Skocz do zawartości
kaczan

List do rektora studiów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję, że nie przesadziłem z tematem, ale mam drobny problem... Mianowicie muszę napisać list do rektora studiów, w którym będę błagał go o przyjęcie mnie na studia poza postępowaniem rekrutacyjnym, które skończyło się 30 września... Nie za bardzo wiem co w takim liście powinno się znajdować. Na pewno napiszę dlaczego chcę dostać się na te studia, ale co jeszcze? Nie mam jakiegoś talentu w pisaniu listów więc mam kłopot... Drodzy forumowicze moglibyście jakoś pomóc? Będę bardzo wdzięczny. Jeśli temat się nie nadaje, to bardzo proszę bez komentarzy i od razu kosz.

Edytowane przez kaczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie? Ominięcie postępowania?

Dołączona grafika

 

Po pierwsze rektor tego nie przeczyta nawet. Takich jak Ty są tysiące. Jak nie dasz rady poczekać do następnej rekrutacji to spróbuj nie pisać żeby ktoś Cię zauważył, ale zrób coś. Baner na wprost okien rektoratu, happening na terenie kampusu. Ale marne szanse.

 

A nie dotrzymałeś terminu, czy się nawet nie zarejestrowałeś w systemie?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy się dostałeś? W grudniu? i co zacząłeś semestr od połowy?

 

@JROX stara praktyka. Tak tak będzie się Pan mógł przenieść, potem dziekan pisze że średnia za niska, albo frekwencja i że jeszcze jeden semestr. Koleżanka tak 2 lata chodziła zanim przeszła na mgr. A traktowana była gorzej niż poszła by na zaoczne, a płaciła tyle co oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierd**** bo ja sie wlasnie tak dostalem na dzienne na UMCSie w Lublinie.

 

Tak, oczywiście w przypadku gdy nie załapiesz się na studia dzienne ze względu na limit miejsc dziennych - jak już po pierwszym/drugim semestrze odpadnie grupa osób, można się wbić z zaocznych na dzienne pod warunkiem oczywiście że masz dobre wyniki. Ale w przypadku gdy gość nie zmieścił się w terminie i liczy teraz że wskoczy dzięki łasce rektora - zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...