym przypadku rodzaj i jakość stali ) , kształt pancerza , jego pochylenie ( vide Pantera vs. Tiger ) .

 

Choć w tym przypadku to raczej nie wiele pomorze - jeszcze jak by to był czołg T5/T6 ale T9 .

 

Chyba że Francuzi wstawili tam pancerz Chobham :), tylko my o tym nic nie wiemy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. devów ma autoloadera i to dosyć szybkiego więc jak bazowe DMG jest duże to może robić pogrom w odpowiednich rękach .

 

Btw.

 

Francuski SPG Lorraine 155 na podwoziu wspomnianego czołu :

 

Dołączona grafika

 

Francuski HT AMX-50 z armatą 120 mm ( L9 )

 

Dołączona grafika

 

Oraz LT 7 lvl AMX-13/90

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej gry. Zmieniłem działo z 88mm na 105/L52. W poprzednich czołgach miałem tak, że działo z mniejszą przebijalnością częściej rykoszetowało, albo słyszałem, że zrobiłem ding. No i fajnie.

A tutaj - 105 ma mniejszą przebijalność, a pociski wchodzą w "nietykalne" do tej pory czołgi jak w masło. W Ferdka jak w margarynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadżet specjalny - odwrócona skrzynia biegów 5 do tyłu 1 do przodu :lol:

 

*Dla tych co nie znaja dowcipu: Czemu 1 do przodu - to na wypadek gdyby przeciwnik zaatakowal od tylu :D

Edytowane przez Michaelius
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panthera jest tragiczna. Ani to szybkie (zgwalcilem wreszcie najmocniejszy silnik i nowe gasienice ale i tak jest strasznie wolna) ani to dobrze opacerzone (85/50/40 a pochyly pancerz nic nie daje) ani dobrze uzbrojone (bez nowej wiezy trzeba walczyc 75mmL70) a to przeciez tier VII. Koszmar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że jedna Panther-a teamu nie tworzy... widocznie trafiałeś na jakieś łajzy i dlatego masz tak boski wynik. Mnie czasami też krew zalewa jak widzę te "kocie ruchy" innych, co zaraz na starcie włączają wsteczny i pakują się w pobliskie krzaki, albo jak szaleni napierają do przodu TD.

Ja zanim wcisnę "Bitwa" to zawsze modlę się o kogoś kumatego w zespole. ;)

Edytowane przez Boxster
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja często piszę "jaki dzisiaj plan?", z dopiskiem "tylko nie piszcie /przetrwać/".

Głupią zasadę zauważyłem - drużyna, w której ktoś odważy się napisać "wygramy", w 99% przypadków przegrywa. Działa to też w drugą stronę: "fajny balans, przegraliśmy" zwykle wygrywa. Bardziej rozgadana drużyna, podchodząca na luzie do gry też zwykle wygrywa - lepsza koordynacja, etc.. Ale tutaj Ameryki nie odkryłem.

 

A Pantery mnie denerwowały, jak grałem Tygrysem. Zwykle stały przodem i 3/4 pocisków rykoszetowało. Dopiero przy KT przestały mnie wkurzać, bo ode mnie też się ich pociski zaczęły odbijać. O Panterach 2 nie wspominam, bo one do tej pory potrafią zdenerwować, tak samo jak t-44.

Btw, przestałem KT wychodzić na plus. Wczoraj przy wygranej bitwie wystrzelałem ~30 pocisków w 105mm. A jedna sztuka AP to coś ponad 1000cr Lajf iz bjudiful.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zmieniło z płatnościami za złoto? Pytam bo u mnie teraz po wejściu na swój profil WOT nie ma już opcji zwykłego przelewu przez bank - zostało tylko: Playspan i BillingPartner - taż tak macie? Gdzie jest Dotpay?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zmieniło z płatnościami za złoto? Pytam bo u mnie teraz po wejściu na swój profil WOT nie ma już opcji zwykłego przelewu przez bank - zostało tylko: Playspan i BillingPartner - taż tak macie? Gdzie jest Dotpay?

 

Jest dotpay. Może nie jesteś na eu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...