Skocz do zawartości
andrew777

Shift 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludovic

Klucze raczej* nie banują, wiele os. tak kupuje i jakoś grają. Nic nie trzeba crackować, w eadm (menadżerze pobierania) ustawiasz język na angielski i możesz grać już dzisiaj, polska wersja jest ograniczona premierą 1 kwietnia.

 

*nie jest to do końca legalny sposób nabywania gry

 

Nie działa. Nie mogę ściągnać nawet po zmianie języka "sklep" jest po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa. Nie mogę ściągnać nawet po zmianie języka "sklep" jest po polsku.

 

Wyczytałem to wczoraj na forum pclaba także nie do końca potwierdzone info. :]

 

Ja póki ci nie zamierzam czekać do pierwszego i na razie offline śmigam.

 

Na sprzęcie z siga (default) bez aa i rozmycia, reszta max śmiga ślicznie w 1680 na poziomie fps 60+, przy czym wygląda ładnie, grafa ostra. Po zapodaniu aa spada do około 30-35fps i dla mnie staje się już niegrywalna.. jednak do ścigałki musi być konkretna płynność, żeby się nie męczyć.

Sterowanie nie do końca mi pasuje - przyzwyczajenia z forza, ale powoli się przyzwyczajam.

 

Jadę na starych sterach 10.10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawda ,że wymagania poszły bardzo w góre w porównaniu z 1dynką.Ja dość solidnie musiałem zejść z detalami przez co wszytko chyba lepiej w pierwszej części wyglądało.Z bugów 2x zauważyłem ,że bez przyczyny 2ch przeciwników wypadło z trasy na siebie bez powodu.I albo mam złudzenie albo po ustawieniu dźwięku silnika na minimum spada jego jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich fotek.

 

Szkoda, że bez aa ale jak pisałem sporo mi zjadają klatek a wolę 60 fps z ząbkami niż 35 z gładkimi krawędziami. ;]

 

W ruchu prezentuje się to o wiele lepiej niż na screenach.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Ja mam wrażenie, że to gorzej wygląda niż w Shift1. Cienie są beznadziejne, tekstury asfaltu jeszcze gorsze, trasy w mieście się doczytują, większy aliasing. London river w Shift 1 wyglądał lepiej niż ta pierwsza trasa w Chinach.

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to jest jak sie robi gry tasmowo. Przyznac musze, ze niestety ta gra byla robiona na kolanie w pospiechu. To co dostalismy na PC to chyba chamski port z konsoli bo tekstury sa beznadziejne. Wyglada to gorzej niz GT5 odpalone na moim monitorze w 720p :lol:

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszym shiftem miałem do czynienia tylko w demie i w zasadzie nic więcej nie pamiętam, ale wierzę na słowo. ;]

W sumie to już norma, że obecnie kolejne odsłony gier wyglądają gorzej niż poprzednicy, może to jakiś nowy trend.

 

A i fajnie by było znaleźć sposób na wyłączanie tych "ptasich kup" podczas jazdy, pozostaje czekać na jakiś tweaker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich fotek.Szkoda, że bez aa ale jak pisałem sporo mi zjadają klatek a wolę 60 fps z ząbkami niż 35 z gładkimi krawędziami. ;]W ruchu prezentuje się to o wiele lepiej niż na screenach.

 

omg :lol: przeciez budynki w gta3 chyba lepiej wygladaly :lol: Wez sobie odpal plik graphicsconfig.xml w C:\Users\....\Documents\SHIFT 2 UNLEASHED i wyedytuj opcje grafiki na 3, w grze jest chyba jakis bug i nie ustawia max detali. Z reszta nie wiem, z jedynka tez byly cyrki, gra gra niby dziala a jak sie dobrze przyjrzysz to sie okazuje ze jednak cos nie dziala (tak jak bylo z setupami wozow)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na screenach to budynki wyglądają tragicznie. W ruchu tak pewnie tego nie widać.

