Skocz do zawartości
jarekxzz

Głośniki 2.0 czy wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do dyspozycji około 600zł i zastanawiam się czy kupić mini wieżę czy głośniki (chyba 2.0 będą najlepsze ? zależy mi tylko na słuchaniu muzyki). Minusem głośników jest to,że będzie można słuchać tylko przy włączonym laptopie, a wieżę można zawsze odpalić wkładając cd. Co będzie jakościowo lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już, że za tą sumę można kupić głośniki do kompa + sensowną miniwieżę, to stawiałbym na miniwieżę. Dlaczego? Nie ma sensu, aby komp huczał przy słuchaniu muzyki. W tym budżecie spokojnie dostaniesz coś, co nieźle gra i czyta wszystko co popadnie. No chyba że jesteś audiofilem lub planujesz urządzać imprezy na tym sprzęcie.

 

Poza tym taki temat powinien zawierać listę tego, co już masz - do zintegrowanej karty dźwiękowej wypasiony sprzęt mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jednak lepszym rozwiązaniem będzie zakup głośników takich jak np. solo7c i do tego podłączyć jakiś CD (ewentualnie może być nawet jakiś stary CD-R z wyjściem słuchawkowym i jakimś starym zasilaczem komputerowym). Przypuszczam że w tej cenie nie znajdzie się mini wieży która zagrałaby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze jest lepsza?

Na pewno ja do PC podłączysz, do tego masz radyjko i naprawdę do posłuchania czasem cd wystarczy..

Jesli chodzi o jakosc dzwieku to różnice będą, ale nadal to ta sama klasa.

 

Ja autorowi polecałbym coś takiego:

HIGHENDOWY WZMACNIACZ LAMPOWY z MONIORAMI MANTA V5 (1325551689) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o jakosc dzwieku to różnice będą, ale nadal to ta sama klasa.

 

Kwestia postawienia granicy w odpowiednim miejscu, solo nie są mistrzostwem świata, ale różnica jest duża na niekorzyść wieży, imo można mówić o przepaści szerokości klasy sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można poszukać czegoś używanego, co zagra lepiej od Microlabów - sam dorwałem na allegro mini Teac H-100. Może nie ma takiej mocy jak Solo7C (które również miałem), ale pod każdym innym względem gra lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...