Skocz do zawartości
Wojt11

Corsair DDR3 2X 2GB 1333MHz CL9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam problem z konfiguracją zestawu:

- Corsair DDR3 2X 2GB 1333MHz CL9 (i tak ustawione 9-9-9-24)

- Intel Core i5-750 2.66 GHz

- płyta główna MSI P55 GD65

- system win7 32bit

po zainstalowaniu systemu komputer nie wczytuje win. wyskakuje niebieski ekran, w biosie wszystko ustawione na auto.

kombinacji próbowałem różnych, bez skutku. jedynie z jedną kością pamięci wszystko ok, system się odpali.

jakie ustawienia zastosować aby wszystko grało? z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie robienia testu, ale widzę że jest coś nie tak, czy te pamięci mogą pracować w dual channel?

przy pierwszym uruchomieniu komputera windows wczytał się, po chwili pracy wyskoczył niebieski ekran i znów koniec.

Dołączona grafika[/img]

Edytowane przez Wojt11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpalił na nowo instalkę Windowsa i dojechał do podziału dysków i zobaczył czy przypadkiem dysk systemowy nie jest pusty... Ostatnio też mi się robiły BSODy prz odpalaniu XPeka i jak odpaliłem instalkę XPka na nowo to pokazał, że dysk C jest pusty... Mimo, że były na nim dane... (znaczy pokazywało wolne 80 GB z 80 GB...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ewidentnie, że pamięci uwalone, nie wiem skąd pomysł na dysk kisiel. Zabrzmiało jak Gotuj Dysk z Kuroniem. Podnieś napięcie dla pamięci na 1,8 bo może nominalne za małe, jak się będą dalej gryzły to wyłącz dual.

 

Poza tym sprawa z przed dwóch tygodni błyskotliwy archeologu.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...