 

 

Autka chyba też nie powalają, photo mode chyba robiło swoje. Poróbcie screeny różnych autek podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg :lol: przeciez budynki w gta3 chyba lepiej wygladaly :lol: Wez sobie odpal plik graphicsconfig.xml w C:\Users\....\Documents\SHIFT 2 UNLEASHED i wyedytuj opcje grafiki na 3, w grze jest chyba jakis bug i nie ustawia max detali. Z reszta nie wiem, z jedynka tez byly cyrki, gra gra niby dziala a jak sie dobrze przyjrzysz to sie okazuje ze jednak cos nie dziala (tak jak bylo z setupami wozow)

 

Po przestawieniu wartości na "3" w opcjach graficznych pojawiły się nowe pozycje _high_ :D

 

Scr tym razem z aa.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Póki co innymi furami nie dysponuje. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Ale muszę przyznać, że auto znacznie lepiej czuć na kierze, lepiej reaguje na gaz i czuć trochę nawet balans samochodu. W końcu też czuć, że się hamuje, w jedynce hamulców za nic nie dało się wyczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No te screeny już wyglądają dużo lepiej, choć mimo wszystko czegoś mi brakuje. Na więcej liczyłem w przypadku NFS-a, wydaje mi sie że Hot Pursuit wygląda zdecydowanie lepiej (wiem że inne studio) - tekstury, obiekty, i chyba też auta.

 

Przy okazji cyknij też jakiś obrazek budynków na tym poprzednim torze, na edytowanych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

No te screeny już wyglądają dużo lepiej, choć mimo wszystko czegoś mi brakuje. Na więcej liczyłem w przypadku NFS-a, wydaje mi sie że Hot Pursuit wygląda zdecydowanie lepiej (wiem że inne studio) - tekstury, obiekty, i chyba też auta.

 

Przy okazji cyknij też jakiś obrazek budynków na tym poprzednim torze, na edytowanych ustawieniach.

 

Lokacje, odbicia na autach, oświetlenie wygląda lepiej w HP. Dodatkowo trawa i śmieci na asfalcie wyglądają tragicznie, da się to wyłączyć? I Deapth of field też by się przydało wyłączyć. Najgorsze jednak jest to, że zalatuje portem, menu jest beznadziejne.

 

z reszta zobaczcie sami

 

http://www.youtube.com/watch?v=K1ldJJr1N04&feature=player_embedded

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

i jak tam nowy NFS generalnie ?

jak sie podoba ?

grafika ?

jezdzi sie tylko po torach wyścigowych ?

 

Jeździ się tylko po torach wyścigowych. Grafika, różnie ( patrz posty wyżej). U siebie na kierownicy nie zauważyłem input laga, force feedback jak na arcade całkiem dobry, w końcu czuć, że prowadzimy samochód, czuć auto na zakręcie, czuć balans masy, czuć, że mamy hamulce, tak dobrze jak w produkcjach Simbimu to nie jest ale znacznie lepiej niż w Shift 1. Jeździ się przyjemnie, póki co gra jest bardzo łatwa nawet na najtrudniejszych ustawieniach. Jeśli chodzi o AI to jestem póki co zadowolony, w jedynce potrafiło się zachowywać idiotycznie, wjeżdżać w tył, dostawać niesamowitego przyśpieszenia gdy jechaliśmy szybko ( tzn catch up). Ogólnie jestem zadowolony. Razi tylko jakość wykonania, czuć, że to port, tekstury bez AFx16 są kompletnie rozmyte, poza tym elementy otoczenia się doczytują, nie fajnie to wygląda. Niepotrzebne są też efekty leżącej na drodze gumy i wyskakującej spod kół wprost na szybę. Parę modów i będzie dobra gra ;)

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem sobie w Shanghai'u i za chiny nie mogę przejechać "czystego okrążenia", chociaż nie dotykam ani jednej ściany, to jakiś bug, czy po prostu na wzniesieniu muszę zwolnić do kilku km/h, żeby nie przytrzeć podwoziem o asfalt?

 

Ogólnie gierka mi się dużo bardziej podoba niż Shift 1, jeżdżę teraz Audi i nie ma "efektu wahadełka" w tym pierwszym autku bodajże GT-R to był, też się normalnie jechało, nie to co w poprzednim Shift(jakkolwiek to się odmienia), co do wymagań to gra mi lepiej chodzi niż 1 część Shift'a, albo mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Jechałem sobie w Shanghai'u i za chiny nie mogę przejechać "czystego okrążenia", chociaż nie dotykam ani jednej ściany, to jakiś bug, czy po prostu na wzniesieniu muszę zwolnić do kilku km/h, żeby nie przytrzeć podwoziem o asfalt?

 

Ogólnie gierka mi się dużo bardziej podoba niż Shift 1, jeżdżę teraz Audi i nie ma "efektu wahadełka" w tym pierwszym autku bodajże GT-R to był, też się normalnie jechało, nie to co w poprzednim Shift(jakkolwiek to się odmienia), co do wymagań to gra mi lepiej chodzi niż 1 część Shift'a, albo mi się wydaje.

