Skocz do zawartości
Frezer

Nowy GT240

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otrzymałem dziś kurierem prosto ze sklepu kartę GT240.Według programu temperatura karty wynosi 51'C .Po podłączeniu jej bez instalacji sterowników, nie występują żadne problemy jednak po zainstalowaniu sterowników karcie nieźle odwala... Na win7 64-bit nie działa żadna gra oraz benchmark.. nawet przeglądanie stron w internecie powoduje komunikat o wyłączeniu sterownika grafiki a za 1s o ponownym jego uruchomieniu. Dłuższe próby uruchomienia dowolnego programu powodują blue screen.. To samo tyczy się winxp 32-bit świeżym po formacie. Nie występują na nim komunikaty, natomiast komputer łapie zawiechę na 2-3s, oraz blue screen.. Próbowałem już różnych sterowników oraz dx jednak nic nie poskutkowało..

 

Dlatego prosił bym was o jakieś sugestie, niestety nie mam możliwości sprawdzenia karty na innym komputerze.

 

A także w ostateczności czy może ktoś się zna i mógł by wytłumaczyć czy mam możliwość zwrotu karty w ciągu 10dni bez podania przyczyny czy jednak muszę się dogadać ze sklepem w sprawie gwarancji ??

Edytowane przez Frezer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli karta do komputera z sigu, to wg mnie zasilacz nie wyrabia.

 

Jeżeli karta była kupowana przez internet, to masz prawo do zwrotu w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, pod warunkiem że karta ani opakowanie nie noszą znaków używania. Nie był by to zły pomysł bo GT240 do najlepszych kart nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz ma 29A wiec chyba nie w nim tkwi problem skoro w stosunku do poprzedniej karta pobiera tylko 10W więcej :/

 

Tak wygląda komunikat:

 

A problem has been detected and Windows has shut down to prevent damage to your computer

.

 

The problem seems to be caused by the following file: nv4_disp

 

If this is the first time you've seen this Stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:

 

The device driver got stuck in an infinite loop. This usually indicates problem with the device itself or with the device driver programming the hardware incorrectly.

 

Please check with your hardware device vendor for any driver updates

 

Technical Information

*** STOP: 0x000000EA (0x81A10A00, 0x82208008, 0x81A1CAD8, 0x00000001)

 

nv4_disp

Beginning dumb of physical memory.

Physical memory dumb complete.

Contact system administrator or technical support group for further assistance.

Edytowane przez Frezer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...