Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz przed soft wipem warto maksymalizowac ilosc czolgow w garazu by wycisnac jak najwiecej z podwojnego expa w pierwszej bitwie danego dnia.

 

 

Acha no i exp na soft wipie bedzie zwrocony caly wliczaja rowniez ten , ktore zuzylismy na przyspieszone szkolenie zalogi w elitarnym czolgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni w launcherze jest info, ze dzis od 12. do 15. jest przerwa konserwacyjna ;)

 

e tam ja gram :lol: , raz tylko nie było połączenia :wink:

Edytowane przez 2ms2ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy dajecie radę coś ubić za pomocą pzkpfw II ? Przecież ten czołg jest tak daremny, czuję że będę musiał przez miesiąc na nim zbierać expa na nowe czołgi :)

 

To najlepszy tier II w grze ;) Polecam ta ostatnia 2 cm - L112 czy cos takiego.

 

O wiele lepiej szatkuje inne czolgi z tierow 1-3 niz cala reszta , a na tier IV w gore i tak maluchy nic nie robia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy dajecie radę coś ubić za pomocą pzkpfw II ? Przecież ten czołg jest tak daremny, czuję że będę musiał przez miesiąc na nim zbierać expa na nowe czołgi :)

 

Ja narazie na tym czolgu mam rekord kill'i. Nie ma jak kamp za gorka i zdejmowanie wszystkich co sie gramola zza zakretu :rolleyes: Na Pzkpfw III gra traci atrakcyjnosc i wyzwala tylko agresje, ze az chce sie rzucac jednostka centralna :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z wymiana załog, moge z p3 na p4 przeniesc?

btw marder, zniszczylem 2 hvy(poszlo cale ammo prawie) i 10k kasy :P

ale i tak wolno to idzie zbieram na premium

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz szczescie i trafisz pzIII na podobne tiery to rozgryfka jest bardzo przyjemna ;D Jestes dość szybki i zwrotna , nie jest slabe dziala jak na ten tier. Ale niestety prawie wcale nie da sie trafic na podobne tiery. Raz trafilem i wymiatalem wszystkich , najlepsza rozgrywa jaka narazie mialem w world of tanks byla wlasnie pzIII. A reszta najgorszych tez pzIII ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkrylem ta gre na nowo :) odpuscilem PzKpfW III i przeszedlem na Marder II - i gra znow jest piekna :) po soft-wipe ide w TankDestroyers :) mam tylko pytanie - da sie zablokowac obracanie sie calego czolgu kiedy przekrocze zakres ruchu lufy? troche mnie to drazni gdy chce sobie poogladac okolice a czolg mi jezdzi w miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... hmm to tak jak ja. Podobno najlepszy jest JagdPhanter, pochyły pancerz często pozwala nam przeżyć, dwie fajne armaty 88 (0,29acc) i 105mm( kosztowna w utrzymaniu) i penetracja na poziomie 200.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zloto mam, ale w tabelce zmieniacza nie pojawia sie zaden pojazd:\

 

Nie ma takiej tableki. Chyba masz na mysli ta z przeszkalaniem zalogi , ale ona dotyczy tylko ludzi. Raz wydanego expa nie da sie odzyskac - jedyna mozliwosc nabijania free expa to tak jak koledzy mowili - zelitowac czolg i transferowac doswiadczenei z niego.

 

PS. Ostatnio odkrylem , ze nie trzeba miec wszystkiego by osiagnac status elite - wystarcza wszystkie upgrady do czolgu i choc jeden z nastepujacych po nim pojazdow - co robi duza roznice przy KV ktory ma chyba z 100k do zrobienia SPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do free Exp i Gold , to chyba nie do końca to tak działa jak mówicie .

 

z expa wygranego pojazdem elite idzie jakieś 5-10% na free exp .

 

EDIT .

 

Free exp jednak chyba leci w każdej bitwie nie zależnie czy czołg ma status elite czy nie , gram pierwszym TK od Niemców - mam wszystkie ulepszenia II poziomu i mam free expa za każdym razem .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reszta idzie na exp ktory zostaje przypisany do czolgu. I wtedy przy pomocy zlota (przelicznik 25exp za 1gold) mozesz przerobic na free exp :)

 

A swoja droga z 5-10% expa idzie na free exp - zawsze niezaleznie od stanu czolgu/zalogi.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis ninja edit mnie uprzedzil ;)

 

5% zdobytego expa z kazdej bitwy zawsze idzie do puli free exp.

 

W momencie w ktorym czolg osiagnie status elite masz dwie opcje - albo zaznaczasz "accelerate crew trainign" (czy cos w tym stylu) wtedy te pozostale 95% expa jest przejadane przez zaloge by szybciej rosly im skille. Jak tego nie zaznaczysz to exp jest magazynowany w profilu czolgu - aby zmienic go we free expa trzeba kliknac convert experience (czy jakos tak) i wtedy po przeliczniki 1 gold za 25 expa zmieniamy exp z tego dostepnego tylko dla czolgu we free expa.

 

@Sarkazm - jak zrobisz Paladyna na 50 lvl w WoWie to tez go nie przerobisz na Szamana.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...