Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ruskiej arty - to mam podobne zdanie - Niemieckie wypadają dużo lepiej , przynajmniej te z niższych tierów .

 

 

A najgorsza to jest SU-18 - wolne to to ( jak Hetzer po trafieniu w silnik lub gąski ) , do tego armata ma mały zasięg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm co sie reloaduje 41s ?

 

wymaksowane T92 (rammer, wentylacja)

 

Swoja droga to E-75 chyba ma cos zwalone z damagem HE- wczoraj widzialem jak dwie GW Pantery zdmuchnely go jedna salwa.

 

tak, E75 ma buga z HE w roli glownej.

 

widze ze w test2 dali ojczyste jezyki dla nacji w diologach. milo :) aczkolwiek ciezko po rusku zrozumiec ocb.

nieprawda :P

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grile w wersji krotkiej ma parszywie slaby zasieg ale szybko laduje i jest bardzo celne wiec gdy mialem obstawe to gralo sie bardzo milo mimo ze robi dosc maly dmg. Jak jestes casual arty player to polecam.

Grile w wersji dlugiej ma zasieg na cala mape ale dlugo sie laduje i ma taka dokladnosc jak rozrzutnik gnojowki. Jest to podstawowe dzialo Hummela. Jak jestes pro mofo arty death bringer to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odpuściłem grillowanie :P

Dołączona grafika

 


 

(...)Grile w wersji dlugiej ma zasieg na cala mape ale dlugo sie laduje i ma taka dokladnosc jak rozrzutnik gnojowki. Jest to podstawowe dzialo Hummela. Jak jestes pro mofo arty death bringer to polecam.

 

i lol'd.

Doskonały post, Milordzie!

 

Idę tygrysować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...zaciupali mnie w M3Lee, wskoczyłem do T-34. Arty party i bum. Wychodzę do garażu i tu najlepsze. Patrze a mój BT-7 "w bitwie". Myślę WTF?! Po chwili kończy się rozgrywka z M3Lee i jednocześnie BT-7 się zwalnia. W info, dwie wygrane, różne mapy i ekspy.

 

Ktoś mi się bawi kontem czy to jakiś bug, co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O exp x5 w weekend. Przyda sie na paru tankach ;)

 

W weekend czyli od jutra czy od dziś? Bo właśnie zgarnąłem 3290 exp bez killa nie na premiemium i nie pierwsza gra.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pierwsza wygrana bitwa jest x5

 

Ze względu na rocznicę operacji Avalanche przygotowalismy dla Was kilka niespodzianek.

 

Poczynając od godz. 7:30 czasu polskiego 9 wrzesnia i do godz. 7:00 12 wrzesnia wszyscy gracze World of Tanks mogą skorzystać z następujących bonusów:

 

Doświadczenie zdobyte przez załogę zwiększa się dwukrotnie

Doświadczenie za pierwsze zwycięstwo w danym dniu zwiększa się pieciokrotnie!

50% zniżki na dodatkowe miejsce w garażu

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...