Skocz do zawartości
ero1884

Ram do hp pavilion dv6625ew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chciałem dokupić do tego laptopa ram (jest 1gb chciałbym 2) wiem że ma wsadzone aktualnie 2x512mb. Czy polecalibyście jakieś sprawdzone firmy a najlepiej od razu prosiłbym o linki bo nie wiem jaki rodzaj ram-u wchodzi do niego a i jeszcze jedno czy mógłbym wsadzić do niego tylko 2gb czy musze 2x1gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę się pchać na minę i kupować tego laptopa. Ten model ma wadę fabryczną na układzie nvidii, to że padnie to tylko kwestia czasu.

Nie kupuj nic z nvidią 7xxx/8xxx i wczesnymi wersjami 9xxx.

 

wracając do tematu, 2 GB w jednej kości jak najbardziej wsadzić można. Każda kość sodimm 667mhz-800mhz będzie pasować.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz DDR2 SO-DIMM. Mozesz dac jedna kosc 2GB 667MHz CL5 taka:

Techplanet.pl - Goodram SO-DIMM DDR2 2GB PC667 CL5 - sklep internetowy, najniższa cena!!!

lub 800MHz CL5

Techplanet.pl - Goodram SO-DIMM DDR2 2GB PC800 CL5 - sklep internetowy, najniższa cena!!!

 

Chyba ze znajdziesz sobie taniej uzywana na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pix3l ale ja tego lapka w domu mam już ponad 1,5 roku i wszystko z nim dobrze tylko użytkowałem innego, teraz kupiłem sobie Toshibe ale nie spasował mi to wymieniłem sie za tego hp, do grania nie jest mi on potrzebny bo mam komp. i konsole, tylko żeby wieczorem sobie go na kolana dać i internet przeglądać :) a co do tych 2 linków to między tymi kościami jest 2 zł różnicy więc którą lepiej wybrać ?

Edytowane przez ero1884

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pardon, tak to jest jak sie odpowiada na post, kiedy jeszcze człowiekowi szumi w głowie po sobocie :)

A pamięć, nawet jak kupisz 800mhz, i tak będzie działać na 667mhz, bo ustawi się 1:1 z magistralą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...