Skocz do zawartości
andrew777

Shift 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

"You are not logged in or you do not have permission to access this page."

 

Wklejcie bezpośrednio na forum jak wywalić blura, trzęsienie ziemi podczas uderzenia i czarno biały obraz - jakbyśmy co najmniej umarli po otarciu się o inne auto. :D

 

Doszedłem do driftów no i trzeba uważać, żeby nie przeholować z gazem, bo oponki momentalnie pękają. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

W końcu na EADM odblokowane. Leci 2MB/s czyli maks mojego łącza ;) Jakie nicki macie do grania po sieci? Mój nick StoProGratis ;)

 

Pograłem trochę dłużej, bez cracka gra chodzi lepiej.

 

Tym razem dostałem 30 000 na start kariery i kupiłem S4. Fajnie czuć różnicę pomiędzy S3 a S4, czuć większą masę, dłużej się hamuje, bardziej wynosi z zakrętów.

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta "kasacja" wygladala ladnie tylko na filmiku ;) to jest kupiasty skrytp w stylu cod'a, urywa sie w tej animce kolo po czym po resecie kolo sie naprawia i mozna jechac dalej. Kazdy taki flip tyglada tak samo.

 

Yyy a masz uszkodzenia pełne czy tylko wizualne?

Ja jak już z daciach!e, odpadnie koło itd...to nic mi sie nie resetuje, muszę wyścig zaczynać od nowa bo auto zezłomowane (uszkodzenia pełne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha omg nie wierze co wlasnie przeczytalem, podobno ustawiajac w opcjach poziom ai na hard gramy tak naprawde na easy i vice versa :D A ja sie zastanwialem dlaczego tak latwo mi sie gra na padzie, a wszsytkie mozliwe helpy mam powylaczane i jak narazie nie mialem zadnych problemow ze zdobywaniem 1go miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy shift mnie miło zaskoczył koledzy, trzeba przyznać że wciąga. Ale uważam że kamera zza auta jest do bani.

No ale jak wiemy - grę stworzono z myślą ażeby jak najbardziej odrzeczywistniała kierowanie pojazdem z wnętrza auta.

Jestem mile zaskoczony, ale granei na klawie to nie najlepszy pomysł na tą gre. Po przesiadce z Forzy z x360 daje radę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reworked Cameras Mod v0.8

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

-kamera z kasku ma wylaczona funkcje look to apex, jest lekko przesunieta wglab kasku

-nowa kamera "onboard" oddalona tak ze mozna korzystac z bocznych lusterek (w grze sa dwie takie kamery, jedna dla fur z kiera po lewej stronie, druga dla przeciwnej strony)

-zmienione zachowanie kamery podazajacej za samochodem (nie trzepie sie przy nierownosciach/przyspieszaniu/hamowaniu itp)

-nie rozmazuje sie kokpit przy duzej predkosci i przy pokonywaniu zakretow

-kamera sie nie trzesie przy duzych predkosciach

-prawie calkowicie wylaczona symulacja ruchu glowy (teraz nie ma juz takiego wrazenia bujania fury od jednego boku do drugiego)

 

http://hotfile.com/dl/112899663/b40fee7/Reworked_Cameras_Mod_v0.8_by_carsonpoland.rar.html

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha omg nie wierze co wlasnie przeczytalem, podobno ustawiajac w opcjach poziom ai na hard gramy tak naprawde na easy i vice versa :D A ja sie zastanwialem dlaczego tak latwo mi sie gra na padzie, a wszsytkie mozliwe helpy mam powylaczane i jak narazie nie mialem zadnych problemow ze zdobywaniem 1go miejsca.

 

1.04 czy powaznie? Bo wygrywam z 5-10s przewaga na Elite/Hard i dotychczas problem mialem tylko w 2 wyscigach wiec jak dla mnie AI jest za wolne, jesli nie popelnie bledow to nie maja szans mnie dogonic. Gdzie to wyczytales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nogrip tak pisali :) musze sprawdzic ale poki co tez nie mam wiekszych problemow. Sadzilem ze jak na padzie powylaczam helpy, wlacze pelne uszkodzenia i ustawie ai to bede sie musial troche napocic a tu na luzie mozna grac. Poza tym strasznie ciezko wpasc w niekontrolowany poslizg, przez kilka h gry zdazyly mi sie chyba tylko 2 takie sytuacje ale to po zjezdzie z tarki. Przy ruszaniu nie ma co trzymac obrotow na optymalnym poziomie bo i tak rusza sie najszybciej duszac pedal gazu ile podloga pozwoli (nawet przyczepnosci nie zrywa). No overhaul+ptm to to z pewnoscia nie jest, co mnie troche smuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, tak jak w Shift1 trzeba ruszac z max obrotow.