 

A jaki sprzet masz? Na jakich ustawieniach?

 

U mnie bez problemu zalicza czyste okrążenie ;) Może nie jedziesz po best line?

 

U mnie na EADM dalej zablokowane, komuś się udało wgrać z EADM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te screeny już wyglądają dużo lepiej, choć mimo wszystko czegoś mi brakuje. Na więcej liczyłem w przypadku NFS-a, wydaje mi sie że Hot Pursuit wygląda zdecydowanie lepiej (wiem że inne studio) - tekstury, obiekty, i chyba też auta.

 

Przy okazji cyknij też jakiś obrazek budynków na tym poprzednim torze, na edytowanych ustawieniach.

 

Tekstury budynków się nie zmieniły, ale na prawdę jest to ostatnia rzecz na którą zwraca się uwagę podczas wyścigu. ;]

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Wgrałem najnowsze stery 11.4 i przybyło tak z 5fps na oko, teraz ze wszystkim na max oprócz rozmycia jest ~40 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

W Shifcie też tekstury budynków nie powalały ale nie było takiego efektu doczytywania. Tutaj strasznie rzuca się to w oczy a w jedynce nawet oddalone budynki były już załadowane.

 

A co powiecie o widoku z hełmu? Przez to automatyczne patrzenie na zakręty nie da się na nim jeździć.

 

Co do grafiki to zgadnijcie gdzie jest shift 1 a gdzie shift 2...

http://www.nogripracing.com/forum/attachment.php?attachmentid=28776&d=1301504449

http://www.nogripracing.com/forum/attachment.php?attachmentid=28780&d=1301504552

http://www.nogripracing.com/forum/attachment.php?attachmentid=28777&d=1301504464

http://www.nogripracing.com/forum/attachment.php?attachmentid=28779&d=1301504497

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W shifta 1 gralem malo, poprostu tragicznie sie jezdzilo na kierze.

Shift 2 jest okej, na grafike az tak nie zwracam uwagi ale chyba daje rade, przedewszystkim jest spory poziom trudnosci (elite/no aids) trzeba sie troche nakrecic zeby wygrac niektore wyscigi, ba trzeba jechac blisko perfekcyjnie no i przedewszystkim spory fun czyli to co najwazniejsze, dzwieki jak najbardziej okej.

Ogolnie wg. mnie gra ma spory potencjal, a jeszcze przeciez nawet nie ma zadnych porzadnych modow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze w ruchu jest inaczej, ale na screenach pokazywanych na forum gra wyglada jak sprzed 7 lat. Shift 1 byl ladniejszy, juz po trailerach dwojki to widzialem, a wszyscy sie zachwycali jaka grafika. Dobrze, ze inne rzeczy poprawili. I nie ze narzekam tylko tak obiektywnie oceniam ta grafike, i tak dobrze ze taki NFS aspirujacy do realistycznej scigalki wychodzi :)

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach wygląda o wiele gorzej niż na żywo także nie sugerujcie się nimi tak do końca. Ja sam jestem bardzo wybredny co do grafy a tutaj na prawdę bardzo przyjemnie dla oka wszystko wygląda. Być może, że jest to poziom delikatnie niższy od shift1, ale nie ma takiej fuszerki jak powiedzmy porównując crysis 2 z 1. :]

Ja póki co 12% kariery i mega wciągające. :]

 

Ostry zakręt + nitro + nierówność = ale urwał :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby zezlomowac samochod trzeba dachowac ;) lancerem evo mi to calkiem latwo przychodzi :D

 

Ta "kasacja" wygladala ladnie tylko na filmiku ;) to jest kupiasty skrytp w stylu cod'a, urywa sie w tej animce kolo po czym po resecie kolo sie naprawia i mozna jechac dalej. Kazdy taki flip tyglada tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ludovic: Wszystko mam poustawiane na średnie, aa off, 1280x1024, ale pewnie będę musiał poobniżać ustawienia, bo samemu na torze jest ok, ale jak jest kilka aut, to troszkę chrupie, mi gierka działa dużo lepiej niż Shift 1. A w kompie mam Athlon X2 3600+, 3GB ramu, GF 9600GT(dawniej miałem 8600GT, ale się sfajczyła i mi przysłali 9600GT:D jedyne co mi się w życiu poszczęściło :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...