Dupke latwo stracic w DB9 i 911, ale nie tak latwo jak w 1, chociaz szybkie ruchy lewa-prawa i zaczyna sie zabawa :)

 

Czy jesli gralem offline na wiadomo jakiej wersji to musze teraz ja przeinstalowac by korzystac z autologa i MP i zaczac kariere od poczatku czy da sie jakos grac na tej samej wersji bez problemow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

A da się autosave wyłączyć jakoś?

 

@Powerslave ja zainstalowałem wersję z EADM, autolog od początku kariery mam więc ciężko powiedzieć.

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzecie nie da sie grac na zadnych ustawieniach. Na najnizszych (wszystko powylaczane / na minimum i 1440x900) mam 18 - 22 fps podczas wyscigu, na 1680 x 1050 i wszystko na max mam 14 - 18 fps. Do tego grafika gorsza niz w jedynce a samochody prowadza sie, mimo ze przyjemnie (na klawiaturze), to zdecydowanie za latwo (powylaczane wszystkie helpy).

 

Update: Wlaczylem teraz Shifta 1 dla porownania na podobnej trasie. Ustawienia grafiki na max, fps w granicach 35 - 45 a grafika nieskonczenie lepsza. Auta wygladaja jak prawdziwe, tor ma naprawde ostre tekstury itp. Nie chce nikomu psuc zabawy z gry, ale jak to mozliwe, ze shift 2 wszedzie dostaje noty po 9/10, po prostu tego nie rozumiem.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma problemy z FPS na Radkach to polecam Shift 2 PERFORMANCE fixes. Jeszcze nie testowalem, ale po komentarzach widze ze daje duza poprawe

 

edit:

U mnie ustawienie AA na "edge detect" daje minus 20 FPS! Reszta... praktycznie nei zauwazylem roznicy

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to się ustawia z poziomu ccc ? A jak ktoś nie ma tego szajsu zainstalowanego ? :) Poza tym ja mam 11.4 i u mnie gra śmiga jak złoto.

 

Zawiesiłem się na drifcie.. wyłączyłem nawet uszkodzenia itp. i na 3cim okrążeniu auto staje się na tyle nadsterowne, że nie mogę wejść w żaden zakręt, koła boksują praktycznie w miejscu i nie idzie dalej robić driftów.

Zatarłem silnik, wytarłem opony czy co ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja drift calkowicie olalem cieplym moczem, wystarczylo mi to co zobaczylem na trailerach :lol: Wlasnie zaczalem grac wyscigi starych muscle carow i jak narazie chyba sprawiaja najwiecej funu z jazdy :D lekko podkrecony charger r/t z momentem rownym 800NM do tego soczysty dzwiek silnika i wydechu i nie ma mocnych B-) Naprawde mozna sie swietnie bawic przy tym tytule (co wlasnie uskuteczniam)

Dołączona grafika

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja drift calkowicie olalem cieplym moczem, wystarczylo mi to co zobaczylem na trailerach :lol: Wlasnie zaczalem grac wyscigi starych muscle carow i jak narazie chyba sprawiaja najwiecej funu z jazdy :D lekko podkrecony charger r/t z momentem rownym 800NM do tego soczysty dzwiek silnika i wydechu i nie ma mocnych B-) Naprawde mozna sie swietnie bawic przy tym tytule (co wlasnie uskuteczniam)

 

 

No trochę ten drift dziwny.. w grid był zrobiony zajebiaszczo tutaj średni z tego fun chociaż przechodzę wszystkie konkurencje na pierwszym miejscy.

 

Btw dzisiaj chyba był update xfire do shift2 i u mnie jest jakaś jazda, bo gdy x działa w tle fps spadają z 65 do 27.. co śmieszne daje alt-tab, wyłączam x'a wchodzę do gry a on dalej jest, mogę wywołać scroll lock+x itp. dziwne. :)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecił by ktoś jakieś dobre ustawienia na pada. Na tych domyślnych to masakra jest czasami.

 

Ja gram na padzie - Logitech Cordless RumblePad 2, moje ustawienia wyglądają tak:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Tak, profil pod G27 :D - długa historia ; ) ale działa - gra się bardzo przyjemnie : )

 

 

 

Gdzie można wyłączyć automatyczną skrzynię biegów?

 

Opcje > Sterowanie [ ;

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo kasy masz jak na 6 poziom, prawie miliard $ rotlf :D

 

No co... :roll: :D : ) Ja tam wolę sobie pojeździć niż się ścigać ; ) : ) Zresztą już ktoś to słusznie zauważył, że idiotyzmem jest to, że w trybie szybkiego wyścigu dostępne są tylko samochody z garażu [ ;

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...